Nieuwe shooter LawBreakers aangekondigd

Aankondigingen van nieuwe games geven ons altijd dat gezellig kriebelend buikgevoel. We hopen steeds dat het weer een toppertje in wording is. In het geval van LawBreakers is de kans alleszins groot.

Waarom? Wel, ontwikkelaar Boss Key Productions is het bedrijfje van een zekere Cliff Blezinski, en die beste man kennen we onder meer van Gears of War, Unreal Tournament en Bulletstorm. Zijn nieuwste game LawBreakers wordt een competitieve team-based first-person shooter in een alternatieve toekomst. De wereld is verdeeld in twee facties na een hevige natuurramp 'The Shattering' genaamd, die veranderingen in de zwaartekracht heeft veroorzaakt. Zwaartekrachtmanipulatie en supernatuurlijke krachten zijn enkele sleutelfactoren in de game. Twee facties vechten om de controle, de vredesorganisatie die de taak heeft om iedereen de wet te laten naleven en de criminele organisatie die als doel heeft de wet te breken. Als speler maak jij de keuze: Law versus Breakers.

De game wordt trouwens free-to-play, dus iedereen zal in de 2016 aan de slag kunnen met LawBreakers. Platforms zijn nog niet bekend.

Releasedatum
08/08/2017
Beschikbaar voor

Commentaar toevoegen

Log in or to post comments