1. #1
    profound's Avatar
    Registered
    13/12/08
    Location
    Dendermonde
    Posts
    3,899
    iTrader
    5 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)

    Js game libraries?

    Ik vroeg mij af of iemand hier (professioneel) ervaring heeft met een javascript game library?
    Er zijn er zoveel te vinden, en we zouden op het werk graag eens aan de slag gaan met een van de libraries, maar we hebben geen idee dewelke.
    Links naar projecten is ook much appreciated
    no votes  

  2. #2
    dJeez's Avatar
    Registered
    17/07/02
    Location
    Sol System
    Posts
    10,064
    iTrader
    1 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    27/78
    Als ik er ooit aan zou beginnen zou ik three.js - JavaScript 3D library gebruiken denk ik.

    Hier is er alvast eentje als voorbeeld : HexGL, the HTML5 futuristic racing game.
    PSN: dJeezBE - Delicious bookmarks
    Disclaimer: I am currently suffering from severe CSD (Compulsive Sarcasm Disorder). - L'onion fait la farce - Facile largire de alieno
    Pastafarian by choice
    no votes  

  3. #3
    Jerre Muesli's Avatar
    Registered
    08/09/02
    Location
    -
    Posts
    2,044
    iTrader
    9 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    3/6
    Wat voor werk doe je als ik vragen mag?
    Ontopic: geen ervaring.
    no votes  

  4. #4
    W0utR's Avatar
    Registered
    16/04/08
    Location
    Hong Kong
    Posts
    1,989
    iTrader
    6 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    7/9
    Voor een paar kleine games heb ik een tijdje geleden Crafty - JavaScript Game Engine, HTML5 Game Engine gebruikt, best wel zeer tevreden van, documentatie is vrij goed en de library is eigenlijk ook makkelijk te gebruiken.
    no votes  

  5. #5
    profound's Avatar
    Registered
    13/12/08
    Location
    Dendermonde
    Posts
    3,899
    iTrader
    5 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Quote Originally Posted by Jerre Muesli View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Wat voor werk doe je als ik vragen mag?
    Tghoh, goeie vraag
    In de vacature stond 'creative developer'. Eerst wist ik niet goed wat er van te maken, maar uiteindelijk is dit echt wel een goeie omschrijving. Basically is mijn werk 3/4 coderen(voornamelijk java), en 1/4 mee nadenken en brainstormen om creatieve concepten uit te werken/in photoshop wat snelle mock ups maken. Ik zou deze library bijvoorbeeld willen gebruiken omdat we van een van onze (heel grote) klanten de opdracht gekregen hebben om van een enquete die zal worden gehouden bij kinderen van 10-14 een soort game te maken, zodat de enquete zelf (die vrij lang is) niet te saai wordt en ze afhaken na 10 vragen. Ik krijg hier enorm veel vrijheid in, dus wil ik graag al mijn opties open houden en een vrij breed spectrum gaan verkennen.

    http://www.beligum.com

    @Djeez; Three.js heb ik inderdaad al veel van gehoord, snel eens gekeken en is inderdaad wel vrij impressive! Is misschien net iets té 3d-oriented, maar ik ga er morgen eens in duiken.

    Iedereen bedankt alvast!
    Keep 'em comin'
    Last edited by profound; 27-07-2013 at 04:12.
    no votes  

  6. #6
    bealzebub's Avatar
    Registered
    28/06/06
    Location
    Gent
    Posts
    376
    iTrader
    1 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Je zegt het in de vorige post zo'n beetje. T hangt er echt van af welke soort spelleke je wil maken en welke browser support je wil hebben, hoe groot de footprint mag zijn (mobile ja dan nee), …

    Crafty heb k al goeie dingen over gehoord. Waren allemaal basic spelletjes (ter ondersteuning van een grote campagne), maar da is t voor jou ook zo te horen.
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in