-
17-10-2012, 19:08 #61Banned
- Registered
- 13/01/06
- Location
- Achel/Leuven
- Posts
- 8,948
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/395
Ze waaien hier mee met de wind. Twee minuten voor de goal was het hier nog één en al treurnis en ging België niet verder komen dan een gelijkspel of kregen ze zeker nog het deksel op de neus..
no votes
-
-
17-10-2012, 19:09 #62
toch een beetje logisch als je je moet verzekeren van kwalificatie in zo weinig wedstrijden. Een gelijkspel was een ramp geweest. euforie en pessimisme liggen dicht bij mekaar.
How to get a fat girl in your bed ?
Piece of cake !no votes
-
17-10-2012, 19:23 #63Member
- Registered
- 22/08/09
- Location
- W-VL
- Posts
- 2,339
- iTrader
- 54 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/22
Idd, shocking!!!
Ook ik was niet echt optimistisch bij de aanstelling van de uiterst onervaren Wilmots. Op dit niveau en in het bijzonder bij een nationale ploeg moet je echter vooral een bevlogen motivator en inspirerende vaderfiguur zijn voor deze jongens. Dat doet Wilmots heel goed tot nu toe. Op het vlak van tactiek doet hij het eveneens veel beter dan Leekens. Af en toe moet je eens geluk hebben ook natuurlijk, maar de beslissingen van Marc zijn een stuk logischer dan van zijn voorganger. Toch zal hij pas in zijn missie geslaagd zijn bij kwalificatie (al dan niet via de barrages). Als hij dit klaarspeelt dan is hij voor altijd een held.
no votes
-
17-10-2012, 19:30 #64Approved 9-lifer
- Registered
- 22/05/10
- Location
- X
- Posts
- 5,546
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 54/63
Ik denk dat ik de enige ben die nog steeds niet overtuigd is van Wilmots? Van al onze goals zijn de helft gemaakt door verdedigers? En ons enige echte combinatiedoelpunt werd uit offside gemaakt. We spelen nog steeds lekker (zeer lekker zelfs, laatst in Schotland), tot in de zone van de waarheid. Ik ben héél blij dat we een tandem hebben met De Bruyne en Benteke, die kunnen overweg met het gebrek aan aanvallende bijsturing...
Maar bon, echt klagen gaan we niet doen. Misschien dat onze coach ook een evolutie doorzet, we mogen daar flink op hopen, want de druk die op Wilmots gaat staan tegen het einde van de campagne zal immens zijn.
Een 4/6 in de resterende twee matchen tegen Kroatië en Servië zet ons waarschijnlijk wel op weg naar groepswinst!
Het is wel zeer fijn om eindelijk niet meer telkens teleurgesteld af te moeten druipen na een match van de duivels.
Last edited by Cpt. Kablammo; 17-10-2012 at 20:16.
*no votes
-
17-10-2012, 19:43 #65Member
- Registered
- 09/06/07
- Location
- Landegem
- Posts
- 7,662
- iTrader
- 13 (100%)
- Mentioned
- 7 Post(s)
- Reputation
- 7/219
Maar we maken wel field goals... dat op zich is al zo huge voor ons. Je moet eens gaan tellen hoeveel field goals we maken in de laatste campagne, bijna geen, het zijn allemaal echt stilstaande fases of zo van die pruts goals alla Witsel tegen Oostenrijk => bal in de 16 pompen en dan valt den bal per ongeluk eens goed en verdwijnt hij met veel gestuntel in de goal... niks van dat tot dusver, zeker vrijdag niet tegen Servië.
De goal van Benteke gisteren is imo ook geen klassieke stilstaande fase omdat de hoekschop snel genomen word en het spel dus niet echt helemaal stil ligt. Is dus eigenlijk ook gewoon een field goal. Imo is het erg belangrijk dat je niet per sé stilstaande fases nodig hebt om te scoren.no votes
-
17-10-2012, 19:51 #66Member
- Registered
- 31/01/05
- Location
- Heusden Zolder
- Posts
- 16,291
- iTrader
- 26 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 9/96
Toch al 4 goals van aanvallende spelers Benteke 2x, KDB & Mirallas..
Of het een stilstaande fase is ofnie, dat maakt niet echt uit. Zolang de netten maar trillen. We zijn op een fase gekomen waar mooi voetbal niemeer moet primeren, zolang we maar de punten hebben. Als we beide kunnen combineren is het deste beter.PSN: -
RSCA Championno votes
-
17-10-2012, 19:53 #67Member
- Registered
- 21/09/03
- Location
- Hyrule
- Posts
- 1,951
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/4
no votes
-
17-10-2012, 19:56 #68Banned
- Registered
- 09/08/11
- Location
- Blankenberge
- Posts
- 673
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/4
Ik blijf wel veilig ver weg van de shemales & favelas, zal het in België wel volgen lolol
no votes
-
17-10-2012, 20:07 #69Member
- Registered
- 18/09/02
- Location
- St-Kruis
- Posts
- 14,195
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/14
ben ook nog altijd geen 100% overtuigd hoor
er zit wel een positieve evolutie in en we winnen nu effectief ook eens matchen, maar goed uitgevoetbalde kansen bij elkaar voetballen en afwerken is imo nog niet optimaal
gisteren paar keer voor doel verschenen dat er dan 4-5x in 1 fase los op een verdediger geknald wordt
maar het gaat de goeie richting uit... en was eigenlijk ook aangenaam verrast dat Wilmots echt durft ingrijpen
Hazard werd al vrij vroeg ingebracht en ook zijn 2e wissel stond al vrij vroeg in de 2e helft op het veld aangezien het 0-0 bleef
Leekens zou zeker nog tot de 75-80e minuut zitten wachten hebben om iets te doen omdat ze wel overwicht hadden
Footstar: Ed Seys - Redhawks United
no votes
-
17-10-2012, 20:15 #70Approved 9-lifer
- Registered
- 22/05/10
- Location
- X
- Posts
- 5,546
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 54/63
Deels akkoord, maar wat ik vooral zag is KDB die het forceerde met zijn fenomenale traptechniek. En dan Benteke die als enige perfect wist te reageren op die acties, enkele keren. Dat baart mij wel zorgen.
En Benteke en KDB hebben nu inderdaad wel voor een betere verhouding gezorgd op vlak van de goals.
*no votes
-
17-10-2012, 20:29 #71Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 8,143
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 18/42
Kijk eens naar Spanje de laatste tijd of op het EK, tegen ploegen die met een dubbele linie parkeren hebben die het ook moeilijk om tot kansen te komen. Maar Spanje heeft nog wel wat meer klasse dan ons en heeft dus per match wel een paar klasseflitsen extra.
Tegen Servië en Nederland, de 2 enige ploegen die zelf wouden voetballen hebben we best wat uitgespeelde kansen gehad, dat waren de eerste 2 matchen waar ik de België ook efficient zag counteren, iets wat we vorige campagne niet konden dus ook op dat vlak is er vooruitgang.
Je hebt wel gedeeltelijk gelijk dat we te weinig grote kansen creeëren maar dat heeft weinig te maken met de tactiek van Wilmots, er is gewoon zo weinig ruimte als je op balbezit speelt. Je kan natuurlijk de tegenstander laten komen en proberen op snelle omschakeling te spelen maar dan riskeer je ook veel meer goals tegen te krijgen. Maar als je op balbezit tegen een dubbele linie speelt ga je er niet zomaar tussen lopen als de tegenstander het semi degelijk doet.Recedite, Plebesno votes
-
17-10-2012, 20:36 #72Approved 9-lifer
- Registered
- 30/10/05
- Location
- Zakkemakke
- Posts
- 9,396
- iTrader
- 17 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 111/119
Plan C van Wilmots was trouwens om Van Buyten erin te gooien in de laatste 10 minuten
.
Persconferentie.Superbia In Proeliono votes
-
17-10-2012, 20:36 #73Approved 9-lifer
- Registered
- 06/01/10
- Location
- Keerbergen
- Posts
- 732
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/29
Gisterennacht Thibaut Courtois gezien in de barvista op de oude markt in Leuven. Hij was goed bezig met een meisje te versieren
no votes
-
17-10-2012, 20:40 #74Member
- Registered
- 19/01/09
- Location
- Banlieue
- Posts
- 1,053
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/8
Ik ben. Jij bent. Hij is. Wij zijn. Jullie zijn. Zij zijn.no votes
-
17-10-2012, 20:42 #75Member
- Registered
- 25/05/10
- Location
- Leuven
- Posts
- 13,256
- iTrader
- 12 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 18/43
Het spel is echt veel beter dan onder Leekens. Gisteren echt heerlijke aanvallen gezien, en de backs die buitenom gaan om voor te zetten. Dat gebeurde niet bij mi ster 90 % hoor.
En ik Ben ook blij dat we kunnen scoren buiten stilstaande fases itt bij leekens. 3 fieldgoals in Servië waaronder 2 mooie counterdoelpunten en gisteren hadden ze heel mooie goals kunnen scoren als ze beter hadden afgewerkt. 2 klasseflitsen van kdb en Kompany beslisten het toen en daar ben ik blij mee.no votes



