Nee, bovenstaande vaststelling is (voor de verandering) geen mathematische flater van ondergetekende. Wie Guild Wars 2 alvast kocht, betaalt gewoon echt evenveel als spelers die bij de release van Heart of Thorns het bronspel ook nog aan moeten schaffen. Uitgever ArenaNet bepaalde namelijk onlangs dat je het basisspel gratis bij de nieuwe toevoeging krijgt. Iets waar spelers die reeds hun geldbuidel trokken voor het bronspel, om het zacht uit te drukken, niet tevreden mee zijn. Zij vinden het namelijk niet eerlijk dat veteranen en trouwe fans uiteindelijk meer betalen dan mensen die de populaire game nog geen kans gaven. De uitgever blijft echter in alle stilte de problematiek negeren en promoot de nieuwe actie als een godsgeschenk voor spelers die de online spelwereld nog niet bezochten.
Het grootste probleem voor de meeste fans is dat ArenaNet, nog voor de officiële bekendmaking rond de gratis toevoeging aan het uitbreidingspakket, op de FAQ-pagina van de game beweerde dat je het bronspel al moest bezitten mocht je de uitbreiding willen spelen.
Intussen overspoelt Reddit en het officiële forum van de game met commentaren van boze fans die wel eens een extraatje willen als Guild Wars 2-veteranen.
Wat denk jij? Is het een goede zaak dat nieuwe spelers gratis Guild Wars 2 bij de uitbreiding krijgen, of moeten ook zij een extra duit in het zakje doen als ze Heart of Thorns willen spelen?





















