Page 4 of 4 First 1234

Thread: Beste 11 ever!

  1. #46
    BeeLz's Avatar
    Registered
    17/07/02
    Location
    Antwerpen
    Posts
    8,143
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    18/42
    Quote Originally Posted by Milfhunter View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Dat hij in Europa geen echte potten heeft gebroken was deels te wijten aan de regel die toen bestond op het aantal buitenlanders dat maar mocht aantreden. Man U speelde telkens met een ander team, en ze speelden ook een ander spel dan in de PL. Dat eerste seizoen Europees zijn ze snel uitgeschakeld geweest. Hij had toen echt niet veel matchen gespeeld. het seizoen erna was ie denk ik de volledige eerste ronde geschorst omdat em met een politie-agent gevochten had het seizoen ervoor in Turkije ergens.

    Internationaal scoorde hij 1op 2, in een team dat toen totaal niet kon tippen aan dat van 98.

    Waarom zet men Maradonna in zo'n lijst, daar komen nooit vragen op, terwijl hij het ook niet kon waarmaken bij Barcelona.
    Cantona was zonder twijfel een geniale speler maar om hem in zo een lijst te zetten vond ik hem niet consistent genoeg. Maradona daarentegen was dat wel in zijn gloriedagen, Cantona heeft ocharme 16 matchen europees gespeeld bij Man Utd en maar 3 seizoen echt op topniveau gespeeld. Maradona zijn periode bij Barcelona was minder omdat hij zijn enkel gebroken had. En internationaal en Europees heeft hij wel wat laten zien. Als je Cantona er in zet kan je even goed Le Tissier of Gascoigne er in zetten. Maar op die positie is er gewoon zoveel keuze, zelfs de laatste 10j zijn er een hoop spelers die ik hoger rate, laat staan ooit.
    Recedite, Plebes
    no votes  

  2. #47
    Reverz's Avatar
    Registered
    09/06/07
    Location
    Landegem
    Posts
    7,662
    iTrader
    13 (100%)
    Mentioned
    7 Post(s)
    Reputation
    7/219
    Schmeichel
    Lahm - Stam - Cannavaro - Roberto Carlos
    Beckham - Zidane - Pirlo - Giggs
    C. Ronaldo - Messi

    Zoiets in de buurt voor mij. Maar zoals al gezegd is nog verder in het verleden gaan moeilijk. Het vroegste dat ik mij kan herinneren is 1995 toen Ajax de Champions League won. Maar ik ben ook van mening dat elke sport evolueert. In atletiek & zwemmen bv worden tijden constant scherper gesteld, ik ben dus ook van mening dat de wereldtoppers van nu, de wereldtoppers van 30 jaar geleden gewoon wegblazen.

    Wel effe aan het denken geweest om er een 4-3-3 van te maken en Falcao der nog bij te gooien maar dat is misschien nog net iets te vroeg. Als hij de lijn van de afgelopen 3 jaar echter door trekt hoort hij hier over een aantal jaar sowieso ook tussen te staan.
    Last edited by Reverz; 23-01-2013 at 00:08. Reason: typo's >.>
    no votes  

  3. #48
    NemesisBE's Avatar
    Registered
    28/07/02
    Location
    Kessel-Lo
    Posts
    24,052
    iTrader
    0
    Mentioned
    4 Post(s)
    Reputation
    158/331
    Schmeichel
    Maicon-Maldini-Materazzi-Carlos
    J. Zanetti-Beckham-Ronaldinho-C. Ronaldo
    Ronaldo-Adriano

    Vieri-Recoba-Zamorano-Del Piero-Raul-Redondo-Zidane komen ook wel dichtbij
    "Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen." - Ludwig Wittgenstein
    no votes  

  4. #49
    michael88_c's Avatar
    Registered
    07/11/03
    Location
    ....................
    Posts
    169
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0

    Re: Beste 11 ever!

    Materazzi vind ik wel een heel vreemde keuze?!

    Verstuurd van mijn ST25i met Tapatalk
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in