-
01-02-2010, 16:20 #1
added_to_stage vs stage reference
Hey,
Ik vraag me af wat de 'best practice' is en/of welke methode van de onderstaanden de meest performante is.
Probleem: Een object (foo) wordt toegevoegd aan de stage, en moet gecentreerd staan. Aangezien alle objecten van deze klasse (Foo) dit hebben, zou ik het volledig automatisch willen laten gebeuren bij een addChild(foo). Bij de constructor heeft Foo natuurlijk geen instantie van de stage. Er moet gewacht worden tot een Foo-object wordt toegevoegd aan de displaylist.
Is het nu best om:
1. een stage reference mee te geven tijdens de aanmaak van het object.ofCode:private _foo:Foo = new Foo(stage);
2. een eventlistener van type event.ADDED_TO_STAGE in Foo declareren, en vanuit zijn handler dan de stage aan te roepen.
Greetz!no votes
-
-
01-02-2010, 16:26 #2Member
- Registered
- 06/06/04
- Location
- Bilzen
- Posts
- 8,805
- iTrader
- 18 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 42/128
Wat beter is weet ik niet, wij krijgen alleszins het tweede aangeleerd.
Maar logischerwijs heb ik iets van: Waarom het eerste gebruiken als het tweede voorhanden is? Ge zit dan weer met een extra parameter te sukkelen voor iets dat ge eigenlijk al intern kunt laten oplossen. Ook moet ge niet constant met een variabele zitten werken, maar gewoon met het object dat ge al voor handen hebt. Dat oogt toch beter vind ik dan.no votes
-
01-02-2010, 16:37 #3
Bedankt. Ik vertrouw op uw studie dan.

Ik had het ook zo geïmplementeerd, maar op internet zie ik er veel stage references door geven.
Misschien in de week eens wat performance-testjes schrijven.
Bedankt voor de snelle reply!no votes
-
01-02-2010, 23:19 #4no votes

