Volgt nieuwe Superman-saga die van Batman op?

Nu Rocksteady met Batman: Arkham Knight de Arkham-trilogie op waardige wijze afsluit, vermoeden velen dat de ontwikkelaar zijn pijlen richt op Superman. Is dat zo?

Ja en nee zo blijkt... Uit een heleboel hints die verborgen zouden zitten in Arkham Knight zou blijken dat Rocksteady wel degelijk van plan is om Superman op het voorplan te trekken. Een pas opgedoken gerucht beweert echter dat het niet Rocksteady zou zijn die zich aan dit project waagt maar een andere studio uit de WB-stal. Wie dan wel?

Blijkbaar zou WB Montréal aan het werk zijn aan een nieuwe Superman-titel als we onderstaande afbeelding voor waar mogen aannemen.

Bovendien zou ook deze bewegende animatie een duidelijke hint naar het nieuwe project zijn. Noteer trouwens dat Arkham Origins, een buitenechtelijk kind in de Arkham-trilogie, van WB Montréal kwam.

De toekomst zal het moeten uitwijzen.

Commentaar toevoegen

Log in or to post comments