Geen Switch-versie voor Call of Duty: Black Ops 4

Mochten Nintendo Switch-eigenaars een stille hoop koesteren dat ze waar en wanneer ze maar willen Call of Duty: Black Ops 4 zouden kunnen spelen, dan hebben we slecht nieuws. In een interview met Twinfinite bevestigde Treyarch Senior Producer Yale Miller en Gameplay Designer Matt Scronge dat er geen Switch-versie van het spel op de planning staat.

In het interview wierp Twinfinite een lijntje uit over een draagbare Switch-versie van de aankomende Call of Duty-titel. Hoewel er nooit zo een versie aangekondigd werd, koesterden veel Switch-eigenaars een stille hoop dat de game ook naar de relatief jonge console zou komen.

Een Switch-versie is niet het enige dat zal ontbreken in de nieuwste Call of Duty-titel. Ook het single player-luik gaat op de bijl. Wat denk jij bij het horen van al het Black Ops 4-nieuws? Heeft Treyarch weer een topper in de hand? Lees snel Raf zijn eerste indruk van de aankomende FPS.

Releasedatum
10/12/2018
Beschikbaar voor

Commentaar toevoegen

Log in or to post comments