"For now I know they're doing Last of Us 2, but my character in Last of Us kind of met an untimely demise."
Het is niet veel, maar de stemacteur bevestigt met deze uitspraak wel letterlijk dat er een sequel in de maak is voor de PlayStation 3-topper The Last of Us. Tijdens een panelgesprek op MetroCon vertelt de acteur dat de nieuwe game bestaat. Voor de stem van onder andere Nathan Drake meer informatie vrij kan geven, legt een toeschouwer hem het zwijgen op om mogelijke spoilers te vermijden.
The Last of Us 2 werd, ondanks enkele geruchten, nog niet bevestigd. Wanneer tijdens een panelgesprek op een andere conventie de stemacteur van protagonist Noel, Troy Baker, naar een vervolg gevraagd werd, wist die dan ook (zogezegd) van niks.
Na het knallende succes van The Last of Us op PlayStation 3 en de remastered versie op de PlayStation 4 kan je er nagenoeg op aan dat Sony een nieuw deel in de reeks wil uitbrengen. Of wij al klaar zijn voor nog maar eens zo een emotionele rit, is nog maar de vraag.






















