Thread: Website Boekbindatelier
-
28-04-2014, 13:59 #1Approved 9-lifer
- Registered
- 08/02/08
- Location
- 's-Gravenwezel
- Posts
- 876
- iTrader
- 3 (71%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Website Boekbindatelier
Hallo iedereen,
Mijn moeder is een zelfstandige boekbindster, via Belgacom kunnen wij gratis een website hosten. Om de kosten te drukken heb ik de website gemaakt, maar ik ken er niets van (en daarmee is hij ook zeer slecht vind ik). Ik heb ook niet meer de tijd om mij erin te verdiepen. Daarmee ben ik opzoek naar iemand die voor een voordelige prijs een website wil maken. De website creëren gebeurt in volledig overleg met mij en alles is mogelijk. Hiermee bedoel ik dat ik opensta voor ideeën maar er graag op de hoogte van ben.
Interesse? Vragen? PM ze mij of post ze hier!
Alvast bedankt!
no votes
-
-
28-04-2014, 14:25 #2
You've got a PM!
no votes
-
28-04-2014, 16:51 #3Approved 9-lifer
- Registered
- 08/02/08
- Location
- 's-Gravenwezel
- Posts
- 876
- iTrader
- 3 (71%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Bedankt. Ik ga vanavond antwoorden.
Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk
no votes
-
06-05-2014, 17:15 #4
Hey FreakyLeash,
U heeft een PM!no votes
-
06-05-2014, 18:06 #5
PM verstuurd.
no votes
-
10-05-2014, 10:58 #6
cms Joomla
Om optimaal gebruik te maken van uw website is het in deze tijd een must om een website te hebben die op elke schermgrootte duidelijk wordt getoond. Dit is mogelijk met de responsive website.
Bijna iedereen maakt tegenwoordig gebruik van een tablet of smartphone om op internet te surfen. Allin-site heeft zich toegelegd op het omzetten van bestaande websites naar responsive websites.
Door de vraag vanuit de markt, blijkt dat bedrijven en diensten vooral ook op tablet en smartphone worden gezocht en is het dus zaak voor ondernemers om ook een website te hebben die duidelijk en gebruiksvriendelijk op de smartphone te bezoeken is. Wij bouwen uw website om tegen zeer geringe kosten, (€ 350,--) en wij maken hierbij gebruik van een cms (Joomla) zodat u als ondernemer eventueel zelf de website zou kunnen onderhouden. Uiteraard kunnen wij dit ook voor u doen.
Nog beter, wij kunnen u de gehele zorg voor uw website uit handen nemen door de website geheel voor u te beheren, zowel het tecnische (cms, hosting, veiligheid van de website) deel als het zakelijke deel, (plaatsen van nieuwe inhoud en veranderingen aan de website zelf) zodat u al uw tijd kunt gebruiken voor waar u goed in bent: ondernemen.
Nieuwsgierig: kijk op All in site - www.allinsite.nl
Vriendelijke groet,
Martin van den Broekno votes

