View Poll Results: Heb je een lief?
- Voters
- 248. You may not vote on this poll
-
09-04-2014, 10:28 #1861
Mijn advies: kijk naar het groter plaatje en maak een beslissing voor jezelf, want die gast borrelt echt van de onderhuidse agressie als ik dit zo lees... Hij zal nu weer poeslief zijn uiteraard. Het feit dat je ultimatums moet stellen als 'dit is de laatste kans' zegt voor mij eigenlijk al genoeg. Dat hij eigenlijk gewoon je sigaret uit je mond wou slaan verandert weinig imo, het blijft het gedrag van een holbewoner.
You are a can.no votes
-
-
09-04-2014, 10:37 #1862[deleted]Guest
[deleted]
[deleted]
no votes
-
09-04-2014, 10:40 #1863Member
- Registered
- 05/11/03
- Location
- City of London
- Posts
- 7,263
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 15/62
Xir. Heb je zo geen schrik dat hij eens op een slechte dag zo per ongeluk zelfde zal doen met uw kind?
Dat zou toch mijn eerste reactie zijn.
Sent from my iPhone using Tapatalkno votes
-
09-04-2014, 11:12 #1864Member
- Registered
- 15/08/02
- Location
- nope
- Posts
- 10,261
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 5 Post(s)
- Reputation
- 308/486
het is niet omdat het afspringen van die relatie de trigger is, dat dat ook effectief de (enige) reden is
als dat zijn reactie is op deze gebeurtenis, wees dan maar zeker dat er onderliggend veel meer dingen meespelen, en dan is het best dat hij professionele hulp zoektno votes
-
09-04-2014, 11:12 #1865[deleted]Guest
[deleted]
[deleted]
no votes
-
09-04-2014, 11:13 #1866Member
- Registered
- 17/03/08
- Location
- Grootstad
- Posts
- 9,434
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 98/149
Tzal wel aan mij liggen, maar ik heb nog nooit de drang gehad om mijn vriendin te slaan.
no votes
-
09-04-2014, 11:18 #1867[deleted]Guest
[deleted]
[deleted]
no votes
-
09-04-2014, 11:19 #1868Member
- Registered
- 03/04/12
- Location
- Bij Koert van Eeghem
- Posts
- 2,235
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/114
Vind ik ook. Dit is echt zo beoordelen puur vanuit uw eigen denkkader van 'raap uzelf bijeen en doe voort' omdat dat is wat de meeste mensen nu eenmaal doen zonder er bij stil te staan dat dat voor iemand anders misschien niet zo evident is. Van wat ik heb begrepen heeft Tunin geen 'normaal' traject afgelegd, die kerel zit bij een psycholoog, is aan het afkicken van een weedverslaving... Niet om zijn vuile was buiten te hangen maar misschien is dat een teken aan de wand dat ge kunt begrijpen dat hij wss wel anders functioneert/redeneert dan Jan Modaal. Misschien heeft die van nature minder veerkracht, of misschien heeft hij minder zaken om op terug te vallen, punt is dat niet iedereen hetzelfde is en niet iedereen gewoon een 'fuck it ik ben awesome' streep eronder kan trekken en voort kan gaan met zijn leven. Wat zeker niet zal helpen is zeggen 'ei slappe dweil, stel u eens niet aan wilt ge?'
Ik wil liever niet geopereerd worden door een chirurg die afwezig is met zijn gedachten, waarschijnlijk vermoeid door slaapgebrek, etc. Nét dat soort mensen kan beter een dag congé nemen als zoiets gebeurt.
Alsof het een of het ander u beter doet voelen op zo'n moment. Waarheid is dat er eigenlijk geen enkele aanpak 'werkt' als ge zoiets meemaakt, dat heeft gewoon tijd en hopelijk wat afleiding van uw kameraden. Alsof die kerel zich daar ook maar een haar beter bij voelt dat gij nu zegt dat er zonneschijn komt na de regen, alstublieft he.Last edited by Emiel Goelen; 09-04-2014 at 11:25.
no votes
-
09-04-2014, 11:40 #1869Approved 9liver
- Registered
- 17/07/02
- Location
- ja
- Posts
- 14,140
- iTrader
- 8 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 15/149
Jij bent echt een hol figuur dat alleen anderen napraat hé, het valt me de laatste tijd meer en meer op. Maak nog wat scheve insinuaties en dwaze oneliners anders.
Tonijn gaat zich in ieder geval aan je zonneschijn berichtje optrekken hoor
Nesja, ik ga vaak tegen u in, en soms wat grof want je verkoopt heel veel onzin in mijn ogen, maar hierin vind ik dat je wel een grond van gelijk hebt
Tunin voelt zich oprecht slecht, depressief, ongelukkig, en het enige wat de maatschappij verwacht is dat ge uw gevoelens maar moet onderdrukken, minimaliseren, om toch maar te presteren op uw werk, want dat is "belangrijker".
Het spijtige is dan nog dat die maatschappij waarin wij allemaal leven en waar we vaak kritiek op hebben, voor een groot deel gevormd wordt door onszelf. Dat we onszelf opleggen dat het not-done is om eens een fuck-it-all dag te hebben.
Hij gaat nog 40 jaar mogen werken, als hij zich nu kut voelt en wilt thuisblijven, dat hij dat gewoon doet hé. 't Is niet omdat hij geen koorts heeft dat hij niet "ziek" genoeg is om misschien eens wat tijd voor zichzelf te nemen ipv werk uit te voeren waar zijn hoofd totaal niet naar staat.
Ik heb ook geen dag (ziekte)verlof genomen na mijn relatie van 3 jaar teneinde kwam maar ik was slechts fysiek aanwezig op mijn werk toen hoor.
Who cares of Tunin nu 4 maand of 40 jaar samen was? Hij voelt zich nu gewoon echt slecht en speelt geen komedie. Misschien is hij gewoon intenser kwa gevoelens dan iemand anders. Wie zijn wij om te oordelen hoe hard hij mag afzien?
Dat er hier personen zeggen dat hij overdrijft en nog niks meegemaakt heeft slaat echt alles.Datic - Ontmoet nieuwe mensen.no votes
-
09-04-2014, 11:43 #1870
Zo, deze is wel heel erg kort door de bocht. En dat weet jij omdat? Wie ben jij dan om te bepalen die der veel of helemaal niets heeft meegemaakt?
In Tunin zijn geval weet ik heel toevallig dat er wel degelijk meer aan de hand is dan die breuk van 'maar' paar maandjes wat alsnog niemand het recht geeft om te spreken van een "kleine" tegenslag want wie weet was die jongen langer verliefd op haar?
Zelfs in Nesjamag zijn situatie is het niet nodig om te blijven natrappen. Daar heeft hij niets aan...
@Xirtanneke.
Hallucinant hoe iemand anno 2014 van zijn/haar partner eist om zijn/haar gsm te tonen en nog hallucinanter is het feit dat die persoon dat ook effectief doet.
But then again, van mij zou hij mijn gsm ook krijgen hoor. Recht tegen zijn voorhoofd.
Ik ben absoluut niet agressief van aard maar voel een ongekende agressie bui de kop opsteken bij het lezen van zo'n dingen en it scares the hell outta me.
Last edited by Myllan; 09-04-2014 at 11:55.
no votes
-
09-04-2014, 11:48 #1871Member
- Registered
- 23/10/11
- Location
- aan het eind van de regenboog
- Posts
- 4,190
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 233/417
Ik hoop dat je beseft dat dit echt wel niet ok is. Hij kan dan nog zo lief zijn bij momenten, dat controlerende en agressieve is echt wel verontrustend.
Ga je elke keer hij uit de bocht gaat je tevreden stellen met een goed gesprek nadien? Je beseft toch dat dat een deel van de manipulatie is?
Wat mij betreft zou een laatste kans voorbij zij vanaf er ook maar iets in de buurt van fysiek geweld komt. Zeker wanneer er kinderen in het spel zijn.
Je hebt een vriend die je probeert te isoleren van je vriendenkring, je wil onderwerpen aan al zijn eisen en er blijkbaar niet voor terug schrikt dat fysiek af te dwingen (hij weet ook dat hij overmacht heeft op dat vlak hoor). De escalatie van je mag niet naar die 'bitch'slap is wel heel snel gegaan. Wat is de volgende stap?I don't have an attitude problem. You have a perception problem.
no votes
-
09-04-2014, 11:58 #1872Member
- Registered
- 23/10/11
- Location
- aan het eind van de regenboog
- Posts
- 4,190
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 233/417
Ik vind jou ook niet tof, maar ik heb niet de behoefte om op de man te spelen. Voel je je nu stoer door dat wel te doen?
Tonijn gaat zich gewoon niet beter voelen door op een forum te zitten en wat dan ook te lezen. Zijn probleem zit veel dieper dan dat. Dus ook alle andere crap die hier gepost is gaat hem niet helpen. En ja, ik zeg hem dan liever dat het echt wel beter gaat gaan dan hem dieper in de put te duwen. Dat maakt mij duidelijk een slecht mens.
I don't have an attitude problem. You have a perception problem.
no votes
-
09-04-2014, 12:08 #1873Approved 9liver
- Registered
- 17/07/02
- Location
- ja
- Posts
- 14,140
- iTrader
- 8 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 15/149
Op de man spelen, grappig dat dit net van jou moet komen.
Jij springt gewoon altijd mee op de bash-trein, zelfs op de man of ben je dat al vergeten? Ongeacht of die persoon je ooit tegen je kar gestoten heeft of niet. Dat viel me nu weer op samen met inhoudsloze replies en cliché antwoorden en dat is de reden waarom ik je "aanval". Je toontje was nu zelf ook niet zo genuanceerd dus daar zal je vast wel tegen kunnen
Datic - Ontmoet nieuwe mensen.no votes
-
09-04-2014, 12:12 #1874Member
- Registered
- 16/02/11
- Location
- South Town
- Posts
- 2,240
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/1
Als iemand die zelf veel heeft meegemaakt en aan zichzelf werkt weet ik dat zijn houding de verkeerde is, dus als je nog safe thuis woont en beide ouders nog iedere dag ziet heb je geen reden om depressief te worden van een relatie van drie/vier maanden. Ik denk nog altijd veel aan mijn vorige vriendin maar laat me daarom niet uit het veld slaan. Ik probeer aan mijzelf te werken en heb er zelf voor gekozen geen contact met haar te hebben tot ik vind dat ik haar het beste van mij kan geven, namelijk de jongen waar ze als een blok voor viel en meer, Terry 2.0 zeg maar. Tunin zou hetzelfde moeten doen, en naar een psycholoog gaan is al en goede stap.
Wat Nesja betreft, he had it coming.
Xirtan: Wtf."Zelfs Australie maakt kans tegen dit Spanje. Als jullie winnen van Chili, kom dan eens terug. Met 3 goeie spelers komen jullie er niet" - Arne
Nederland - Chili 2-0
Australië - Spanje 0-3no votes
-
09-04-2014, 12:15 #1875Approved 9liver
- Registered
- 17/07/02
- Location
- ja
- Posts
- 14,140
- iTrader
- 8 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 15/149
Maar jij weet toch niet hoe tunin zich voelt?
Hij zal zich wel herpakken hoor maar als hij dat nu even niet kan moet het toch kunnen, in uw eigen leven, om uzelf eens op de eerste plaats te zetten ipv uw werk.Datic - Ontmoet nieuwe mensen.no votes


