Thread: Wat is uw brutoloon? - Deel 9
-
23-12-2019, 16:35 #1726Member
- Registered
- 15/08/13
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 5,587
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 6 Post(s)
- Reputation
- 21/107
De betaling moet voor 5 januari erop staan, dus wordt steeds de 5de op de rekening geplaatst. Enkel wanneer de 5de in weekend valt, is de betaling vroeger, zoals nu met maandloon van december die op 3 januari zal plaatsvinden, zaterdag wordt het ook nooit overgeschreven. Men weet altijd hier, als de 5de in het weekend valt dan krijg ik het loon op de vrijdag voor het weekend. Evenals als het op een feestdag valt, krijg ik het loon de dag ervoor.
Als ze de 6de januari zouden overschreven, zijn ze te laat.Last edited by Bimmer; 23-12-2019 at 16:57.
no votes
Reply With Quote
-
-
23-12-2019, 16:37 #1727Member
- Registered
- 15/08/13
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 5,587
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 6 Post(s)
- Reputation
- 21/107
Zijn arbeider, bediende krijgen hun loon de 26ste van de maand. Bediende krijgt zijn loon van december op 26 december.
Arbeider valt in PC117 bediende pc211
Arbeider (bedrijfs CAO)
Bediende (bedrijfs CAO)Het loon is bij Collectieve Overeenkomst van toepassing in de petroleumnijverheid per categorie en per uur vastgesteld.Het loon van deafgelopen maand gebeurt eenmalig ten laatste op de 5e van de volgende maand.
De vergoedingen voor overuren, ploegwerk, zon-en feestdagwerk van de lopende maand worden samen met het loon van deze maand betaald.Onvoorziene wijzigingen na de 27st van de maand zullen de volgende maand verrekend worden..
Dit bedrag is de nettowedde (Uitbetalingsbedrag op loonbrief) die u op uw bankrekening van uw keuze zal ontvangen. De wedde wordt betaald ten laatste op de 26e van de maand.
De vergoedingen voor overuren, ploegwerk, zon-en feestdagwerk van de lopende maand worden samen met de wedde van deze maand uitbetaald.Onvoorziene wijzigingen na de 20e van de maand zullen de volgende maand verrekend wordenLast edited by Bimmer; 23-12-2019 at 16:49.
no votes
Reply With Quote
-
23-12-2019, 17:39 #1728sos
- Registered
- 16/08/08
- Location
- Westhoek
- Posts
- 36,687
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 105 Post(s)
- Reputation
- 229/2111
“ik heb het nog nooit gedaan dus ik denk wel dat ik het kan"
[ Tot 25/12/2020 hier te vinden, daarna enkel op https://www.beyondgaming.be/forum/ ]
Mij nodig? Tag me @JPV @Beyondgaming.be1 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
23-12-2019, 18:28 #1729Platinum Member
- Registered
- 01/08/04
- Location
- De K.
- Posts
- 29,744
- iTrader
- 51 (100%)
- Mentioned
- 11 Post(s)
- Reputation
- 43/826
Mooi mooi!
Hier voor mijn verlof ook gesprek gehad.
Standaard BS van high performer en zeer tevreden, resultaat is de basis opslag van 2,5% excl index. Ik sta wel bovenaan de lijst als er een postje boven mij vrijkomt, al zie ik dit niet het eerste jaar gebeuren
Maturity is often more absurd than youth and very frequently is most unjust to youth
PSN:Mrkend54lno votes
Reply With Quote
-
24-12-2019, 15:28 #1730
Hier vaste barema's van ongeveer +2.5% elk jaar.
Eerlijk gezegd zou ik liever meer vakantiedagen hebben of 4/5 werken, uiteindelijk gaat de belastingen toch lopen met het gros van de 'loonsverhoging'.Wie wil er LOL ranked spelen ?
==> stuur pm indien je in bronze zit en lol wil spelen
==> age of empires spelers mogen zich ook aanmeldenno votes
Reply With Quote
-
24-12-2019, 15:48 #1731Member
- Registered
- 21/07/02
- Location
- Limburg
- Posts
- 13,389
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 22 Post(s)
- Reputation
- 3/641
Kga men eigen ook opslag geven \o>
no votes
Reply With Quote
-
24-12-2019, 15:51 #1732Member
- Registered
- 25/11/11
- Location
- Heist-op-den-Berg
- Posts
- 20,821
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 48 Post(s)
- Reputation
- 58/814
no votes
Reply With Quote
-
24-12-2019, 16:01 #1733Member
- Registered
- 21/07/02
- Location
- Limburg
- Posts
- 13,389
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 22 Post(s)
- Reputation
- 3/641
no votes
Reply With Quote
-
25-12-2019, 18:49 #1734Member
- Registered
- 16/01/14
- Location
- Schaarbeek
- Posts
- 859
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/8
dag allemaal
ik consulteer even jullie advies over een nakend evaluatiegesprek.
ik ben een klantebeheerder in een firma waar 70 a 80 mensen van de 250 in totaal die functie hebben, de lonen liggen vrij vast en stijgen ook op een vrij gelijke manier.
je persoonlijke loon boosten kan dus enkel via de persoonlijke bonus, die boven op de collectieve komt.
maw, niet tevreden zijn met je loon betekent knokken voor promotie naar andere functie, of gewoon geduld hebben met de normale stijgingen. ook bedrijfswagens zijn niet van toepassingen, behalve via het salarisplan (net zoals fietsen etc)
echter, ik fiets naar het werk en krijg hiervoor een mooie vergoeding.
prive gebruik ik ook geen wagen, maar moto of openbaar vervoer.
het zou voor mij een netto winst opleveren als ik wel vraag dat ze mij een openbaar vervoer (bus/metro ) abonnement betalen. dat spaart mij ca 40 per maand, en hen kost het niet meer dan dat, terwijl een loonsverhoging bruto van bv 100 euro mij hetzelfe oplevert en hen makkelijk 2000 a 2500 kost want ook patronale bijdragen / effect op 13de maand en bonus etc. ik wil natuurlijk niet gewoon het abonnement en geen of
verhoging, dat kost hen 1/4 ...
op welke manier pak ik het best aan om hen warm te maken voor het idee dat ze mij ook een abonnement geven, ookal kom ik altijd met de fiets en krijg ik hiervoor een vergoeding en rijdt de mivb in kwestie niet eens tot aan het werk zelf (dat buiten brussel ligt).no votes
Reply With Quote
-
25-12-2019, 19:36 #1735Member
- Registered
- 11/08/13
- Location
- Limburg
- Posts
- 81
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/4
Met het laatste loon van 't jaar gestort kunnen we nog eens een update maken.
Originele post van 3 jaar geleden: hier
Huidige situatie:
1. PERSONALIA
Leeftijd: (bijna) 37
Opleiding: Bachelor Multimedia en Communicatie
Werkervaring (wat/hoelang) : 15,5 jaar
Alleenstaand/getrouwd/wettelijk samenwonend: wettelijk samenwonend
Aantal kinderen ten laste: 1
2. ARBEIDSOVEREENKOMST
Arbeider/bediende/ambtenaar: Bediende
Werkgever/Industrie waar je in werkt (+ paritair comité?): IT - Par. Comité 200
Huidige functie: Senior IT Network Engineer
Functiebeschrijving: Internal operational IT Tier3 escalation engineer, Subject Matter Expert (SME) & Product Owner
Anciënniteit: 3 jaar
Werkweek (parttime/fulltime/hoeveel uren/week effectief): full-time 38u
Ploegarbeid (? shiften): Nee
Land waar je werkzaam bent: België, met regelmatig verplaatsingen naar het buitenland (wereldwijd) op korte project-basis
Plaats waar je werkzaam bent: Brusselse
Verantwoordelijkheid over personeel: Niet als manager, wel als 'team lead' + ook verantwoordelijk voor jobinterviews
3. LOONVOORWAARDEN (vermeld enkel wat van toepassing is)
Maand salaris (bruto): 6.650 EUR
Maand salaris (netto incl. nettovergoedingen): ± 3.370 EUR
Nettovergoedingen: n/a
13e maand (volledig/gedeeltelijk): Volledig
14e maand of winstuitkering: n/a
GSM (eigen bijdrage)?: ja, twv 200EUR elke 2 jaar
Auto (VAA & Budget?): Ja, budget: 800EUR (benzine/diesel/hybride) of 910EUR (full electric) excl BTW leasebedrag / maand ; VAA huidige (diesel) wagen is 4.543 EUR per jaar (catalogusprijs : ± 55.000EUR incl BTW)
Woon-werkverkeer vergoed?: nee
Tankkaart: ja (onbeperkt in België)
Laptop (eigen bijdrage?): ja (Macbook Pro), geen bijdrage
Maaltijdcheques (eigen bijdrage?): ja, twv 8EUR (eigen bijdrage: 1,12EUR)
Ecocheques: ja (250EUR)
Groepsverzekering: ja (pensioensparen + levensverzekering). De levensverzekering betaald 4x bruto jaarsalaris uit (incl bonus).
Hospitalisatieverzekering: ja, DKV 'Plan AZ'. Dekt alle familieleden + ieder familielid heeft een bijkomende dekking van 2.500EUR per jaar voor ambulante kosten, oog- en tandartskosten (ook orthopedie).
Andere voordelen: 1/ permanentie bonus 420EUR bruto per week (± 10 keer per jaar) 2/ prestatie-gebonden bonus van 12 á 15% van jaarlijks bruto loon (dus 11.000-14.000 EUR bruto)
4. WERKOMSTANDIGHEDEN
Afstand woon/werk in km's: 76km (enkele rit)
Afstand woon/werk in tijd: 55min (enkele rit) ; 1u45min tijdens morgen/avond-spits (enkele rit)
Aantal wettelijke vakantiedagen: 20
Vakantiedagen (arbeidsduurvermindering): 8
Vakantiedagen (andere extra): 5 (enkel te spenderen voor vrijwilligerswerk tvv goede doelen)
Vrijheid om verlof te nemen: volledig flexibel
Aantal uur/week voor werk bezig/onderweg?: 45 á 50 (inclusief woon-werk verkeer)
Glijdende werkuren: ja, start- en stoptijden zijn volledig flexibel
Oproepbaar door werkgever?: om de 5 weken is er één week permanentie 24/7
Stress? ja
Hoe vaak overuren te presteren? zelden (enkel tijdens permanentie of uitzonderlijke projecten). Overuren worden extra vergoed.
Auto nodig voor het werk? enkel voor woon-werk verkeer
Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen: ja (zéér uitgebreid aanbod!)
Telewerk: 1 á 2 dagen per week voltijds van thuis werken (tijdens permanentie kan dit mogelijk ook een hele week thuiswerk zijn). Met dat de dochter sinds september naar school gaat en naschoolse opvang momenteel nog geen optie is, werk ik sinds september 4 dagen per week van thuis. Dit gaat vanaf februari terug 'normaliseren'.
Ik zag in eerdere posts ook hier en daar een 'evolutie' overzichtje passeren van hoe de verloning over de jaren is geëvolueerd. Vond ik wel interessant!
Bij deze, van 2007 tem 2019:
Opmerking: het gemiddeld bruto/netto van 2019 geeft een beetje een vertekend beeld omdat ik uitzonderlijk zowat voltijds in het buitenland vertoefd heb in Juli en Augustus met zo'n 9.000EUR aan extra bruto inkomsten (overuren en premie) tot gevolg, hetgeen het gemiddelde wat de hoogte in trekt.Jaar Gemiddeld Bruto (basis) Gemiddeld Bruto (incl overuren & permanentie) Gemiddeld Netto Totaal Bruto (incl eindejaarspremie & bonus) Totaal Netto (incl eindejaarspremie & bonus) Bedrijfswagen? 2007 € 2.430 € 2.920 € 1.550 € 47.140 € 25.320 ja 2008 € 2.610 € 3.360 € 1.800 € 45.320 € 25.380 ja 2009 € 2.920 € 3.900 € 2.150 € 52.240 € 29.620 ja 2010 € 2.960 € 3.930 € 2.250 € 62.600 € 34.985 ja 2011 € 3.165 € 3.860 € 2.240 € 60.360 € 33.150 ja 2012 € 3.560 € 4.620 € 2.610 € 61.250 € 35.845 ja 2013 € 4.095 € 4.840 € 2.580 € 69.540 € 37.870 ja 2014 € 4.220 € 5.085 € 2.600 € 71.085 € 36.700 ja 2015 € 4.250 € 4.925 € 2.750 € 69.170 € 38.940 ja 2016 € 5.210 € 5.635 € 2.770 € 84.000 € 40.290 ja (tem juni) 2017 € 5.970 € 6.500 € 3.230 € 97.465 € 47.500 nee 2018 € 6.170 € 6.710 € 3.290 € 110.480 € 52.655 nee 2019 € 6.500 € 8.010 € 3.730 € 124.330 € 58.090 ja (vanaf augustus)
Last edited by Plecotus; 27-01-2020 at 10:06. Reason: Update leasebudget & VAA
1 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
26-12-2019, 03:43 #1736
1. PERSONALIA
Leeftijd: 25
Opleiding: Bachelor psychiatrische verpleegkunde
Werkervaring (wat/hoelang) 2j
Alleenstaand/getrouwd/wettelijk samenwonend: alleenstaand
Aantal kinderen ten laste: 0
2. ARBEIDSOVEREENKOMST
Arbeider/bediende/ambtenaar: Contractueel bediende
Werkgever/Industrie waar je in werkt (+ paritair comité?):
Forensische psychiatrie (Vlaamse overheid)
Huidige functie: Referentieverpleegkundige
Functiebeschrijving:
Anciënniteit: 2j
Werkweek (parttime/fulltime/hoeveel uren/week effectief): 38
Ploegarbeid (? shiften)/dagwerk: Shiften
Verantwoordelijkheid over personeel: gedeeld
3. LOONVOORWAARDEN (vermeld enkel wat van toepassing is)
Maand salaris (bruto): €2860
Maand salaris (netto incl. nettovergoedingen): +/- 2150-2200
Nettovergoedingen: +/- 250
13e maand (volledig/gedeeltelijk): Ja
14e maand of winstuitkering: Neen
GSM (eigen bijdrage)?: Neen
Auto (VAA & Budget?): Neen
Woon-werkverkeer vergoed?: Ja (€100)
Tankkaart: Neen
Laptop (eigen bijdrage?): Neen
Maaltijdcheques (eigen bijdrage?): Ja (7€dag)
Ecocheques: Neen
Groepsverzekering: Ja
Hospitalisatieverzekering: Ja
4. WERKOMSTANDIGHEDEN
Afstand woon/werk in km's: 35km
Afstand woon/werk in tijd: 30min
Aantal vakantiedagen: 35 + decretale = 39
Vrijheid om verlof te nemen: Ja
Glijdende werkuren: Beperkt
Oproepbaar door werkgever?: ja
Mogelijkheid tot het volgen van opleidingen: Jano votes
Reply With Quote
-
26-12-2019, 06:45 #1737Member
- Registered
- 29/07/15
- Location
- Kortrijk
- Posts
- 6,928
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 4 Post(s)
- Reputation
- 36/144
250 euro nettovergoedingen in de zorgsector? Voor wat zijn die vergoedingen?
no votes
Reply With Quote
-
26-12-2019, 09:58 #1738Member
- Registered
- 14/05/13
- Location
- Leuven
- Posts
- 15,064
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 21 Post(s)
- Reputation
- 14/343
no votes
Reply With Quote
-
26-12-2019, 10:58 #1739Member
- Registered
- 08/09/07
- Location
- Limburg
- Posts
- 11,378
- iTrader
- 17 (100%)
- Mentioned
- 7 Post(s)
- Reputation
- 61/426
no votes
Reply With Quote
-
26-12-2019, 13:27 #1740Member
- Registered
- 18/05/09
- Location
- Rarara
- Posts
- 12,945
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 5/63
Snap het ook niet goed :P
Trouwens ‘Referentieverpleegkundige’ is toch geen echte titel? Ziekenhuizen of woonzorg centra hebben voor allerlei gebieden 1 referente vpk, maar dat is normaal geen aparte functietitel.no votes
Reply With Quote

uzelf opslag geven gaat uw boekhouder eens mee lachen
