Zo werd op de Amerikaanse PlayStation Blog aangekondigd dat zowel de film als de game pas in de lente van volgend jaar zullen verschijnen. De film is nochtans volledig klaar, want binnenkort is die te zien op het filmfestival van Cannes.
De reden daarvoor is zoals in veel gevallen erg eenvoudig. Het team wenst de game tot in de puntjes af te werken; "While you might have to wait a bit longer than expected, rest assured we’re using the time wisely to further polish the game to a spit-shine level, with dazzling shader response, awe-inspiring effects, velvety smooth animations, and spectacular new gameplay segments."
Heb je nood aan een luisterend oor naar aanleiding van dit mindere nieuws? Hou ja dan zeker niet in om je hart te luchten op ons forum.





















