In New York haal je best je zeemansbenen boven voor het Dead In The Water-hoofdstuk. Nadat de overlevenden op de New Yorkse Hudson-rivier zijn gestrand moeten ze een nieuw ontsnappingsplan bedenken.
Burn Zombie Burn
Na lang smeken en zagen krijgen de fans eindelijk waar ze naar uitkeken, een vlammenwerper. Niets zo plezant dan de horde vleesetende, grommende en strompelende lelijkaards in vuur en vlam te zetten.
Qua endgame zijn er nu ook Prestige Ranks en Rewards. Telkens wanneer je lvl 30 bereikt krijg je de optie om een prestigerank te kopen. Hierbij wordt je level gereset maar krijg je wel unieke prestige skins en perks. Per rank heb je ook een indicator en kunnen anderen zien hoe hardcore jij wel (of niet) bent.
Private lobbies vinden eindelijk hun weg naar de game en worden vergezeld door mutators. Met de mutators kan je bepaalde restricties kiezen om de gameplay nog interessanter te maken. Voor de cinematografische ervaring kan je nu gebruik maken van Ultra Wide Support. Na al deze cadeau’s wacht ons ook nog een kleine Halloween-verrassing.
Introductie Season Pass
Om de updates gratis te houden heeft WWZ enigszins een verdienmodel nodig. Vandaar dat Saber Interactive en Focus Home Interactive een season pass introduceren. Met de seasonpass krijg je alle dlc content van seizoen 1 en 2 zoals de Lobo- en Biohazard-pakketten maar ook de toekomstige pakketten. Tenslotte een nieuwe episode met drie missies die je kan verwachten tegen de lente van volgend jaar.
De langverwachte Horde Mode zullen we zien verschijnen in één van de toekomstige updates, inclusief crossplay. Een nieuw zombietype en cosmetica.



















