Graag stellen we je voor aan YouTuber Emre Tanirgan. In een zes minuten durende video speelt hij de pannen van het dak in het nummer Paint it Black van de Rolling Stones, een van de anthems uit de Vietnamoorlog trouwens, maar dit geheel terzijde.
Dit doet hij volledig in VR, handig want zo hebben de buren of je gezin geen last van je getrommel en kan je lekker uren doorrammelen. Verder maakt hij enkel gebruik van de HTC Vive Motion controllers als drumsticks. Zoals je opmerkt is ook het volledige drumstel virtueel opgesteld.
De software die hij hiervoor gebruikt heet Paradiddle, en werd door hem zelf ontwikkeld. Paradiddle is trouwens nog in testfase en heeft voorlopig nog geen releasedatum.
Als je echter ambitieuze plannen hebt, en echt een professionele drummer wil worden, dan is dit alvast een stap in de goede richting denken wij.





















