Hou je octopusarmen klaar voor Vita-versie Octodad: Dadliest Catch

Octodad: Dadliest Catch verscheen vorig jaar voor PlayStation 4, nadat het enkele maanden eerder lanceerde voor pc. Volgende week mogen we daar nog een platform aan toevoegen.

Via de PlayStation Blog werd bekendgemaakt dat Octodad: Dadliest Catch vanaf 26 mei beschikbaar zal zijn voor PlayStation Vita. Wij zijn alleszins benieuwd wat dat zal geven, want zowel op PlayStation 4 en pc kregen we te maken met erg klungelinge controls.

Voor degenen die de PlayStation 4-versie hebben aangeschaft, hebben we nog goed nieuws. Gezien de game een Cross-Buy titel wordt, krijgen zij de game zonder extra kosten voor de handheld met aparte trophy list. Octodad: Dadliest Catch verschijnt later dit jaar ook nog voor Xbox One en Wii U.

Commentaar toevoegen

Log in or to post comments