Thread: Battle: Reflectie
-
10-02-2010, 20:49 #46
Sorry ben ff moe en vin da zo gemakkelijk om uit de hoogte te doen "eerste en de beste reflectie, trekt op geen hol" alsof da direct zo is bij mensen die aan de battle meedoen en zeker bij mensen van een caliber als Joeri, tzou erg zn moest da zo zijn
kvin da maar dikke bullshit, alsof modellen booken enz ge weet wel wat Joeri al 1000 keer gezegd heeft de enige mogelijkheid is voor een deftig beeld.
Lek em ook al 1000 keer gezegd heeft ist geen mogelijkheid maar utopie dat ie dat voor de battle zou doen.
Nu ben ik gewoon heel nieuwsgierig naar wat ne Joeri en al die mannen met de grotere uitspraken hier op het forum als "eerste en beste reflectie" zouden hebben al die kennis en ervaring moet toch ergens terug te vinden zn. Bij mij op school vallen mn mindere dingen bvb nog mee :P
Kvin dat gewoon interessant, reflecties uit het straatbeeld ofzo, zegt veel over hoe een fotograaf dingen ziet. Ik vind dat bij zo modellen dingen nie altijd duidelijk, er is daar zo een beinvloeding van "de regels" en "de boekskes".
Drom datk de battles steun, tzou sommige mensen eens wa andere dingen kunnen laten doen, food is bvb niks voor mij
ma nu ben ik weer aan whinen gvd :PLast edited by Strawberry; 10-02-2010 at 20:57.
no votes
-
-
10-02-2010, 20:55 #47Approved 9-lifer
- Registered
- 17/03/05
- Location
- Kapellen/Turnhout
- Posts
- 6,122
- iTrader
- 16 (94%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 8/47
Soms kan dat deugd doen he, zo een keertje doorwhinen. Maar ik steun je hier wel volledig in!
www.servicepointturnhout.be voor reclame en beletteringenno votes
-
10-02-2010, 20:59 #48Member
- Registered
- 10/12/03
- Location
- Calgary, AB
- Posts
- 2,984
- iTrader
- 8 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 16/20
Het is toch niet meer dan logisch dat je u op 1-2 dingen voornamelijk fixeert en daarmee naar buiten treedt, of ge moest net beginnen en nog niet weten waar uw interesses liggen.
Van mij gaat ge dus idd ni vlug inzendingen zien als ik het niet in 1 lijn kan brengen met nuttig portfoliowerk neen.
Zeg ik dat? Voor mij was het wel noodzakelijk om het idee dat ik had uit te werken, en daar was geen tijd voor.alsof modellen booken enz ge weet wel wat Joeri al 1000 keer gezegd heeft de enige mogelijkheid is voor een deftig beeld
"Meedoen is belangrijker dan winnen", da's pas voor losers, en bijgevolg de reden waarom ik niet vlug een willekeurig reflectietje ga vastleggen als ik niet volledig achter het resultaat sta.
En verder ga ik er niet meer op ingaan, al uw gezaag omdat ik gewoon ne keer zeg dat ik geen enkele inzending goed vind, en ben niet de enige met die gedachte. Mijn argumenten waarom ik niet kon en wou meedoen staan hier, en buiten ikzelf is er echt niet iemand die mijn tijdsindeling en prioriteiten moet gaan bepalen en/of beoordelen.no votes
-
10-02-2010, 21:09 #49Approved 9-lifer
- Registered
- 17/03/05
- Location
- Kapellen/Turnhout
- Posts
- 6,122
- iTrader
- 16 (94%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 8/47
Misschien mijn raad: laat je argumenten gewoon achterwege, dan komen er zulke reacties niet meer en blijven we allemaal vrienden en on-topic
.
www.servicepointturnhout.be voor reclame en beletteringenno votes
-
10-02-2010, 21:13 #50
hehe

Ik ging just mn post wa uitkuisen.
Sorry Joeri da ik zo door rant op uw werkwijze. Ma ze werkt gewoon nie voor zo battles die ge tussendoor ff moet doen. Je bent waarschijnlijk een perfectionist. De reden dat ik zo neute is gewoon dat ik zeer nieuwgierig ben naar wat ge zou maken (eigenlijk een compliment dus) moest ge dat ff laten varen.
no votes
-
10-02-2010, 21:19 #51Approved 9-lifer
- Registered
- 30/11/03
- Location
- Zemst/Mechelen
- Posts
- 12,443
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 4/69
no votes
-
10-02-2010, 21:38 #52Member
- Registered
- 10/12/03
- Location
- Calgary, AB
- Posts
- 2,984
- iTrader
- 8 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 16/20
Als ik me voel aangesproken/aangevallen in een post moet ik daar op reageren, karaktertrekje dat je er onmogelijk gaat uitkrijgen. Verder no worries betreffende het vriendjes blijven, ik reageer op wat er staat, niet de personen. Ondanks het meningverschil hier zal ik even vriendelijk (voor zover dat van mij gezegd kan worden
) reageren op bijvoorbeeld een vraag/post van Strawberry/jou over een andere kwestie
no votes
-
11-02-2010, 01:47 #53Approved 9-lifer
- Registered
- 05/12/05
- Location
- Daar ->
- Posts
- 4,707
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 8/114
Om toch effe verder te gaan op het niet schieten van dingen die niet in uw portfolio passen; Ge pakt uw camera toch vaak mee veronderstel ik aangezien dat denk ik een van uw belangrijkste bezigheden is op dit vlak? Als ge dan iets tegenkomt, een héél goed beeld in uw ogen, maar da's geen onderwerp dat ge in uw portfolio opneemt, dan spendeert ge daar wel tijd aan of niet?
Allez ja, tis uit interesse hè, tzou moeten treffen dat dat dan juist in de battle past
Maar als ge gewoon iets helemaal anders tegenkomt waarvan ge denkt "das een knap beeld" dan maakt ge dat toch?
Misschien best naar het foto topic verhuizen voor iemand boos wordt
Brilpoetsdoekje
om nom nomno votes
-
11-02-2010, 01:55 #54Approved 9-lifer
- Registered
- 11/12/03
- Location
- O-T/Antwerpen
- Posts
- 3,788
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 16/22
no votes
-
11-02-2010, 02:05 #55Approved 9-lifer
- Registered
- 05/12/05
- Location
- Daar ->
- Posts
- 4,707
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 8/114
Brilpoetsdoekje
om nom nomno votes
-
11-02-2010, 03:24 #56
Ik ga vaak nekeer gaan wandelen met de camera, nie echt lang 15 - 45 min ofzo
Of nekeer tevoet naar huis van bij maten met de camera (als ik fiets ben ik te lui om te stoppen voor ne foto en kijk ik nie genoeg rond). Nie naar iets opzoek, gewoon wat ik tegenkom en leuk vin. Net terug van bij een vriendin, gene vetten, veel te kou en ik had mn foto handschoenen nie bij waardoor ik na 5 foto's al beu was. Dit is er eentje van.

Heb dan enkel een MF lensje bij, neemt veel minder plaats in. Soms heb ik niks deftig lek nu, soms 10 kanjers, ik kan nie in de toekomst zien. Momenteel ben ik al maand in staking wegens VEEL TE KOUD, ik werk al slordig en dan werk ik nog veel slordiger. Ma ik doe da graag, tis altijd mogelijk en soms kom ik zoveel zalige dingen tegen in mijn eigen straat bij wijze van spreken.
Altijd nen analoge bij, da weegt niks en fullframe
De beste camera is de camera die ge bij u hebt.Last edited by Strawberry; 11-02-2010 at 03:29.
no votes
-
13-02-2010, 05:05 #57MarsmilloGuest
Ehm, misschien moeten naast het stemmen ook meer mensen hun mening geven over de foto's? Zoals vroeger wel meer voorkwam op dit forum maar geleidelijk aan is uitgestorven.
Ik ben hier om bij te leren, meningen met anderen te delen en andere hun werk te zien en niet om de beste te zijn en te stoefen hoe goed ik dan wel niet denk te zijn. Het battle systeem vindt ik een leuk medium om iets bij te leren. Ook al kan ik meestal niet mee doen door ernstig tijdsgebrek (en archief foto's zijn niet toegestaan), toch zie ik graag de ingezonden foto's en de meningen van de andere daarop. Vele hier hebben immers veel ervaring of een of andere soort opleiding achter de rug. Waardoor het voor leken als ik wel boeiend en leerrijk kan zijn.no votes
-
13-02-2010, 13:19 #58Approved 9-lifer
- Registered
- 17/03/05
- Location
- Kapellen/Turnhout
- Posts
- 6,122
- iTrader
- 16 (94%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 8/47
De meningen over de foto's komen pas als de vote is afgesloten, dit om anderen niet te beïnvloeden
.
www.servicepointturnhout.be voor reclame en beletteringenno votes
-
15-02-2010, 11:51 #59Approved 9-lifer
- Registered
- 02/07/09
- Location
- Gent
- Posts
- 775
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 15/18
Het stemmen is gedaan, hier zijn de resultaten:
Foto 1: Strawberry : 16 ptn
Foto 2: Mr. Humphries: 12 ptn
Foto 3: DaVa: 18 ptn
Foto 4: ZombieRobots: 28 ptn
Voor het algemene klassement geldt dus:
1. Zombierobots 5 ptn
2. Dava 3 ptn
3. Strawberry 1 ptn
4. Mr. Humphries 1 ptnAll you need for a movie is a gun and a girl.
- Jean-Luc Godardno votes

