Thread: Proximus League 2018-2019
-
09-02-2019, 18:56 #526Member
- Registered
- 09/11/03
- Location
- Leuven/Kessel-Lo
- Posts
- 33,477
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 23 Post(s)
- Reputation
- 346/1727
We zouden blijkbaar 750k betaald hebben voor Henry, eigenhandig zo ongeveer alle bondsschulden van Tubize afbetaald (ongeveer 900k). Niet te schatten.
En Appleton stond wel degelijk op het punt van te tekenen dinsdag maar ze hebben hun kak ingetrokken omdat het echt volledig aant ontsporen was op sociale media.Troj: Gij geeft het concept 'forumhoer' anders wel nieuwe dimensies
.
Mijn FM09-journal: http://www.9lives.be/forum/football-...rnal-puni.htmlno votes
-
-
10-02-2019, 00:32 #527Member
- Registered
- 09/11/03
- Location
- Leuven/Kessel-Lo
- Posts
- 33,477
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 23 Post(s)
- Reputation
- 346/1727
Veel beterschap maar het is nu eenmaal moeilijk om te winnen tegen twaalf man.
Troj: Gij geeft het concept 'forumhoer' anders wel nieuwe dimensies
.
Mijn FM09-journal: http://www.9lives.be/forum/football-...rnal-puni.htmlno votes
-
10-02-2019, 03:00 #528
Goeie keuze van OHL om met Vercauteren in zee te gaan, die kan altijd wel het verschil maken. Hopelijk blijven jullie in 1B
Cercle Bruges ploeg van t stad
no votes
-
10-02-2019, 15:29 #529Member
- Registered
- 22/11/03
- Location
- Mechelen
- Posts
- 474
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/6
Serieus???
Bedoel je daarmee dat de scheids KV-gezind was?
Als je bijna heel de match met 10 voor de goal staat kan je nu eenmaal vroeg of laat een goal binnenkrijgen, daar heeft de scheidsrechter niets mee te maken.
Integendeel, hij liet het belachelijk veel tijdrekken van OHL heel de match toe zonder ook maar 1 keer geel te trekken.
Toen Verrips in blessuretijd even de tijd nam om uit te trappen kreeg hij meteen onder zijn vijs van de scheids, dat terwijl de keeper van OHL zo'n 80 minuten niets anders deed.
Pas op, het is OHL zijn goed recht om zo te spelen, iedereen speelt naar zijn mogelijkheden, maar ik had toch gehoopt dat de scheidsrechter eens had ingegrepen. Dat de spelers van OHL dan moord en brand beginnen schreeuwen als KV eens 5 minuten wat tijd wint vond ik ronduit hallucinant.
Maar bon, wij (KV) meer dan terecht gewonnen. OHL heeft zich wel goed verweerd, daar staat blijkbaar wel een ploeg (in tegenstelling tot de vorige keren dat we er tegen speelden). Moet hun toch wat moed geven voor de rest van de competitie.Get up, forget the past, go outside and have a blast !no votes
-
10-02-2019, 16:21 #530Member
- Registered
- 09/11/03
- Location
- Leuven/Kessel-Lo
- Posts
- 33,477
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 23 Post(s)
- Reputation
- 346/1727
Ehm, ja? Swinkels die overtreding na overtreding mag maken op Henry en daar maar mee blijft wegkomen, diezelfde Henry die in elk duel de fout tegen kreeg (terwijl het de helft van de tijd omgekeerd was), onterecht rood voor Hubert, Maertens die onterecht afgevlagd wordt (al een geluk dat hij die kans recht op Verrips trapt).
Qua kansen waart gelle alleszins niet de betere, integendeel.Troj: Gij geeft het concept 'forumhoer' anders wel nieuwe dimensies
.
Mijn FM09-journal: http://www.9lives.be/forum/football-...rnal-puni.htmlno votes
-
10-02-2019, 20:03 #531Member
- Registered
- 22/11/03
- Location
- Mechelen
- Posts
- 474
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/6
Overtredingen op Herny ok, maar De Camargo zijn benen zien ook bont en blauw en ook daar is amper voor gefloten.
Off-side kan ik niet over oordelen (want ik zit achter de goal, niet echt ideaal dus om zulke fases te beoordelen), maar zoals je zelf zegt, die kans werd niet afgemaakt, dus dat heeft geen effect gehad op het resultaat.
Ook dat rood voor Hubert vond ik vooral héél dom, waarom reageren op Igor. Daarbij, die rode kaart valt de allerlaatste minuut, dus qua invloed op het resultaat is dat totaal van geen tel.
Uiteraard zal je een aantal fases kunnen opnoemen die in jouw ogen niet correct zijn gefloten, net zoals ik tal van fases kan opnoemen waar ik vond dat de scheidsrechter OHL maar liet begaan.
Maar over het algemeen vond ik de scheidsrechter zeer neutraal fluiten.
En ja, we hebben niet zo veel kansen gehad, maar dat is dan ook de verdienste van OHL. Qua organisatie en verdedigende discipline stond er wel iets op het plein. En alhoewel bijna elke ploeg zo komt spelen bij ons deed OHL het beter dan het overgrote deel van de andere ploegen. Alleen, aanvallend kwamen jullie er helemaal niet uit, bijna aan 100% afgewerkt en weinig druk gezet op onze verdediging. Dat zorgt dan voor de ene na de andere voorzet, die meestal wel goed weggewerkt werden, maar vroeg of laat valt er dan wel eens 1 goed, wat ook gebeurde.
Puur op de dominantie en de wil om te winnen vind ik dat wij verdiend gewonnen hebben, al had een punt voor OHL ook niet volledig gestolen geweest.
Van wat ik gezien heb lijkt mij de kans groot dat tegen de play-downs er wel een ploeg staat bij OHL die een boel punten kan pakken (al zou het ons goed uitkomen moesten ze daar al tegen Wilrijk mee beginnen), ik denk eerlijk gezegd dat ploegen als Roeselare een pak ongeruster gaan zijn na de match van gisteren.Get up, forget the past, go outside and have a blast !no votes
-
10-02-2019, 20:19 #532no votes
-
11-02-2019, 12:00 #533Approved 9liver
- Registered
- 25/01/09
- Location
- Leuven
- Posts
- 3,882
- iTrader
- 51 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 3/23
Ik vond de wedstrijdleiding niet ondermaats maar dit stoorde me ook wel in de tweede helft.
Niet mee eens. Ik denk dat OHL met Maertens nog de grootste kansen heeft gehad (exclusief de kans van Schoofs). Ik vond KVM ondermaats en ongeïnspireerd voetballen. Wat me vooral stoort bij OHL is dat ze duidelijk meer mee hadden kunnen voetballen in de 2de helft. Dat zag je aan het gebrek aan controle van KVM over de wedstrijd na de 2-1. Soit, de eerste 70 minuten waren voor mij het hoogtepunt van het seizoen tot nu toe (zegt genoeg
). Hadden we maar al te graag punten van KVM afgesnoept in deze fase van de competitie
.
Als de voetballogica wordt gerespecteerd wordt het toch gewoon Tubize...
no votes
-
11-02-2019, 12:27 #534Member
- Registered
- 10/10/08
- Location
- Postbus X
- Posts
- 2,907
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 3 Post(s)
- Reputation
- 4/35
no votes
-
11-02-2019, 13:46 #535
Eindrondes en Lommel...
De laatste 8 matchen amper één keer gewonnen, Tubize dat na halvering nog maar 3 punten minder heeft. Nee, ik ben er niet gerust in. Zou toch echt niet mogen met de kwaliteit die er toch in onze (kleine) kern zit.no votes
-
11-02-2019, 22:28 #536Member
- Registered
- 09/11/03
- Location
- Leuven/Kessel-Lo
- Posts
- 33,477
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 23 Post(s)
- Reputation
- 346/1727
Vier weken schorsing voor Hubert na zijn discutabele rode kaart dit weekend, da's al de tweede keer dat ze ons bij de bond belachelijk hard proberen te flikken. Maertens hebben ze ook drie weken gelapt voor twee keer niks. Als ze Hubert er vier willen geven, mogen ze De Camargo voor de rest van het seizoen schorsen voor zijn ronduit schandalige overtreding van een paar weken terug.
Troj: Gij geeft het concept 'forumhoer' anders wel nieuwe dimensies
.
Mijn FM09-journal: http://www.9lives.be/forum/football-...rnal-puni.htmlno votes
-
12-02-2019, 13:32 #537Member
- Registered
- 10/10/08
- Location
- Postbus X
- Posts
- 2,907
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 3 Post(s)
- Reputation
- 4/35
En De Camargo blijft inderdaad maar rondschoppen en slaan zonder enig probleem.
Jammer dat zo een sympathieke club als KV zo aan het afglijden is. De mokerslag van de eventueel sanctie gaat daar wel hard toekomen.no votes
-
12-02-2019, 15:16 #538Member
- Registered
- 22/11/03
- Location
- Mechelen
- Posts
- 474
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/6
Had ik ergens wel verwacht, aangezien het toch wel wat gelijkaardig was met wat Mera voorhad en die kreeg ook 4 dagen (3 dagen na beroep).
Wat IDC betreft, ja, dat kan een zware schorsing worden, al vind ik dat er overal wel wat overdreven wordt met die fout. Ok, het was hard en ok, dat had rood verdiend, maar er was totaal geen intentie van zijn tegenstander te kwetsen. Hij ging voor de bal en was gewoon te laat. Dat is absoluut geen excuus uiteraard, maar wat mij betreft, toch een verzachtende omstandigheid naar de strafmaat toe.
Als je dan ziet dat er later in dezelfde match en fase is waar een speler van Westerlo 2 voeten vooruit tackelt terwijl de bal al niet meer in de buurt is en dat dit zelfs niet weerhouden wordt snap ik die commisie van de bond echt niet.
Dat is dan ook hetgeen mij het meeste stoort. Het gebrek aan rechtlijnigheid en logica in de beslissingen (om over 1A maar te zwijgen, daar is het helemaal een grap).Get up, forget the past, go outside and have a blast !no votes
-
12-02-2019, 17:05 #539Approved 9liver
- Registered
- 16/07/03
- Location
- 2500
- Posts
- 1,950
- iTrader
- 19 (95%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 5/5
no votes
-
13-02-2019, 15:37 #540
Inderdaad, rechtlijnigheid en logica is ver te zoek. Zowel op het veld bij de scheidsrechters als bij de schorsingen achteraf. Ze zijn in het algemeen wel zeer gul met het aantal weken schorsing in 1B volgens mij.
Ik moet zeggen dit ik me ook wel erger aan de reacties op bv Facebook of Voetbalkrant van veel KV-fans. Alsof heel de wereld tegen hen is. Het feit dat Vrancken jullie trainer is zal ook niet helpen qua sympathie van Lommel-fans.
no votes



