Pokémon Let's Go: co-op, exclusieve Pokémon en meer nieuws

Op 16 november liggen beide Pokémon: Let's Go-games in de winkelrekken. Deze Switch-exclusives krijgen, net zoals al de andere RPG-games in de serie, exclusieve Pokémon naargelang de versie die je in huis haalt.

Wie Pokémon: Let's Go, Pikachu koopt, zal tijdens zijn avonturen in Kanto Oddish, Sandshrew en Growlithe tegen het lijf lopen, drie Pokémon die in Let's Go, Eevee afwezig zijn. Daar vind je echter Vulpix, Bellsprout en Meowth. 

Pikachu en Eevee, de titel-Pokémon, lopen van bij de start naast je en zullen nooit evolueren. Je kan hen nieuwe haarstijlen geven en hen met accessoires bekleden. Ook de protagonisten zelf kan je anders aankleden.

De nostalgie wordt vertegenwoordig door Professor Oak, al zal het niet diens kleinzoon zijn waarmee je in de clinch gaat. Brock en Misty duiken wel opnieuw op als de eerste twee Gym Leaders. 

Nu een primeur: je kan coöperatief, op hetzelfde Switch-systeem, samenspelen. Zo wordt het naar verluidt makkelijker om trainers te verslaan en Pokémon te vangen. Klinkt ongelooflijk cool, toch?!

Om je Pokédex te vervolledigen, kan je zoals online als via co-op met elkaar ruilen. Dueleren is ook mogelijk via beide connectietypes.

 

Releasedatum
11/16/2018
Beschikbaar voor

2 reacties

Wow, hier kijk ik echt enorm naar uit!
Wacht eigenlijk al meer dan 15 jaar op een Pokemon RPG voor de woonkamer console (tot zover altijd handheld geweest).
Voel mij precies terug kinds en ben ondertussen al 29, eerste Pokemon game gespeeld toen ik 7 was ofzo. lol

Rating:0

Ook 29 hier en yep, kijk er ook enorm naar uit :)

Rating:0

Commentaar toevoegen

Log in or to post comments