PlayStation Plus-versie DRIVECLUB verschijnt morgen

Over DRIVECLUB kunnen we in principe al een boek schrijven. Hoewel de racegame van Evolution Studios oorspronkelijk een launchgame voor de PlayStation 4 moest worden, werd de game met bijna elf maanden uitgesteld. 

Ook de PlayStation Plus-versie van DRIVECLUB zou voorkomen in het boek, want normaal gezien zou die gratis versie vanaf de lancering beschikbaar zijn. Zo geschiedde het echter niet. De PlayStation Plus-versie werd keer op keer uitgesteld. Het einde daarvan is nu echter in zicht!

PlayStation-topman Shuhei Yoshida wist op de PlayStation Blog trots te vertellen dat DRIVECLUB PlayStation Plus Edition vanaf morgen dan eindelijk beschikbaar is. In deze beperkte versie kan men aan de slag met tien auto's op vijf tracks in één locatie, wat slechts één vijfde van de volledige game is. Daarnaast moet die editie het stellen zonder Tour Events. Hoe dan ook, de gratis versie van DRIVECLUB is na maanden wachten meer dan welkom. Laat ons hopen dat de servers het morgen niet begeven.

Releasedatum
10/08/2014
Beschikbaar voor

Commentaar toevoegen

Log in or to post comments