Thread: Engels voetbal 2012-2013
-
25-06-2012, 14:23 #61Approved 9liver
- Registered
- 13/03/06
- Location
- Lommel
- Posts
- 14,620
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 13/169
Dat is net de vraag: telt dat mee. Dat is nog niet duidelijk, maar de verwachting is dus dat het niet meetelt. Verder gaat het niet over de verliezen van 3 jaar. Voor seizoen 2013/2014 gaat het over de verliezen van seizoen 2011/2012 en 2012/2013.
Er zijn trouwens nog genoeg extra uitzonderingen voorzien, zeker die eerste jaren. Uitsluiting van bepaalde competities (CL etc) is trouwens de meest extreme sanctie, die zal de eerste jaren sowieso niet voorkomen.no votes
-
-
25-06-2012, 14:46 #62Member
- Registered
- 06/02/04
- Location
- Leuven
- Posts
- 1,534
- iTrader
- 18 (100%)
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 0/47
Wat een lang artikel!
Maar wel interessant. Na dit gelezen te hebben lijkt het me heel moeilijk te weten hoe je club er eigenlijk voorstaat, vermits elke club zowat zijn eigen manier van boekhouden gebruikt. Maar ik veronderstel wel dat je mag afgaan op het getal dat de clubs vrijgeven (zoals bij Chelsea meer als 60m) om een idee te vormen van hoe het ervoor staat.
Dit zouden de uitzonderingen zijn voor FFP:
- depreciation/impairment of tangible fixed assets [stadia, training grounds etc]
- amortisation/impairment of intangible fixed assets (other than player registrations) [goodwill, brand value, etc.]
- expenditure on youth development activities
- expenditure on community development activities
- any other non-monetary items
- finance costs directly attributable to the construction of tangible fixed assets
- tax expenses
- certain expenses from non-football operations
Niets slaagt hier denk ik op de kost van het ontslaan van trainers. Wel ongelooflijk dat belastingen niet worden meegerekent, dat zal toch ook makkelijk €10 miljoen zijn voor grote clubs.'If you're not sure what to do with the ball, just pop it in the net and we'll discuss your options afterwards.' Bill Shankly. LFC YNWA!no votes
-
26-06-2012, 04:27 #63Banned
- Registered
- 15/08/10
- Location
- anvers
- Posts
- 256
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
zou hazard er eigenlijk iets van bakken in de premier league of niet?
no votes
-
26-06-2012, 09:38 #64Approved 9liver
- Registered
- 13/03/06
- Location
- Lommel
- Posts
- 14,620
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 13/169
Volgend seizoen waarschijnlijk niet direct, maar in de match tegen Engeland heeft hij toch al laten zien dat hij wel zijn plan kan trekken en moeilijk van de bal is af te zetten, ook tegenover fysiek sterke tegenstanders. Wait and see!
no votes
-
26-06-2012, 11:55 #65Member
- Registered
- 25/05/10
- Location
- Leuven
- Posts
- 13,256
- iTrader
- 12 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 18/43
Die ownt de premier league gewoon in zijn eerste jaar al.
no votes
-
26-06-2012, 12:58 #66
Eenmaal de ploeg op elkaar ingewerkt geraakt gaat hij echt wel potten breken denk ik. Vanaf januari zullen de goals en assists wel vallen.
Ex nihilo omnia fiuntno votes
-
26-06-2012, 20:55 #67Banned
- Registered
- 15/08/10
- Location
- anvers
- Posts
- 256
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
Chelsea vind ik wel een slechte keus voor hazard, die gast abramovitch heeft gewoon teveel geld en als die effe ni goe speelt heeft die het zitten
jan vertonghen gaat wel potten breken bij tottenham volgens mijno votes
-
26-06-2012, 21:16 #68Approved 9liver
- Registered
- 05/01/03
- Location
- Sint-Truiden
- Posts
- 14,266
- iTrader
- 378 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/222
Vertonghen zit not altijd niet bij Tottenham. Gij volgt het goed lijkt me
no votes
-
27-06-2012, 17:20 #69Approved 9liver
- Registered
- 05/01/03
- Location
- Sint-Truiden
- Posts
- 14,266
- iTrader
- 378 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/222
no votes
-
27-06-2012, 22:03 #70Member
- Registered
- 02/05/03
- Location
- Roeselare
- Posts
- 4,239
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 15/25
Wat denk je voor jullie?
Als ze ploeg bijeenhouden hebben ze wel een goeie ploeg maar wat gaat het geven zonder 'Arry aan het roer?
We lose every week
We lose every week
You're nothing special
We lose every week
no votes
-
28-06-2012, 10:46 #71Member
- Registered
- 06/02/04
- Location
- Leuven
- Posts
- 1,534
- iTrader
- 18 (100%)
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 0/47
Die Bale gaat niet veel uitmaken, is de meest overschatte speler in de premier league. Modric dat is de man bij hun, die was slecht op het begin van het seizoen (er met zijn hoofd niet bij) en Tottenham verloor er denk ik 3 op rij. Modric begint terug te spelen? Tottenham in enkele weken terug in de top 4 en er niet meer uitgeweest. Die gaan ze nooit vervangen.
Als je eens kijkt naar Tottenham hun ploeg zijn ze eigenlijk maar een heel matige ploeg. Ongelooflijk wat Arry daar mee gedaan heeft.'If you're not sure what to do with the ball, just pop it in the net and we'll discuss your options afterwards.' Bill Shankly. LFC YNWA!no votes
-
28-06-2012, 13:57 #72Member
- Registered
- 02/05/03
- Location
- Roeselare
- Posts
- 4,239
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 15/25
Parker ook niet onderschatten, is zo'n speler die totaal niet opvalt maar wel veel doet.
We lose every week
We lose every week
You're nothing special
We lose every week
no votes
-
28-06-2012, 15:50 #73Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 8,143
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 18/42
Gij blijft echt onzin uitkramen :o
Modric is inderdaad de belangrijkste speler maar daarna komt Bale toch wel hoor.
Ze zijn met een 0 op 6 begonnen tegen City en United.
Tegen United speelde Modric niet, maar Parker was er nog niet, Crouch speelde nog en uiteindelijk zijn ze 3-0 verloren, ondanks dat ze wel 10 schoten op doel hadden. Tegen City hetzelfde, evenveel kansen maar gewoon niet efficiënt. Modric was tegen City inderdaad niet goed maar de match erna tegen liverpool was het wel MVP, zo snel gaat dat niet hoor. Was gewoon omdat City en United in het begin van het seizoen de pannen van het dak speelde.
Bale is misschien wel een beetje overrated, als in geen 50miljoen waard. Maar kom, zijn stats liegen niet. 5de beste Average rating in de PL dit seizoen, 9 goals, 10 assists en dat voor iemand die zelf niet enkel aanvallend speelt. De mindere periode van Bale was puur omdat Redknapp hem centraal liet spelen omdat VDV geblesseerd was.
Spurs is meer dan Modric alleen, Parker, VDV, Bale, Walker, Kaboul, Friedel en zelfs Adebayor waren uitstekend dit seizoen. Lennon, Assou-ekoto, Sandro waren ook niet slecht. Aanvallend hadden ze gewoon geen backups en verdedigend hebben ze met King, Gallas en Dawson spelers met veel kwaliteit maar die gewoon altijd geblesseerd zijn.
Een beetje objectiviteit mag wel, zeker van een Liverpool fan, een team dat vorig seizoen niets waard was. Redknapp heeft zeker zijn job goed gedaan maar er zit echt wel veel kwaliteit bij Spurs, niemand beweerd dat ze een wereldteam hebben. Maar de 4de plaats dit seizoen was echt wel terecht op basis van kwaliteit. Chelsea speelde een slecht seizoen maar hadden ook niet echt een weelde van goede spelers dit seizoen.
Als Liverpool fan zou ik me dringend zorgen beginnen te maken want die hebben een gebrek aan kwaliteit voor zo een grote club, enkel Lucas, Gerrard, Suarez, Agger, Skrtl, Reina en misschien Johnson hadden tot voor een paar jaar in de kern gezeten bij een club als Liverpool, de rest is echt ondermaats. Verdedigend zat het goed, maar aanvallend was Liverpool een van de zwakste teams in de EPL en dat na miljoenen aankopen van Carroll, Downing, Henderson, Suarez.
Dus hou int vervolg je ongefundeerde bullshit voor jezelf want je zit er telkens zo ver naast, moest ik niet beter weten zou ik denken dat Camino plots een Liverpool fan geworden was.
Sorry @ mtm om liverpool er weer bij te betrekken
Recedite, Plebesno votes
-
28-06-2012, 15:56 #74Member
- Registered
- 12/09/09
- Location
- Izegem
- Posts
- 2,113
- iTrader
- 83 (99%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 5/10
Weekend van 22/23 september voor het eerst naar een wedstrijd in de Premier League. Direct topper tussen Liverpool vs Manchester United. Voor een zeer redelijke prijs zelf.
no votes
-
28-06-2012, 15:57 #75Member
- Registered
- 30/06/04
- Location
- Limburg
- Posts
- 6,769
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 75/82
Ik ben het hier meer oneens dan eens met de Liverpoolfans op het forum, dus lig daar maar niet wakker van.
Craig Bellamy on Luis Suárez: "He was an incredible player and a lovely guy. He trained hard and worked relentlessly during matches. People talk about him diving but he took a hell of a lot of punishment, too. He would take his socks off after a game and his calves and his ankle would be black and blue from where he had been kicked."no votes

