Overwatch Contenders krijgt nieuwe structuur

Iedereen kent ondertussen wel de Overwatch League, waar enkel de beste pro's aan kunnen meedoen. Naast de Overwatch League bestaat er ook de Overwatch Contenders, een toernooi waar de top teams het tegen elkaar opnemen en waar de Overwatch League-teams nieuwe spelers van kunnen rekruteren. Overwatch Contenders krijgt nu een grote update.

Overwatch Contenders zal in 2018 opgesplitst worden in zeven gebieden. Elk gebied zal zijn eigen toernooi krijgen.

Zo veranderen enkele grote toernooien van naam:

  • OGN Overwatch APEX zal Contenders Korea heten.
  • Overwatch Premier Series zal Contenders China heten.
  • Overwatch Pacific Championship zal Contenders Pacific heten.

Daarnaast krijgen we twee nieuwe Contenders-toernooien, namelijk in Australië en Zuid-Amerika. In totaal zullen er dus zeven grote toernooien plaats vinden over de hele wereld, als we de bestaande Contenders-toernooien van Noord-Amerika en Europa meerekenen. Elk toernooi zal uit drie seizoenen bestaan.

Blizzard Entertainment, de ontwikkelaar en uitgever van Overwatch, heeft ook bekendgemaakt dat de Overwatch Open Division zijn terugkeer zal maken. Hierover zijn er nog geen verdere details beschikbaar. Blizzard zal in december nog meer informatie lossen over de Overwatch Contenders en Overwatch Open Division.

Releasedatum
05/24/2016
Beschikbaar voor

Commentaar toevoegen

Log in or to post comments