-
15-09-2020, 08:19 #1006Member
- Registered
- 02/03/11
- Location
- Brooklyn
- Posts
- 2,834
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 11
Negeren?
Voor de race knielen en t-shirts dragen. Andere rijders worden aangevallen door Lewis omdat ze niet meedoen.
Tijdens de race weraceasone/ black Mercedes.
Na de race direct wijzen naar BLM op zijn helm. Toen na de dood van die acteur, die pose constant nadoen.
Nu na race dit t-shirt.
Op sociale media constant posten over racisme.
En nee, ik ben geen racist.
Ik stoor er mij niet aan, ik vind dat het eerder een averechts effect heeft gewoon puur omdat ze zo overdrijven/het lachwekkend aanpakken.Last edited by nokeyboard; 15-09-2020 at 08:43.
no votes
Reply With Quote
-
-
15-09-2020, 08:38 #1007Platinum VIP
- Registered
- 18/12/03
- Location
- Desselgem
- Posts
- 20,158
- iTrader
- 249 (99%)
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 38
Ik denk dat misschien het probleem is met ‘jullie kamp’, als we het ff een naam moeten geven. Omdat wij liever gewoon sport, sport willen houden, zijn we plots allemaal racist. Zo typisch.. ‘ah, jullie volgen niet? racist’.

Ik stel voor dat we de kaart even omdraaien en dat jij dan eens naar uzelf kijkt?
Alsjeblieft zeg.

Het enige waar ik mij eigenlijk aan stoor is het woord ‘black’. Moest het echt tegen racisme zijn, dan hadden ze ook iets universeel kunnen doen ‘every live matters’, ik zeg maar iets. Of iedereen met een verschillende kleur t-shirt (maar is dan mss te pride achtig). En naar mijn mening is dat ook de enige reden waarom Lewis er op springt.. omdat hij zelf zwart is. Heb hem nog nooit iets weten posten van een witte die is neergeschoten zonder reden. (Of eender welke andere persoon, maar dat is mijn punt niet.)Goodbye 9lives, welcome BeyondGaming!no votes
Reply With Quote
-
15-09-2020, 08:54 #1008Approved 9liver
- Registered
- 12/03/03
- Location
- Everberg
- Posts
- 15,333
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 4 Post(s)
- Reputation
- 188
https://www.motorsportweek.com/2020/..._G9kHwUrP3vUAc
bij mij ligt het probleem vooral bij het feit dat BLM voor velen als vrijbrief gebruikt wordt ivm alles wat met politie en veiligheidsdiensten te maken heeft. Als je dan zo'n t-shirt draagt op een dag dat politiemensen lafweg worden neergeschoten in hun geparkeerde auto (en dat activisten de toegang tot de spoedafdeling van het ziekenhuis blokkeren), dan is BLM hetzelfde probleem als wat ze beweren te bestrijden.iRacing: Joeri Marcelis1 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
15-09-2020, 09:00 #1009no votes
Reply With Quote
-
15-09-2020, 10:31 #1010
Ik kijk ook liever gewoon sport, daarom dat ik me hier nu zo zit op te boeien dat het er al heel de tijd over gaat. Ik, en jullie volgens mij ook hebben hier toch al meer minuten actief met het topic bezig geweest dan dat je het passief op tv zou zien?
Ik vind iemand "racist" noemen een echte dooddoener, dus ik wil hier zeker niemand die stempel geven. Ik denk ook eerder dat er een spectrum is dan "wel racist" en "niet racist".
Toegegeven, ik heb het soms wel lastig met mensen die zich zo fel kampen tegen de strijd tegen racisme.
Als iemand op komt voor panda's met een tshirt. Ga je dan ook zeggen "ja maar, neushoorns hebben het ook moeilijk hé!"?
Opkomen voor het ene sluit medeleven met het andere niet uit. Er ligt gewoon even heel hard de focus op dat topic. Volgend jaar is het misschien weer iets anders.Last edited by Shaddix; 15-09-2020 at 12:12.
PSN: Shaddix-beno votes
Reply With Quote
-
15-09-2020, 12:05 #1011Approved 9liver
- Registered
- 26/06/03
- Location
- kortrijk
- Posts
- 3,743
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 7 Post(s)
- Reputation
- 0
'… de streid tegen racisme.'
Daarmee is alles gezegd zeker.
Don't think you are, know you are...no votes
Reply With Quote
-
15-09-2020, 12:13 #1012no votes
Reply With Quote
-
16-09-2020, 15:16 #1013Super Moderator
- Registered
- 25/08/02
- Location
- Kempenzoon
- Posts
- 11,766
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 8 Post(s)
- Reputation
- 72
De argumenten "ik wil die shit niet tijdens mijn ontspanning" is jammer genoeg deel van het probleem dat men probeert aan te kaarten. De reden dat het gebeurt op deze manier is om de mensen die het niet willen erkennen ermee te confronteren. Dat gebeurt door diegenen die weten wat het is om er constant mee geconfronteerd te worden.
Al diegene die erover neuten zouden er goed aan doen die strijd te erkennen. Ipv de persoon die zijn nek uitsteekt zo hard mogelijk tot slechterik te maken.
Moest het aan sommige rijders liggen zouden ze ook liever wegblijven uit bahrein, sochi en weet ik nog welke autoriteire landen of onderdrukkende regimes, maar dat ligt eenmaal niet in hun macht.1 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
16-09-2020, 15:29 #1014
Het BLM gezwets is intussen al genoeg aangekaart. Het zou leuk zijn moest dat opgedrongen white guilt gezever eens stoppen want op mij heeft het alvast het omgekeerde effect. Laat sport eens sport zijn los van politiek.
Hamilton was voordien al douchebag nr 1, nu versterkt hij dat nog wat meer. Meneer 'iedereen moet vegan worden zoals mij', maar wel zelf in dikke bakken rondzjaren, een prive yachtje hebben en in waarschijnlijk de meest vervuilende sport die er is meedoen. Ok geloofwaardig.no votes
Reply With Quote
-
16-09-2020, 20:03 #1015Super Moderator
- Registered
- 25/08/02
- Location
- Kempenzoon
- Posts
- 11,766
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 8 Post(s)
- Reputation
- 72
Ik zie geen enkel fatsoenlijk argument in dat, buiten vooringenomenheid.
1 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
17-09-2020, 12:13 #1016Member
- Registered
- 24/08/10
- Location
- Scheldewindeke
- Posts
- 3,008
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 11 Post(s)
- Reputation
- 19
Ik ben het er mee eens dat hier kwaad om worden omdat je er mee geconfronteerd wordt terwijl je probeert te ontspannen onzin is. Want zo kan je altijd een excuus hebben om het niet te hoeven zien.
Maar dat het niet in de piloten hun macht zou liggen om niet naar pakweg Bahrein of Qatar af te reizen vind ik helemaal niet. Lewis kan perfect zelf zijn woorden in daden omzetten en zeggen dat hij weigert te racen in een land waar moderne slavernij bestaat om voetbalstadions te bouwen. Maar in plaats daarvan laat hij zich de egards waarmee hij daar ontvangen wordt gewoon welgevallen. Iets met hypocriet en zo, toch?
Je kan als werknemer toch ook gewoon je ontslag geven wanneer je plots merkt dat je werkgever mensen zou uitbuiten in derde wereld landen? Maar als je uit eigenbelang en gewin toch voor die werkgever blijft werken moet je zelf niet mensen in de strot gaan duwen dat ze niks mogen kopen wat in die landen onder erbarmelijke omstandigheden gemaakt wordt, of hen daarvoor met de vinger wijzen.
Hamilton zit nu echt niet in een positie om mensen te gaan met de vinger wijzen als het om milieu of uitbuiting van bepaalde bevolkingen gaat. Racisme kan je nog aanvaarden als hij zelf het verhaal doet hoe hij racisme heeft ervaren in zijn klim naar de top. Maar het is zijn algemene belerende houding over verschillende onderwerpen die er voor zorgt dat veel mensen hem wat beu aan het geraken zijn. Dat en het feit dat hij andere piloten die niet zoals hem doen ook aanpakt, wat echt nonsens is.1 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
17-09-2020, 12:37 #1017Member
- Registered
- 09/09/11
- Location
- Uust-vloand'ren
- Posts
- 1,388
- iTrader
- 18 (100%)
- Mentioned
- 9 Post(s)
- Reputation
- 31
In other news:
Ik geniet écht zo hard van dit seizoen! Lang geleden dat ik telkens weer naar de volgende race uitkeek zoals nu.no votes
Reply With Quote
-
17-09-2020, 13:18 #1018Approved 9liver
- Registered
- 12/03/03
- Location
- Everberg
- Posts
- 15,333
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 4 Post(s)
- Reputation
- 188
we hebben nochtans al serieus saaie races gehad ook (Spa, bvb), en de goeie waren door incidenten en rooie vlaggen;
iRacing: Joeri Marcelisno votes
Reply With Quote
-
17-09-2020, 13:22 #1019Platinum Member
- Registered
- 16/03/09
- Location
- Sint-Eloois-Vijve
- Posts
- 9,988
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 59
Ben geen fan van het nieuwe seizoen, tis dat er echt wat nieuwe banen in zitten dat het nog eens de moeite is om te kijken. Maar het seizoen op zich is maar meh, dikke meh. En idd, de goeie races zijn er vooral gekomen door dat ze snel met SC komen en door de rode vlaggen.
no votes
Reply With Quote
-
17-09-2020, 15:46 #1020
Schrap Mercedes uit de resultaten en 't is - net zoals de vorige jaren - een geweldig seizoen. On track is er ook best al wat actie geweest. Ik ben de Mercedes dominantie spuugzat, maar ik kijk de races 'vanaf P3'. 't is stilaan ook wel duidelijk dat ze meer rode vlaggen, restarts en SC's mogen uitsturen.
En dit jaar is waarschijnlijk het snelste jaar dat we in een lange tijd gaan meemaken, dus 't is nog wat genieten van de records die gebroken worden. Ik hoop alvast tot in mijn kleine teen dat die nieuwe wagens/banden wheel-to-wheel racen weer wat gaat verbeteren. De aero-monsters zijn leuk, but I've had enough.no votes
Reply With Quote

