Inderdaad, en dat heel goede nieuws is dat we misschien nog dit jaar, meerbepaald op 13 november, aan de slag zullen kunnen met Need for Speed: Hot Pursuit Remastered. Deze game, die in 2010 verscheen, zou als we de Amazon productpagina's mogen geloven, dus op 13 november van dit jaar in de rekken liggen.
Het is trouwens niet de eerste keer dat deze verhalen naar boven komen. Ook in juni van dit jaar was er sprake van dat Hot Pursuit een remaster zou krijgen, maar nu de productpagina's opduiken op Amazon, met een releasedatum is de hoop weer wat groter.
Dit nieuws klinkt ons alvast als een symfonie van prachtige loeiende politiesirenes in de oren. Nu is het nog wachten op de officiële bevestiging, of ontkenning, van EA uiteraard.




















