Dat bevestigde Microsofts Mike Ybarra via Twitter wanneer een fan vroeg waarom de feature enkel aan de Elite-controller toegewezen was. Ybarra geeft mee dat de feature 'weldra' naar alle controllers komt. Wanneer dat net is, blijft nog even koffiedik kijken.
@StavEllis @XboxP3 It’s coming for all controllers soon.
— Mike Ybarra (@XboxQwik) 4 oktober 2015
De gebruiker, die momenteel aan de testfase van de nieuwe Xbox One user interface deelneemt, merkt terecht op dat het vreemd is dat de herconfigureerbare controls een standaardfeature zijn voor PlayStation 4-gebruikers terwijl je voor Xbox One een duur apparaat aan moet schaffen.
Dat wil natuurlijk niet zeggen dat de Elite-controller de moeite niet meer is om aan te schaffen. De aanpasbaarheid van de nieuwe 149,99 euro kostende controller gaat namelijk een pak verder dan dat. De nieuwe controller verschijnt op 27 oktober. De nieuwe user interface duikt in november op.





















