Fallout 4 nog dit jaar?

Geef maar toe, iedereen en dus ook jullie, was razend enthousiast, kreeg hartkloppingen, viel bijna flauw toen gisteren eindelijk de eerste bewegende beelden van Fallout 4 over ons scherm rolden. Bij sommige redactieleden zagen we zelfs een traantje opwellen in de ooghoeken, beseffend dat zij dat aan hun leeftijd nog of al mogen meemaken. Ja, ook wij kijken reikhalzend uit naar Fallout 4.

Nu komt natuurlijk de vraag wanneer we de game mogen verwachten. Iedereen gokt op het najaar 2016, tenzij de wereld vroeger zou vergaan natuurlijk. Het is daarom niet ondenkbaar, en volgens heel wat online retailers en zelfs Bethesda eigen webshop dat de game toch nog dit jaar in de rekken zou kunnen liggen.

Nu waren ze er bij Bethesda wel als de kippen bij om de “TBA 2015” te wijzigen in "TBA". Aangezien iemand het presteerde om gisteren 'per ongeluk' de Fallout 4-website een uurtje te vroeg online te zetten, is het niet ondenkbaar dat ook de persoon achter de "TBA" een steekje liet vallen.

Zondag 14 juni weten we meer, want dan is het de E3-persconferentie van Bethesda en die volgen wij vanop de eerste rij. Dat is wel een zekerheid!


Releasedatum
11/10/2015
Beschikbaar voor

Commentaar toevoegen

Log in or to post comments