Page 2 of 2 First 12
  1. #16

    Registered
    04/07/04
    Posts
    253
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Wij hebben ons logo wel degelijk ook in andere formaten maar dit is gewoon om de deelnemers te testen.

    Ons logo is ontworpen door een grafisch bedrijf in Brussel dus normaal zou dit goed moeten zijn.

    Onze Webmaster heeft gestudeerd aan de unif in Leuven en heeft een extra jaar Webdesign gevolgd op den Hik dus ik twijfel niet aan zijn capaciteiten.
    no votes  

  2. #17

    Registered
    04/07/04
    Posts
    253
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Trouwens ons logo is goedgekeurd door EPN = de grootste magazine maker in onze branche.

    En het is voorgesteld geweest op onze persconferentie op de cocoon beurs 2 jaar geleden waar het warm is onthaald geweest!!
    no votes  

  3. #18

    Registered
    18/11/02
    Location
    Eke, België
    Posts
    2,448
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    't Is tijd om stilletjes aan toch weer on-topic te gaan niet?

    Damocles, heel wat van dit geen en weer gooien van beschuldigingen en argumenten kon vermeden worden door uw eerste post toch iets uitgebreider op te stellen zodat wij konden zien dat het menens was en dat er wel degelijk een degelijk bedrijf achter steekt.

    Enkel een e-mail adres opgeven en zo goed als geen uitleg geven over de opdracht staat zowat garant voor weinig reactie en veel 'geflame' ... of laat ons zeggen dat je op zijn minst op een hoop sceptische reactie kan rekenen. Wat ook blijkt.

    We worden hier immers maar al te vaak geconfronteerd met de occasionele clan die snel iets wil laten maken... je kent ze wel.
    no votes  

  4. #19
    0n3Liner's Avatar
    Registered
    10/09/03
    Location
    daar
    Posts
    1,198
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    2/2
    Quote Originally Posted by DarkBone
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    'We worden hier immers maar al te vaak geconfronteerd met de occasionele clan die snel iets wil laten maken... je kent ze wel.
    al te goed...al te fregging goed
    no votes  

  5. #20

    Registered
    04/07/04
    Posts
    253
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Hier komt dan de volledige uitleg.


    Ons bedrijf : Old Pine Shop heeft 3 winkels in Hasselt, Lier, Begijnendijk
    Ons magazijn is gelocaliseerd in Lier net zoals onze hoofdzetel.

    In Tsjechie hebben wij 2 fabrieken waar wij onze meubelen maken voor zowel onze kleinhandel als groothandel.

    Nu willen wij een nieuwe website bouwen en daar hebben willen we een wedstrijd rond houden. Als ik meer kon geven deed ik dat gewoon maar wij gaan ieder jaar een webstrijd houden met in de toekomst grotere prijzen.

    Er is een deadline (laatste zaterdag van augustus) zodat wij de eerste zaterdag van september de winnaar bekend kunnen maken. Wij sturen in die week alle deelnemers een mailtje waarin we vertellen wat wij anders willen zien zodat iedereen het maximale uit zijn werk kan halen.

    Daarom vragen wij alle geïntereseerden een mail te sturen aangezien wij vaste kleuren hanteren en ook een bepaald lettertype (in die stijl althans).

    Iedere presentatie moet ook immers eindigen op een pagina waar er een taalselectie is (zelf te creeren) hier moet ook een knop (skip intro) naar gelinkt worden.

    Wij vragen dus alle kandidaten een mailtje te sturen zodat we een deelnemingsformulier met info kunnen doorsturen.


    Met dank,
    Meuris Philip flashwedstrijd@ops2.be
    Last edited by Damocles,; 14-08-2004 at 12:11.
    no votes  

  6. #21

    Registered
    04/07/04
    Posts
    253
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    pas binnen enkele min. mailen naar flashwedstrijd@ops2.be

    adres is in aanmaak
    no votes  

  7. #22

    Registered
    04/07/04
    Posts
    253
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    mailtjes mogen komen, adres geactiveerd!!
    no votes  

  8. #23

    Registered
    04/07/04
    Posts
    253
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    geen kandidaten meer!!!

    Vragen, stel ze gerust
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in