Thread: Tennis - Deel 2
-
25-11-2017, 18:07 #766Glazen voetbol
- Registered
- 25/06/13
- Location
- Kempen
- Posts
- 11,076
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 10 Post(s)
- Reputation
- 99
Die smash van het allemaal wel mooi samen ja. 0-40 op eigen opslag door eigen fouten deels, maak je twee breakpoints goed en dan doe je zo'n smash bij het derde...
no votes
Reply With Quote
-
-
25-11-2017, 18:43 #767Member
- Registered
- 15/03/08
- Location
- Gemeente/Stad
- Posts
- 15,141
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 15 Post(s)
- Reputation
- 146
Het wordt nu aarstmoeilijk, quasi onmogelijk. Goffin moet al winnen van Tsonga, dat is al niet evident. Kansen zijn daar 50/50. Maar zelfs als Goffin wint, dan moet Darcis nog winnen van Pouille. Dat zie ik ook niet gebeuren.
Darcis die het helemaal laat afweten, Bemelmans pffff .. en dan mag Goffin nog zo goed zijn als ie wil, hij kan het niet helemaal alleen doen hé.no votes
Reply With Quote
-
25-11-2017, 18:46 #768Member
- Registered
- 04/07/09
- Location
- Niemandsland
- Posts
- 1,554
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 1 Post(s)
Ik snap niet waarom iedereen hier zo teleurgesteld reageert? Frankrijk was sowieso toch altijd favoriet om deze DC te winnen? Zoals gezegd, met één goede speler kom je er niet.
no votes
Reply With Quote
-
25-11-2017, 18:55 #769Member
- Registered
- 15/03/08
- Location
- Gemeente/Stad
- Posts
- 15,141
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 15 Post(s)
- Reputation
- 146
Op papier had het nu inderdaad 2-1 gestaan voor Frankrijk. Maar de Fransen waren vandaag toch niet zo super vond ik.
Vandaag mag, neen moet je toch teleurgesteld zijn. Niet omdat ze verloren maar de manier waarop. Dit had vandaag ALTIJD een 5 setter moeten geweest zijn. En waarschijnlijk alsnog verloren dan, maar dan had ik wel tevreden geweest.
Nu niet. Men heeft vandaag niet het maximale eruit gehaald en dat stoort me gewoon.no votes
Reply With Quote
-
25-11-2017, 18:58 #770Member
- Registered
- 06/11/02
- Location
- Waarmaarde
- Posts
- 8,996
- iTrader
- 71 (100%)
- Mentioned
- 7 Post(s)
- Reputation
- 11
Teleurgesteld want ze hebben kansen gekregen en niet benut. Goffin - Tsonga schat ik toch eerder 70-30 in. Darcis zal voor een mirakel moeten zorgen maar dat zie ik nog ergens mogelijk. Pouille is een beetje van driftkikker, kan zichzelf soms niet genoeg beheersen. Tegen de continue slice backhands zie ik hem wel fouten maken.
Kan alleen maar hopen dat hij Gasquet niet gaan opstellen in de plaats. Die heeft wél de ervaring om met de backhands van Darcis om te kunnenno votes
Reply With Quote
-
25-11-2017, 19:48 #771Member
- Registered
- 18/12/09
- Location
- Overijse
- Posts
- 2,221
- iTrader
- 53 (95%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 9
Zal wel Gasquet worden hoor, anders had de bondscoach gewoon netjes Herbert/Mahut opgesteld vandaag.
Ook wel opvallend dat het vooral Gasquet was die het verschil maakte ipv Hérbert. Toont andermaal het belang aan van een goeie enkelspeler naast u te staan hebben. Als Bemelmans een Goffin naast hem had staan, ipv een dutske dat amper meekan op het challengercircuit, hadden we gegarandeerd de match gewonnen.Last edited by John1307; 25-11-2017 at 19:54.
no votes
Reply With Quote
-
25-11-2017, 20:54 #772Member
- Registered
- 16/11/14
- Location
- Brugge
- Posts
- 976
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 4
1 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
25-11-2017, 20:58 #773Member
- Registered
- 14/03/17
- Location
- Nijlen
- Posts
- 1,881
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 18
Wat een onzin, jij volgt het tennis duidelijk niet.
Van het Belgisch duo vandaag was er één duidelijk een duts en dat was Bemelmans. Hoezeer ze hem ook willen doen overkomen als dubbelspecialist dat is hij alles behalve. Ondanks zijn grootte een matige/onregelmatige service, mentaal niet sterk en vreselijke volleys.
De Loore is in tennistermen nog jong, een topper zal het duidelijk nooit worden maar hij kan er zijn brood mee verdienen. Dit jaar heeft hij al een aantal mooie resultaten neergezet op het Challenger circuit en stond op een haar na op de hoofdtabel van de US open na 2 knappe overwinningen in de qualies.
De Loore speelde op het challenger circuit vaak samen met Kimmer Coppejans en deed het ook best wel goed. De Loore heeft alle kwaliteiten om een goede dubbelspeler te worden. Goede krachtige opslag, solide volleys en goed lijnenspel. Zet naast hem Goffin vandaag en ze winnen de match.
Jammer voor Bemelmans want die doet zijn stinkende best maar het is géén dubbelspeler.
Dan vind ik dat ze of een speler aan De Loore moeten koppelen, of voluit voor het duo Vliegen/Gille die samen dubbelen op het circuit en aan het opklimmen zijn.
Het was een gok van Noah om Gasquet op te stellen ipv Mahut maar Gasquet maakte het verschil ipv Herbert. Gasquet speelt mogen sowieso. Mentaal is die nu top na vandaag en veel beter gewapend tegen darcis zijn spel dan Pouille die vernederd is geweest en Darcis' spel haat.
Goffin wint altijd van Tsonga, is gewoon een reus die kei hard mept maar Goffin is een klasse beter.
Maar hou dus op met zever verkopen als je duidelijk niks van tennis kent.
Trouwens ook heel slecht gecoacht van Van Herck. Herbert was de zwakke schakel op opslag, Gasquet was incontournable op opslag.
Herbert is normaal een opslagkanon en liet het vandaag afweten. Gasquet daarentegen heeft tragere opslagen. Hij serveerde bijna altijd door het midden en toch lieten ze zich telkens vangen. Dat de coach hier niet op anticipeerde snap ik niet.no votes
Reply With Quote
-
25-11-2017, 21:07 #774Member
- Registered
- 15/03/08
- Location
- Gemeente/Stad
- Posts
- 15,141
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 15 Post(s)
- Reputation
- 146
John heeft de match duidelijk niet gezien (of niet goed). Want alvast vandaag speelde het dutske inderdaad beter dan Bemelmans.

Edit: Tsonga gaat morgen vleugels krijgen en mentaal met vertrouwen spelen voor een uitzinnig thuispubliek (Dat laatste is toch niet te onderschatten). In normale omstandigheden wint Goffin maar ik ben toch voorzichtig en blijf bij die 50/50.Last edited by makila; 25-11-2017 at 21:23.
no votes
Reply With Quote
-
25-11-2017, 21:18 #775Approved 9-lifer
- Registered
- 09/08/04
- Location
- Genk
- Posts
- 37,077
- iTrader
- 165 (100%)
- Mentioned
- 5 Post(s)
- Reputation
- 718
Dat Tsonga sterk leunt op zijn forehand, da's waar, maar om die nu "gewoon een reus die keihard mept" te noemen ... Dat klopt toch ook niet. Het is niet meer wat het geweest is zoals in zijn topjaren maar dieje kan wel nog altijd een stukske tennissen he, en alle type slagen als het moet gecombineerd met serieuze kracht en gevoel.
Allez, Goffin hoort er op dit moment tegen te winnen maar ik verwacht toch iets anders dan de match tegen Pouille.no votes
Reply With Quote
-
25-11-2017, 22:26 #776Member
- Registered
- 18/12/09
- Location
- Overijse
- Posts
- 2,221
- iTrader
- 53 (95%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 9
Afgehaakt na Bemelmans zijn choke job in de 3e set
. In de 2e set speelde hij (en De Lore) echt wel goed. Zet Goffin naast een van die twee en we hadden gegarandeerd gewonnen. Die jongen zit in de vorm van zijn leven dus ik peins wel dat die 3 matchen op een weekend had aangekund.
no votes
Reply With Quote
-
26-11-2017, 01:30 #777Member
- Registered
- 22/08/09
- Location
- W-VL
- Posts
- 2,339
- iTrader
- 54 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 5
Wie Tsonga zo omschrijft kent er niets van. Hij is inderdaad minder regelmatig dan in zijn topjaren, maar als hij zijn dagje heeft kan hij iedereen het leven zuur maken.
Op basis van de head-to-head tussen Tsonga en Goffin, het thuisvoordeel en het feit dat de Fransman de Masters niet gespeeld heeft - en dus beter uitgerust is - durf ik Tsonga licht favoriet noemen. Goffin heeft zeker een kans, maar dan moet hij zijn allerbeste niveau halen en dat kunnen volhouden gedurende zeker drie sets. Best of three wedstrijden liggen Goffin tot nu toe beter. Ook dat verklaart volgens mij waarom hij nog nooit geschitterd heeft in Grand Slams.
Het kan echter zijn dat Goffin effectief een andere speler is geworden na de Masters. Als hij Tsonga kan kloppen in het hol van de leeuw dan zijn de vooruitzichten voor volgend seizoen alvast veelbelovend.
The alien formerly known as Reapo.no votes
Reply With Quote
-
26-11-2017, 02:07 #778Member
- Registered
- 14/03/17
- Location
- Nijlen
- Posts
- 1,881
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 18
De Tsonga van laatste 2 seizoenen is bijna uitsluitend de versie die ik beschreven heb. Maar jullie kenners schuimen niet zowat heel Europa af voor matchen live te gaan zien zoals ik, ik zal er niets van kennen. :roll:
1 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
26-11-2017, 11:16 #779Glazen voetbol
- Registered
- 25/06/13
- Location
- Kempen
- Posts
- 11,076
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 10 Post(s)
- Reputation
- 99
Live kijken (als in ter plekke) zit er zelden in maar ik kijk gemakkelijk (stukken van) twintig matchen per week al jaren (zij het dit jaar minder dan de jaren ervoor). En er zijn er hier gegarandeerd nog die heel veel matchen kijken. Beetje kalmer kan ook hoor
. En nee ik ben het niet met je eens, Tsonga is geen reus die enkel hard mept. Zijn zijn beste jaren voorbij? Absoluut. Heeft hij ooit meer finesse in zijn spel gehad? Zeker. Maar is het een pure hard hitter? Allerminst. Zo'n reus is Tsonga al niet om te beginnen zelfs, Federer en Nadal zijn drie cm kleiner, Murray is groter en Djokovic exact even lang, denk dat bij geen enkel van die spelers het woord reus meteen zou opkomen. Bij het woord reus denk ik aan Isner, Karlovic, Opelka, ... . Als iemand die heel Europa afschuimt zou dat toch basiskennis moeten zijn
.
Los daarvan, ik verwacht een win van Goffin. Trok tegen Pouille zijn mastersniveau alvast door dus
.
Last edited by AreVee; 26-11-2017 at 11:47.
no votes
Reply With Quote
-
26-11-2017, 15:44 #780Member
- Registered
- 16/11/14
- Location
- Brugge
- Posts
- 976
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 4
Goffin met serieuze brainfarts soms.

Speelt nochtans echt sterk maar soms teveel in de forehand van Tsonga...no votes
Reply With Quote

