Thread: Job: Politie - deel 2
-
28-01-2010, 19:11 #61no votes
-
-
28-01-2010, 19:14 #62Approved 9-lifer
- Registered
- 14/11/04
- Location
- Uustakker
- Posts
- 7,014
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/118
Ach, wie ben jij om te zeggen wat ik wel of niet ben. En of ik al dan niet outside the box kan denken. Ik zie in alles meerdere oplossingen, maar dat zal je amper geloven.
De problematiek is er , maar door er te blijven over zagen gaat het niet helpen hé. Zoek dan een haalbare oplossing. Ook gentille volgt me in de stelling van de inbraken. Sommige mensen denken dat politie constant prioritair rijden, actie , kloppen, snelheid,... inhoudt. Niets is minder waar. Een inbraak waar de daders gevlucht zijn is gewoonweg niet de hoogste prioriteit, hoewel dat voor de slachtoffers precies niet te snappen valt.
Kortom , zoals ik al zei . Iedereen vindt zijn probleem HET belangrijkst, echter zal de dispatching dat voor jullie wel uitmaken hoe snel de politie ter plaatse zal komen.no votes
-
28-01-2010, 19:20 #63Approved 9-lifer
- Registered
- 14/11/04
- Location
- Uustakker
- Posts
- 7,014
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/118
Ze hebben het materiaal niet dat ze zouden moeten hebben? Federaal ok, maar de lokale zones hebben vaak meer dan genoeg middelen om zich te redden in zowat elke situatie. Er zijn hier en daar wel wat uitzonderingen maar ik neem het globaal beeld.
Amerika als voorbeeld nemen lijkt me geen goed plan. Meer combi's , vooral solo agenten + enorm veel agressie en machtsmisbruik... Er zijn andere oplossingen.
De allochtoon heeft altijd gelijk? Een allochtoon zal op dezelfde manier behandeld worden als een "echte" belg. Loos argument, het is niet omdat jij zou optreden bij bepaalde verwijten dat dat dan ook de echte werkwijze is. Politie hoort nog altijd veel te slikken en bij echte probleemsituaties , niet omdat er eens wat allochtonen scheef lachen. Dat zou dan lijken op volgende uitspraak: "Met een kanon op een mug schieten".
Achja...no votes
-
28-01-2010, 19:22 #64Member
- Registered
- 15/11/03
- Location
- Kwaadmechelen
- Posts
- 1,779
- iTrader
- 93 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/2
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul. ASR SPQRno votes
-
28-01-2010, 19:24 #65
Man toch, ze hebben het materiaal niet, ze lopen met hun 9mm's rond, als ze naar een inbraak of een gewapend conflict moeten gaan, hebben ze nog steeds niet meer mee, en komaan, de politie auto's, in een achtervolging halen die het nooit als de dader in kwestie een auto heeft die wat pk's onder de motorkap heeft

Oh ja? Ik vind het dan wel vreemd dat als de flikken dan eindelijk eens tussen bijde komen, dat men zich altijd geweldig opstelt tgo de Belg dan tegenover de allochtoon die ondertussen als heel zijn familie en de straat achter hem heeft staan, voor de rest is het perfect eerlijk
Vaak genoeg om het te weten
no votes
-
28-01-2010, 19:35 #66
Zonder wapen ga je de baan niet op

Nee een combi zal het niet halen van een porsche. Er zijn andere manieren om auto's tot stilstand te brengen (en schieten is daar geen van).
De eerste die met een kogel een voertuig tot stilstand kan brengen moet ik nog zien.
De oeverloze allochtoon-die-voordelen-geniet-bij-de-politie-en-de-brave-autochtoon-die-altijd-de-pineut-is-discussie
Betwijfel ik ten sterkste. Toch nog niet vaak genoeg
no votes
-
28-01-2010, 20:18 #67Member
- Registered
- 26/08/09
- Location
- Oost-Vlaanderen
- Posts
- 29
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
Ik heb vorige week vrijdag mijn brief gekregen dat ik geslaagd ben voor laatste test. Er zat ook bij dat mijn attest van slagen voor alle proeven ging opgestuurt worden. Maar ik lees hier dat er nog plaatsen zijn voor 1 februari. Ik belde naar de rekrutering en ze zeiden dat dat niet ging omdat mijn attest nog niet in orde was. Mijn antecedentenonderzoek is nochtans in november gedaan... Hoelang moesten jullie wachten achter dat attest.
Ik zal er maar niet te veel hoop op zetten om maandag nog te moeten starten.no votes
-
28-01-2010, 20:18 #68
En daarom moet je maar superboetes geven ?
Kijk, je hebt van die charles die met hun auto'ke graag snel rijden maar helemaal geen ervaring hebben, ik vind dat je moet kijken naar de bestuurder als 1 en naar de auto als 2.
Ik zeg niet MEER dan een 9mm ...
Ja ? Als je de auto al niet kan bijhouden goed bezig
en spijkers leggen over een autostrade? uhu ...
Single shot true the engine block ?
Idd, die allochtoon discussie is er eentje zonder einde
no votes
-
28-01-2010, 21:29 #69Member
- Registered
- 17/10/07
- Location
- Gent
- Posts
- 6,251
- iTrader
- 124 (99%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/64
Hoh lange discussie , sommige zaken van waarheid... maar ge moet niet alleen kijken naar wat er bij u gebeurd...
Ge ziet alleen het negatieve , en dat blijft ook langer hangen..
Ikzelf kan ook niet iets direct zeggen waar de politie mij heeft geholpen , ik weet wel nog eens toen ik gevallen was met mijn brommer , en ik ston op straat ( met een voetpad naast die 30cm hoger was ) en de politie passeerde en begon te zagen dat ik opt voetpad moest gaan... Kwas net gevallen en brommer aan het bekijken ... Vriendelijk waren ze niet
Maar daarom wil ik er ook juist zelf bij , mensen wel deftig helpen , respect krijgen van mensen die je helpt...
Politie krijgt idd te weinig respect , vroeger moest ge er zelf niet aan denken om ne agent te slaan , nu worden ze neergestoken...no votes
-
28-01-2010, 22:28 #70no votes
-
28-01-2010, 23:46 #71Member
- Registered
- 16/03/09
- Location
- Kemzeke
- Posts
- 124
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
People, je denkt er het jouwe van voor mijn part, maar het doel van deze topic is wel nog steeds informatie inwinnen en verschaffen omtrent de job en de opleiding.
Als je zin hebt om op een bepaalde job of functie te vitten zoals in dit geval op de politie, doe dit dan asjeblieft in een aparte topic, het internet biedt voldoende plaats.
Zo, das mijn mening erover...no votes
-
29-01-2010, 12:53 #72Member
- Registered
- 01/03/07
- Posts
- 8
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
Woensdag mijn 4de proef!
Iemand tips?
Wish me luck! xno votes
-
29-01-2010, 14:05 #73
Mooie job heb je dan...
no votes
-
29-01-2010, 14:11 #74Member
- Registered
- 24/01/10
- Location
- Brugge
- Posts
- 115
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
Dus eigenlijk zou een flitscamera eigenlijk eerst eens naar binnen moeten kunnen kijken om te zien wie er de bestuurder is, dan aangepast flitsen etc... Je zit te janken dat er onderscheid gemaakt wordt tussen de allochtonen en Belgen en dan ga je onderscheid maken tussen bestuurders? Achja, zal wel aan ik schelen zeker
Soit, ik ben ook niet aan de flitspalen, maar regels zijn er om nageleefd te worden. Face it.
ten tweede, als wij een oproep hadden voor overval op heterdaad hadden wij altijd onze HK MP5 mee. Ik ben wel geen flik meer, ontslag ingediend wegens schietongeval net
want dat hebt ge wel, schiet ge nen allochtoon neer, dan wordt ge gestraft. Uw redening van de allochtoon wordt beschermt klopt dus ook niet.
de rest van uw post trekt op niet veel en heb ik geen zin meer om daar dieper op in te gaan. Maar toch doe ik het
Single shot in the block? Auto blijft gewoon verder rijden. Ge moet eens proberen te schieten op een auto die af komt gereden. Zijt maar zeker da ge moogt springen en ik spreek uit ervaring. Spijkers zijn het veiligst en het meest effectief.
Maar als ge het allemaal zo goed weet, ga in de politiek als min. van binnenlandse zaken en hervormt allesLast edited by Kevio; 29-01-2010 at 14:50. Reason: enkele typfoutjes wegens frustratie ;-)
no votes
-
29-01-2010, 14:38 #75no votes

