Thread: Q: WoW contest / Need help
-
07-06-2004, 19:47 #31Member
- Registered
- 15/08/03
- Location
- Zele
- Posts
- 5,506
- iTrader
- 41 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/1
Geen van beiden vind ik schitterend. Maja, iets echt mooi maken leer je niet op 1-2-3. Voor jou kan het er mooi uitzien, ma ik verzeker u dat er hier mensen op het forum zitten die echt wel een paar niveaus beter kunnen toveren met fotosoep, en dus zijn regelmatige bezoekers ook wel wat schooners gewoon.
Kzou zeggen, vlieg er ma terug in...
no votes
-
-
07-06-2004, 19:55 #32
idd, echt filter dingske...
en ik vrees as g da mailt na een wedstrijd, die mense kenne meestal wel de progs, de mogelijkhede en de clichés...uw veranderinge zijn al beter, nu is het 95% cliché ipv 100 cliché...
ik raad u aan as g ene keer de basis kent, uw eige sh*t te doen, laat die tutorials valle en zoek na eige compositie, manier om letters te siere enzo...begin naders met brushe, bled-types enz onder de knie te krijge das de volgende stap....goin' laakie-styleno votes
-
08-06-2004, 18:20 #33Member
- Registered
- 06/11/03
- Location
- Gent
- Posts
- 2,212
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/56
Was i ook van plan, maar ik doe die tutorials gewoon om zelf een beke bij te leren.. want je moet eerst de basis kennen.. en die ken ik nog niet!
Ik wil eerst een aantal tutorials doen zodat ik de opties van photosoep ken.
Daarna kan ik altijd dingen opnieuw kleuren en verandere, enz...
"America is the only country that went from barbarism to decadence without civilization in between." - Oscar Wildeno votes
-
08-06-2004, 21:06 #34Member
- Registered
- 18/07/02
- Location
- Deurne
- Posts
- 3,854
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 14/14
no votes
-
08-06-2004, 21:13 #35
en kom binnen een half jaar eens terug
Elke: BE Priest 2* / Frostmane
@ iMac 20" Intel Core Duo 2no votes
-
08-06-2004, 21:37 #36Member
- Registered
- 12/08/03
- Location
- Bouwel
- Posts
- 1,002
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Tuurlijk wel, kheb de allereerste games.telenet wallpaper wedstrijd ook gewonne.. en daarvoor had ik diezelfde dag Photoshop voor gedownload. Is echt zo'n makkelijk programma hé (kbedoel dan de basics) en ge leert na nen tijd megaveel bij en nog kende het ni helemaal.. ma tis ni dagge bij uw eerste poginge nix goe kunt make za.
En had iemand mij da toen gezegd "nhee ge moe PS ni downloade want ge gaatta toch ni winne hadk het mss ni gedaan en haddek hier nu ok ni gezete en dr mijn toekomst van wille make!
Dus motivatie mense..
no votes
-
08-06-2004, 21:50 #37
there never was hope, only a fools hope...
we kunne ook iedereen hier zegge da ps super simpel is en het na een dag te leren is...maar de waarheid onder oge durve zien is een belangerijk deel bij grafische dinge. u zelf kritiek geve en ni te snel tevrede zijn
mss was da in uw geval beginners luck...
facing the truth mense die al jare ps kenne en er mee werke hebbe het nog ni volledig onder de knie en als de basis zo makkelijk was waarom komt hij hier dan vrage over paste/copy en free transfrom...(no offence jack)
grtzzzgoin' laakie-styleno votes

I LOVE TECHNO MAAR DAN EEN BEETJE ANDERS 