Beste,
ik hoop dat iemand me zou kunnen helpen.
Volgende probleem is gerezen bij het met maken van een "image map" menu zoals men dat noemt.
De menu kan je hier bekijken: Testpagina voor de menu
zoals je ziet zijn er nog wat foutjes inzage exacte positie van de divs en ook staat de knop Toonzaal niet juist, maar dat is niet het probleem.
wanneer je over enkele knoppen hovert (Brievenbussen & Tuinverlichting werken nog niet) dan zal je zien dat er een hover effect optreedt.
Bij ENKELVOUDIGE knoppen als "Home", "Over Ons" e.d. werkt dit concept perfect,
*KERN*
Maar wat ik graag had bereikt is wanneer je over de knop "Opritpoorten" of "Brievenbussen" gaat dat dan zowel:
-Opritpoorten-knop
-Beschrijving, Ontwerpen, Voorbeelden, Calculatie
wijzigen in de respectievelijke hovers.
*/KERN*
Het klinkt waarschijnlijk enorm absurd voor mensen dat veel websites schrijven maar voor iemand als ik dat meer met gewone programmeertalen bezig is is het zeer frustrerend dat bijvoorbeeld volgende niet werkt:
Code:
#Opritpoorten a:hover, #Opritpoorten a:focus {
background-position: -232px -252px;
#Beschrijvingen { background-position: -xxxpx -xxxpx;}
}
Ik heb vernomen dat dit niet alleen zuiver met CSS te realiseren is, helaas schiet me de kennis van javascripting ruimschoots te kort om:
"bij de on moouse over een functie aanroepen die de ander knoppen hun class wijzigt naar een class die de knoppen anders toont " te realiseren.
Mocht iemand die de nodige kennis van javascripting of CSS me daarin willen helpen of maken, zou ik zeer dankbaar voor zijn en er kan eventueel over een compensatie gesproken worden.
De volledige menu kan je vinden op Menu afbeelding
Mvg,
NotaBene
P.S. mocht iemand denken van, met zo een probleem kan je misschien beter naar dat forum gaan omdat ze gewoon zijn van zulke dingen te behandelen gelieve het me te laten weten zeer hartelijk bedankt !
P.P.S. In het menu gaan de tekst nog terug "bold"eigenschap verliezen en het grijs minder licht gezet worden, een aantal mensen hadden dit ook aangebracht.
P.P.P.S.De css file gaat natuurlijk apart gezet worden bij de uiteindelijke uitwerking.