-
21-08-2019, 17:19 #1
Einde van mijn bachelor aan de universiteit : alles tolereren?
Ik studeer aan de KUL, ben momenteel bezig met het leren voor mijn herexamens en nader het einde van mijn bachelor. Het probleem is echter dat ik 7 herexamens heb. Het worst-case scenario is hopelijk 4/7 slagen, al kan het in de praktijk slechter gaan en ik denk zeker niet dat het beter dan dat kan gaan. Maar stel even dat 4/7 gebeurt. Ik geloof dan wel dat ik op de 3 andere vakken een tolereerbaar cijfer kan halen. Is het dan slim om die alle 3 te tolereren? Ik heb namelijk ook al eens 3 studiepunten getolereerd in mijn eerste jaar. Ik zou dan zo'n 11 studiepunten extra tolereren (2x4 + 3). Dus in totaal 14 van de toegelaten 18 studiepunten. Het zijn alle 4 vakken die ik niet (zo) belangrijk acht voor mijn toekomst. Ik wil ook gewoon zó graag verlost zijn van mijn bachelor die stampvol vakken zit die ik gewoon niet interessant vind en vrij nutteloos zijn. Zo kan ik zorgeloos naar de master om te specialiseren in wat ik echt interessant vind.
Aan de andere kant vroeg ik me wel af of het voor bij mijn sollicitaties in de toekomst als low-effort kan gezien worden door de werkgever. Het gaat hier namelijk wel om VIER getolereerde vakken. Hiervan zijn er dan weer wel 2 godsdienst-gerelateerd, terwijl ik voor een zeer wetenschappelijke richting studeer. Een ander nadeel is dan weer dat het mij een relatief lagere studie-efficiëntie zou geven: 87%.
Wat is jullie mening hierover?Last edited by Nico8; 21-08-2019 at 17:25.
no votes
Reply With Quote
-
-
21-08-2019, 17:30 #2Crew Member
- Registered
- 13/02/04
- Location
- Leuven
- Posts
- 10,203
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 4 Post(s)
- Reputation
- 14/318
Twee godsdienst gerelateerde vakken? Meestal is het toch beperkt tot RZL (wat bovendien nu niet bepaald een buisvak is).
Anyway, werkgevers geven daar in het algemeen niet om. Het is niet dat die om uw diplomasupplementen gaan vragen he.no votes
Reply With Quote
-
22-08-2019, 00:24 #3Member
- Registered
- 25/07/19
- Location
- Maasmechelen
- Posts
- 15
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Heb nog nooit mijn resultaten moeten laten zien tijdens een sollicitatie. Dus wat dat betreft zou ik me niet al te veel zorgen maken.
no votes
Reply With Quote
