Thread: CHECK: interfaces
-
16-04-2004, 23:59 #16Member
- Registered
- 19/07/02
- Location
- ii
- Posts
- 8,472
- iTrader
- 8 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/99
kzal ze proberen zo snel mogelijk af te krijgenOriginally posted by Floyd
Als de drie andere themes af zijn: tonen!!
(voor 1 theme gaat't nog wel even duren, die files staan namelijk niet in handbereik:/ )
Het roze was eigenlijk meer 'girly' bedoeld, om zoveel mogelijk afwisseling te krijgen. Voorheen waren alle thema's (die varianten zijn al completed) een zwakke verandering in kleur (heu dus), daarvan is de base -> dit hier .
Wie weet houd ik die (om een ietswat soberdere en functionelere stijl te hebben).
De sterren op het roze had ik erin gestoken om zo'n fantasie/magic effectje erin te steken, dus zou ik die graag houden (of desnoods aanpassen of vervangen).
Het grijze thema was inderdaad een poging voor realisme, maar toch niet 100% (het gebruik van omlijningen zal wel opvallen hier en daar
). Dit omdat fotorealisme nog niet voor mij weggelegd is:/
@soulripper: zal'k morgen even rap fixen
no votes
-
-
17-04-2004, 00:02 #17Member
- Registered
- 14/11/02
- Location
- Heist o/d berg
- Posts
- 914
- iTrader
- 16 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Die grijze vindt ik zéér knap ...
De roze ... sjha, voor de vrouwtjes mss
XBox One X - Switchno votes
-
17-04-2004, 15:21 #18Member
- Registered
- 12/08/03
- Location
- Bouwel
- Posts
- 1,002
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Grijze.. mooj, alleen vink het verschil in realisme tussen uw getekende luidspreker (linksonder) en die cd-writers vrij opvallend. Mr het laat wel wat zien over uw kunnen al.
De Roze vink écht wel naajs, vooral dat magische licht-effectje doet het hem!
Alleen mss een beetje meer bloemgroen tonen, ni TE veel gradientverschil op de gewone achtergrond, en het zou denk veel beter zijn moest die plant linksonder nog tot buiten het beeld rond dat voorwerp draaien, ipv dat je zo'n gekruld einde ziet..
Mo vo de rest vink de roze echt wel fijn aanvoelen en hij's helemaal niet zo Kitty-achtig als hier wordt beweerd!
no votes
I LOVE TECHNO MAAR DAN EEN BEETJE ANDERS 