Thread: Op kot of niet?
-
30-08-2013, 00:33 #1
Op kot of niet?
Even kort mijn situatie schetsen:
Ik heb net mijn 1e jaar HW in Gent achter de rug als pendelaar, mijn lessenrooster maakte het pendelen geen al te zware last. Nu zal mijn rooster in het 2e jaar wat zwaarder zijn met ook meer springuren. Ik weet dat het wat laat is om te beginnen zoeken, maar ik twijfel nu dus om op kot te gaan. Hetgeen mij tegenhoudt is dat van mijn vroegere vriendenkring maar 1 iemand in Gent zit, en de mensen die ik in het eerste jaar leerde kennen stoppen allemaal. Zo zou ik daar dus wel eens een eenzaam bestaan kunnen lijden op dat kot, en daar heb ik echt geen zin in. Mijn vriendin zou wel vaak kunnen langskomen, maar toch.
Wat zouden jullie doen?"The only true wisdom is in knowing you know nothing."no votes
-
-
30-08-2013, 00:51 #2
Als ge graag uitgaat kunt ge altijd bij de studentenclub van uw richting gaan? Of een studentenclub van uw streek?
Voor Lauwe(Menen) zou dit de volgende club zijn: http://wielke.be/
Nu ik zeg, als ge graag uitgaat, bij mijn studentenclub wordt er vooral samen uitgegaan. Hoe het juist bij het Wielke zit kan ik niet zeggen. Wat ik wel met 100% zekerheid kan zeggen is dat de dopen bij 't Wielke niet echt zwaar zijn of vies.no votes
-
30-08-2013, 01:41 #3Platinum Member
- Registered
- 23/10/02
- Location
- Roeselare City
- Posts
- 16,367
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 4/520
Kunde de mensen van je eigen richting niet wat beter leren kennen?
no votes
-
30-08-2013, 02:04 #4Member
- Registered
- 30/12/11
- Location
- Roeselare
- Posts
- 1,830
- iTrader
- 7 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/8
Indien je wat sociaal aangelegd bent zal dit zeker geen probleem zijn om snel nieuwe mensen te leren kennen.
-Spreek wat mensen aan in de klasgroep
-Zoek een kot met leuke kotgenoten en ga eens allemaal samen uit, zo leer je al direct ook hun vriendenkring wat kennen
-Studentenclub
-...Steam ID: sandpattno votes
-
30-08-2013, 15:21 #5
Ikzelf kende 1 persoon toen ik op kot ging en ik heb nu voldoende vrienden van zowel in de richting als daarbuiten. Iemand anders die ik ken is ook op kot gegaan zonder dat hij daar iemand kende maar is na 1j terug naar huis gegaan. Ik vermoed omdat hij vereenzaamd was. Het ligt er aan hoe sociaal je zelf bent.
Studentenclub is inderdaad een goed idee om onmiddelijk mensen te leren kennen.no votes
-
30-08-2013, 15:31 #6Approved 9liver
- Registered
- 17/07/02
- Location
- De
- Posts
- 8,738
- iTrader
- 38 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 0/23
Niet vergeten dat je op kot gaat om te studeren
I haat handtekeningen!
no votes
-
31-08-2013, 15:29 #7Member
- Registered
- 02/12/11
- Location
- Oost-Vlaanderen
- Posts
- 231
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
no votes
-
31-08-2013, 17:48 #8
Nooit je keuzes laten afhangen van 'je vrienden/kenissen'.
Je zegt zelf dat je veel springuren zal hebben, misschien dat een kot je dan de mogelijkheid heeft om wat meer te studeren?
aan de andere kant, kan je tijdens je springuren , ook in de bib van de hogeschool wat gaan blokken/samenvatten/herbekijken. Desnoods zit je wat te niksen op de pc.
ALs je ietwat sociaal bent, zal je snel nieuwe mensen leren kennen op kot.no votes
-
31-08-2013, 18:20 #9
Lijden (pun intended?)
no votes

