Microsoft voegt touch controls toe aan tien games voor Android gamestreaming

Sinds een dikke maand kunnen abonnees van Xbox Game Pass Ultimate games streamen naar hun Android-toestel. Daarvoor heb je uiteraard ook een Xbox-constroller nodig, als valt die verplichting voor 10 games vanaf nu weg.

Microsoft heeft namelijk een update uitgebracht voor de tien games die hieronder staan opgelijst. Hierdoor kan je ze nu ook via touch kan bedienen.

  • Dead Cells
  • Gucamelee! 2
  • Hellblade: Senua's Sacrifice
  • Hotshot Racing
  • Killer Instinct
  • New Super Lucky's Tale
  • Slay the Spire
  • Streets of Rage 4
  • Tell me Why
  • UnderMine

De besturing zal per type game anders zijn. Zo zal je in Hotshot Racing een stuurtje in beeld krijgen, terwijl voor Hellblade: Senua's Sacrifice een specifiek controlschema in beeld komt afhankelijk van de omgeving en context waarin je je bevindt. Het interessante is dat je de controls ook naar believen kan aanpassen, waardoor je kan kiezen waar je de knoppen neerzet.

Eerder kreeg Minecraft: Dungeons al een dergelijke update en Microsoft zegt dat ze in de nabije toekomst nog meer games zullen toevoegen aan dit lijstje.

 

 

 

Releasedatum
11/10/2020
Beschikbaar voor

Commentaar toevoegen

Log in or to post comments