Spelers konden in het verleden tussen drie betaalformules kiezen: voor 6, 3 of 1 maand(en). Eerstgenoemde optie werd stiekem geschrapt en dat zonder één woordje uitleg van de uitgever zelf. Op de officiële Franse fora heeft een medewerker wel laten weten dat de beslissing werd genomen "Omdat spelers kortere formules prefereren." Kan best zijn, maar nergens werd dit nieuws publiek meegedeeld, wat ons doet vermoeden dat een F2P-model nadert. Onder meer Star Wars: The Old Republic onderging de make-over en behaalde sindsdien grote successen.
3 reacties
Reeds van in het begin kon ik voorspellen dat ESO niet lang betalend ging blijven.
Zoals ik al bij de post van FFO zij, ik denk niet dat MMO's met een betalende formule nog lang gaan blijven bestaan.
Zelf ben ik ook zo, sinds ik gestopt ben met WoW heb ik me voorgenomen om nooit nog maandelijkse kosten te betalen voor enkel een game te kunnen spelen.
Vroeger kocht je een game en je kon die voor een éénmalige betaling de rest van je leven blijven spelen. De patches kreeg je er gratis bij.
Ik hoor ze wel altijd zeggen dat het gaat om de servers online te houden, maintenance en dat er constant nieuwe dingen in een MMO worden gestoken. Maar kom zeg, dat kost geen miljoenen, hoe kunnen ze anders veel MMO's die gratis te spelen zijn wel draaiende houden?
De beta van ESO viel me wel in de smaak, dus indien het free to play wordt, zal ik het spel maar al te graag oppikken om te spelen.
Hopelijk wordt ES: Argonia gewoon weer free to play zoals Skyrim was!
Argonia bestaat niet gij dwaas. Dat is een bullshit gerucht gecreerd door 4chan :^)
En het feit dat bepaalde MMo's hun subscription schrappen heeft niets te maken met uw mening dat dat model ouderwets is, en alles te zien met het feit dat die bepaalde MMo's gewoonweg stront zijn. Zoals ESO.
@snake Ik had er enkel iets over opgevangen, aangezien VEEL sites hiermee weg waren, zelf IGN had er een post over.
Ik zeg ook niet dat het enkel daarom draait, natuurlijk zijn er nog andere factoren dan dat. Maar dat wilt niet zeggen dat het model niet gedateerd begint te worden.
Daarom dat er nog steeds zoveel mensen voor MMO's betalen hé. ;) Geloof wat ge wilt maar het is iets dat aan het omslaan is, mensen willen niet blijven betalen om gewoon iets te kunnen blijven spelen.
En ESO viel nog goed mee, ok het was geen Skyrim, maar ik denkt dat er jaarlijkse slechtere MMO's uitkomen.






















