Full Throttle Remastered komt in april

Fans van het originele Full Throttle dat verscheen in 1995, mogen 18 april met stip in hun agenda noteren. Op die dag verschijnt Full Throttle Remastered in de winkelrekken, en dit op PS4, PS Vita en pc.

Ben Throttle keert terug op 18 april.

Eind 2015 raakte bekend dat ontwikkelaar Double Fine de klassieker van Tim Schafer onder handen zou nemen, en vandaag weten we dus eindelijk wanneer we dit avontuurlijke motorbendespel in handen krijgen.

We mogen al het lekkers uit het origineel verwachten maar dan met opgepoetste graphics en audiotracks. Al krijgen we de mogelijkheid om het spel ook te spelen met de graphics uit het origineel. Je zou kunnen wisselen on the switch (om het met mooie woorden te zeggen) tussen de beeldkwaliteit van de klassieker en de nieuwe versie.

Wat de game wel eens uniek zou kunnen maken, en een must have voor de fans zijn de teruggevonden reel-to-reel voiceover tapes.

Wij zijn alvast benieuwd naar het eindresultaat en kijken er naar uit om terug in de huid te kruipen van de ruige Ben Throttle, de leider van een verlopen bikerbende die het aan de stok krijgt met een vijand uit Corporate America: de ceo van de ruige bikers hun favoriete motorenmerk, die paal en perk wil stellen aan de hele outlaw-levensstijl van het publiek dat zijn motoren berijdt, en de activiteiten van het bedrijf wil bijsturen naar de productie van minivans.

Releasedatum
01/27/2014
Beschikbaar voor

Commentaar toevoegen

Log in or to post comments