Mutant Year Zero's Seed of Evil-DLC nu beschikbaar

Mutant Year Zero is zonder twijfel een van de plezantste, bij momenten grappigste en zeker ook pittigste turn-based combat-games die ik het voorbije jaar heb gespeeld. 

De unieke mix van real time exploratie en turn based combat, een post-apocalyptische setting en pratende dieren als hoofdpersonages, met een flinke dosis humor er bovenop maakten samen met de knappe graphics en intrigerende verhaallijn een onverwachte sleeper hit van deze game. Het smaakte met andere woorden naar meer want eens je de smaak te pakken had, en de kneepjes van het vak doorhad zat je aan het einde van het spel.

En meer dat krijgen we met deze eerste expansion, tezamen met de launch van Mutant Year Zero op Nintendo Switch trouwens, genaamd Seed of Evil. Deze gaat meteen verder waar het originele verhaal stopte, en introduceert een nieuwe bedreiging. Dit in de vorm van vreemde en onheilspellende planten/knollen/wortels (of hoe omschrijf je die dingen) die overal uit de grond komen en controle hebben over de geest van de mensen.

Gelukkig wordt ons team van mutanten versterkt door de introductie van een nieuw speelbaar personage, namelijk Big Khan. Hij is een stoere, vuurspuwende eland, met een voorliefde voor critical hits. Hij heeft net als zijn dierlijke mutantenvriendjes, Stalkers, unieke mutaties en biedt nieuwe en interessante interacties met Dux, Bormin en de andere bekende gezichten.

Releasedatum
12/04/2018
Beschikbaar voor

Commentaar toevoegen

Log in or to post comments