Tony Hawk: "Bijna een nieuwe Space Jam-film met mij in de hoofdrol"

Het scheelde niet veel of we hadden een sequel gekregen op de originele Space Jam - met Michael Jordan en de Looney Tunes in de hoofdrollen - met niemand minder dan Tony Hawk himself.

In 2003 werd Hawk naar eigen zeggen gecontacteerd door Warner Brothers om te praten over een mogelijke film met de titel Skate Jam. De meeting vond plaats net één week voor Looney Tunes: Back in Action uitkwam, een nieuwe live-action film met animatiefiguren met onder andere Brendan Fraser en Jenna Elfman.

De film flopte. Terwijl Space Jam zo'n 230 miljoen dollar in het laatje bracht, bleef Back in Action steken op een schamele 68,5 miljoen dollar. En dus was er niet genoeg budget om Skate Jam te ontwikkelen. Jammere zaak, zeker als je weet dat de games zowat hun hoogtepunt hadden bereikt de jaren voordien. In 2003 was het alweer de beurt aan Tony Hawk's Pro Skater Underground.

Releasedatum
09/29/2015
Beschikbaar voor

Commentaar toevoegen

Log in or to post comments