Thread: Goed webdesign programma
-
14-03-2012, 10:33 #1
Goed webdesign programma
Is het mogelijk om met rapidweaver zo iets te bekomen?
lisanorman.be : Fotograaf Lisa Norman verzorgt in Oost-Vlaanderen je Fotografie en Grafisch designno votes
-
-
14-03-2012, 11:38 #2Approved 9liver
- Registered
- 04/06/11
- Location
- .
- Posts
- 1,585
- iTrader
- 16 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 6/11
Rapidweaver ken ik niet; maar na even te googlen zie ik dat het een WYSIWYG programma is.
Daar kan je nooit hetzelfde mee doen als wat je kan bereiken met zelf te programmeren.
Waarom werk je niet met Wordpress en installeer je een thema (zowel gratis als betalende thema's te vinden)?no votes
-
15-03-2012, 10:12 #3no votes
-
15-03-2012, 10:58 #4Member
- Registered
- 26/02/12
- Location
- Merksplas
- Posts
- 87
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Notepad++
no votes
-
15-03-2012, 11:46 #5
Wat is precies de bedoeling: ben je amateur of professionele fotograaf? Wil je enkel je werk tentoonstellen of ook dingen verkopen?
Een website nabouwen zoals het voorbeeld dat je gaf lijkt me wel makkelijk te maken, ofwel door zelf te programmeren ofwel in een WYSIWYG-editor. Enkel het foto-slide ding zou ik niet weten hoe het gemaakt is, wss JavaScript.
Maar ligt het nu aan mij of duurt het redelijk lang om die foto's te laden? Da's misschien ook direct een tip: geen 10 megapixel foto's op je website zetten... Dat maakt je site ongelofelijk traag. Gewoon in een beeldverwerkingsprogramma downscalen naar het juiste formaat, pas dan online zetten.
Maar ik raad Wordpress aan als je weinig kaas gegeten hebt van PHP en dergelijke... Daarmee ben je meteen vertrokken, er zijn mooie (legale EN gratis) themes beschikbaar, enz.no votes

