Thread: Stigma op handenarbeid
-
19-03-2012, 16:02 #46Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- kapot tapijt
- Posts
- 2,827
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 3/14
overal lopen er boeren rond, kunt ge er niet gewoon mee lachen? ik weet in elk geval dat het goed is dat er stielmannen zijn, ook al zitten daar ook de nodige dwazen zijn die het vertikken om u uit de nood te helpen omdat het probleem te klein is of die half werk leveren...
dat is zo bij arbeiders, bedienden, maar net hetzelfde geldt trouwens voor "de ambtenaren". ik kan uit ervaring zeggen dat ik mensen en diensten heb zien verzuipen onder het werk terwijl andere mensen en diensten nog aan het kaarten zijn. zelfs qua loon wordt er al te vaak onnozel gedaan: ambtenaren hebben dan wel een iets beter pensioen, maar toon er mij eens ene gewone die een auto krijgt?
veralgemeningen leiden tot stigma's leiden tot onvrede.
daarenboven: strikt hiërarchische structuren zijn gemaakt om (hebben als resultaat dat) mensen onder de knoet te houden en dus ook een bron van onvrede; er zijn dus veel meer factoren voor gelukkig zijn en u gewaardeerd voelen dan het werk zelf en de mensen rond u.
ik lees een beetje verder dat het satire is, maar ik wou toch effe zeggen dat marketing gaat over het afstemmen van vraag en aanbod en dat opdringerige salesmensen meestal hun orders krijgen van hogerhand (vaak geen marketingmensen)
no votes
-
-
19-03-2012, 16:04 #47Member
- Registered
- 18/07/02
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 10,087
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 1/89
1 keer inademen in een volledig geïnertiseerde ruimte en je gaat bewusteloos en uw ademhalingsreflex stopt, dus ja, vrij dodelijk. Wij hebben bij een incident vorige week nog 2 mensen mogen laten afvoeren die iets teveel stikstof hadden ingeademd.
no votes
-
19-03-2012, 16:25 #48Approved 9liver
- Registered
- 09/07/06
- Location
- Sint-Katelijne-
- Posts
- 14,939
- iTrader
- 153 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 96/266
Vervang stikstof door water en je zit in exact dezelfde situatie. Uiteraard kunnen er zaken gebeuren en is het mogelijk om stikken in stikstof (simpelweg door gebrek aan zuurstof, zoals in water dus) maar dat maakt stikstof toch geen uiterst dodelijk materiaal? Ik kan u een gigantische lijst geven van materialen die stuk voor stuk veel gevaarlijker zijn dan een stof waarvan lucht uit 79% bestaat.

Elke jobs heeft zijn risico's en dat gaat meestal gepaard met risicopremies of een standaard hoger loon.It's OK if you disagree with me.
I can't force you to be right.no votes
-
19-03-2012, 16:37 #49Member
- Registered
- 19/07/02
- Location
- ii
- Posts
- 8,472
- iTrader
- 8 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/99
@the_fox: wat je quotte; een overdrijving met een achterliggende boodschap. Moet niet per sé een literair werk zijn.Orders krijgen is geen excuus, men kon een andere job kiezen ^^
Uiteindelijk kom winst op de eerste plaats, de koper helpen is bijzaak.
Een bijproduct van het consumerisme, een economisch systeem dat strikt genomen enkel dient om zichzelf in stand te houden.Last edited by GMotha; 19-03-2012 at 16:48.
no votes
-
19-03-2012, 16:43 #50Member
- Registered
- 18/07/02
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 10,087
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 1/89
Als je je hoofd in water steekt weet je het meestal wel... Al de andere gevaarlijke producten zijn goed op te merken bij ons, H2S ruik je snel en hebben we detectoren voor, HF heeft ook zijn typische geur en is zichtbaar, amines hebben hun typische geur... Imo maakt het feit dat stikstof kleurloos, geurloos en smaakloos is het een van de dodelijkste zaken in de industrie.
no votes
-
20-03-2012, 03:36 #51
Ik ben zelf escorte van beroep. :-) Ik vind dit de tofste job die ik ooit gedaan heb. Veel verdienen, elke dag uitslapen, geen baas en geen stress. Ik vind het geweldig om geld te maken met mijn superhete lichaam :-). Ik zou deze job wel missen moest ik ermee moeten stoppen. Vooral het sociaal contact met mijn klanten zou ik echt wel missen (kweet het, klinkt echt lachwekkend :-) . Dat andere mensen geen respect voor me zouden hebben interesseert me geen bal. Ik hou van mijn job and that's it.
no votes
-
20-03-2012, 08:42 #52Banned
- Registered
- 18/07/02
- Location
- Schoten
- Posts
- 4,596
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/23
Meer moet dat idd niet zijn
Sent from an undisclosed smarthphone with random spellingcorrectorno votes
-
20-03-2012, 09:01 #53
Als ik zie wat escortes soms rapen van geld wou ik dat ik het ook was
no votes
-
20-03-2012, 09:06 #54Approved 9liver
- Registered
- 09/07/06
- Location
- Sint-Katelijne-
- Posts
- 14,939
- iTrader
- 153 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 96/266
Geen idee waar jij precies werkt maar ik moet de eerste 'escorte' met een superheet lichaam nog tegen komen. Als je ziet wat er in Antwerpen of Schaarbeek tegenwoordig in de raampjes staat... dat kan ik krijgen zonder te betalen. Het is ook vrij grappig dat de bekendste prostituee in dit land (hot marijke) niet eens aantrekkelijk is.
It's OK if you disagree with me.
I can't force you to be right.no votes
-
20-03-2012, 09:16 #55no votes
-
20-03-2012, 09:42 #56
Ik denk dat elke categorie wel zijn stigma heeft. Denk aan ambtenaren: traag, geen persoonlijkheid, nors. ICT'ers: nerds. Mannen in kostuum: onbetrouwbaar, harteloos. Zelfstandigen: louche. Verkoopsters en andere vrouwelijke bedienden : dom.
Ik ben het er wel mee eens dat het in de media vooral de handarbeiders zijn die tot de lagere klassen gerekend worden. Ook in de familie merk ik het dat er nog iets bestaat als het lief van uw kind beoordelen op zijn/haar diploma.
Over het algemeen heb ik echt wel respect voor de handenarbeider, omdat die duidelijke resultaten van nut aflevert. Ik zou bijv. graag onderzoeker worden; hoor ik ook van alle kanten: 'en daar gaat ons (belastings-)geld heen? Naar nutteloos onderzoek door iemand die niks van de praktijk weet?' Ik kan daar niet van wakker liggen omdat het altijd overal wel iets is.no votes
-
20-03-2012, 09:56 #57Member
- Registered
- 19/07/02
- Location
- ii
- Posts
- 8,472
- iTrader
- 8 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/99
no votes
-
20-03-2012, 11:21 #58
Ik heb het als jobstudent in de productiearbeid ook al genoeg meegemaakt, vooral dan van andere jobstudenten. Die komen daar dan met nen air van 'ik als slimme student ga ier nekeer tussen het domme volk komen staan en wat apenwerk doen'...Om dan vervolgens 3u later nog altijd geen doos te kunnen vouwen op iet of wat deftig tempo.
Onlangs nog gehad, andere student die tegen mij zegt 'wavoor achterlijk werk is da hier, daar moet ge toch echt niets voor kunnen' waarop ik antwoord 'waarom hebt ge dan just al die dozen met den tekst naar beneden gemaakt? wie is hier de mongool?' Die kerel zijn face, priceless
no votes
-
20-03-2012, 13:57 #59Approved 9liver
- Registered
- 09/07/06
- Location
- Sint-Katelijne-
- Posts
- 14,939
- iTrader
- 153 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 96/266
no votes
-
20-03-2012, 14:07 #60Banned
- Registered
- 18/07/02
- Location
- Schoten
- Posts
- 4,596
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/23
no votes

Nuja er zullen wel genoeg mannen zijn voor wie Marijke zelfs aantrekkelijk is.
