1. #1

    Registered
    05/09/12
    Location
    Belgium
    Posts
    642
    iTrader
    13 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/1

    Eigen website V2

    hallo iedereen,
    Enkele maanden geleden heb ik via cloudaccess een eigen website gemaakt voor de zaak van mijn vader. Dit verliep via het wordpress platform. Dit verliep vlot maar jammer genoeg was ik dit gedoe tijdens de examens uit het oog verloren. Volgens de cloudaccess policy worden om de zoveel tijd alle gratis gehoste files na een bepaalde tijd van inactiviteit verwijdert. Bijgevolg ben ik dus alles kwijt en moet ik herstarten.
    Nu vroeg ik mij af of ik een goed platform heb gekozen of dat ik beter gewoon switch naar iets geheel anders?
    Het doel is om een mooie (fancy, maar clean design) website te maken voor een kledingzaak en hierbij passend een webshop bij aanbouwen. De webshop zou geleidelijk aan uitgebouwd worden en niet het zwaartepunt zijn. Vandaar dat ik niet zeker ben of shopify de optimale oplossing is (30€/maand vaste kost + kost op transacties).
    Langs de andere kant is het wel maar 25€/maand meer dan ik voor gewone hosting zou betalen...
    Wat is jullie kijk hierop?

    PS: Ik ben een afgestudeerde economie student, die beschikt over een beperkte programmeerkennis.
    no votes  

  2. #2
    Senn0's Avatar
    Registered
    14/03/09
    Location
    Sint-Truiden
    Posts
    899
    iTrader
    26 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    beperkte programmeerkennis
    hierbij passend een webshop bij aanbouwen
    Niet doen. Voor een webshop te bouwen heb je toch wat meer kennis nodig dan "beperkte programmeerkennis". Zeker in combinatie met betaalsystemen.
    ...
    no votes  

  3. #3
    darkassassin's Avatar
    Registered
    05/11/03
    Location
    Tielt
    Posts
    1,534
    iTrader
    20 (96%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    Je kan verschillende kanten op Shopify kan een mooie zijn, maar let op dat je geen overkill aankoopt voor wat je wil. En denk voor je er aan begint al goed na wat je precies wil bereiken met je webshop (dus hoe 'zwaar' je abonnement bij shopify moet zijn).

    Je kan ook gebruik maken van andere cms toepassingen (zoals wordpress) en gebruik maken van bv. Woocommerce die je stelselmatig verder kan uitbreiden naarmate je meer functionaliteiten heb. De basis van Woocommerce is gratis (al zou ik het niet aanraden om te draaien op de goedkoopste hosted sharing) en dmv. extra plugins/functionaliteiten te kopen kan je uitbreiden
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in