-
25-09-2019, 14:45 #3346Member
- Registered
- 11/09/12
- Location
- Aarschot
- Posts
- 17,431
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 14 Post(s)
- Reputation
- 110/547
Is dit de meest racistische "niet racistische" post op 9Lives ooit?Blanke belgen doen eerder aan fraude en belastingsontduiking(laffe ratten), waarbij mensen veel te weinig in t gevang komen, alsook voor zuipen en rijden.
Marokkanen en Roemenen doen aan de fysieke ouderwetse diefstal, vandalisme en overval.1 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
-
25-09-2019, 15:07 #3347
Nee. Dat is statistisch zo.
Ook niet zo gek, aangezien Marokkanen armer zijn. Die doen andere soort misdaden over het algemeen dan rijken.
Je denkt bijdehant te zijn maar je zwetst uit je nek. Wat dacht je van posts met inhoud te posten in plaats van debiele oneliners?Bij dezenno votes
Reply With Quote
-
25-09-2019, 15:09 #3348
Dat was weer een ander ouder onderzoek, wel vergelijkend tussen europese landen.
https://www.volkskrant.nl/mensen/uit...even~b1d1f3c7/
Vooral het verschil met nederland, waar veel immigranten leven is wel apart. Het is oud, maar kon even niets nieuwers vinden helaas.Bij dezenno votes
Reply With Quote
-
25-09-2019, 15:18 #3349Member
- Registered
- 11/09/12
- Location
- Aarschot
- Posts
- 17,431
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 14 Post(s)
- Reputation
- 110/547
no votes
Reply With Quote
-
25-09-2019, 15:31 #3350Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Oslo
- Posts
- 19,728
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 21 Post(s)
- Reputation
- 509/1290
Jah, gebruik vooral een artikel dat stamt van VOOR Pim Fortuyn Theo Van Gogh, Wilders, etc
Het VB heeft hier nog nooit maar in de buurt geweest van regeren. Leefbaar X heeft op meerdere plaatsen ( grote steden) meegespeeld, Wilders heeft een minderheidsregering gesteund, etc Dat artikel is dus niet echt relevantHet etnocentrisme is in België meer geaccepteerd dan in Nederland. Zo heeft het Vlaams Blok zich een stevige plaats verworven in het politieke spectrum, terwijl extreem-rechts in Nederland mede door interne strubbelingen marginaal is gebleven.*** Also sprach Zarathustra ***no votes
Reply With Quote
-
25-09-2019, 16:16 #3351
Marokkanen bevinden zich als groep op een lagere sociaaleconomische positie. Zulke mensen plegen vaker fysieke misdaden. Dus als ik zeg dat blanke belgen en marokkanen een ander misdaadpatroon hebben wil niet zeggen dat dit inherent is aan hen, dat zou racistisch zijn. Maar het kan gemiddeld nog wel zo zijn, onder andere door sociaaleconomische factoren.
Net zoals marokkanen over het algemeen moslim zijn. Dit is niet eigen aan hun etniciteit of ras uiteraard, maar wel waar.Bij dezenno votes
Reply With Quote
-
25-09-2019, 16:17 #3352
Belgie scoort het hoogste van alle landen die zijn onderzocht, niet alleen nederland.
Plaats anders zelf wat onderzoeken. Geen enkel onderzoek is perfect, maar onderzoek is wel veel beter dan gewoon meningen.
Bovendien heeft VB geloof ik al 1 op 5 of bijna 1 op 4 van de stemmen gehaald, in Nederland is dat de PVV bijvoorbeeld nooit gelukt en LPF ook niet(stemmen, niet zetels, dat is iets anders)Bij dezenno votes
Reply With Quote
-
25-09-2019, 16:34 #3353Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Oslo
- Posts
- 19,728
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 21 Post(s)
- Reputation
- 509/1290
Wacht jij bent toch degene die enkel Nederland met België vergelijkt? (cfr. die Pisa resultaten) Toon maar eens wanneer het VB 1/5 van de belgische stemmen heeft gehaald. Hun piek was ~24% van de Vlaamse stemmen.
*** Also sprach Zarathustra ***1 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
25-09-2019, 17:51 #3354
Justitie is inderdaad veel te laks op alle vlak. Dat NVA dat aan CD&V liet is onbegrijpelijk, want daar is meer werk aan dan asiel en migratie. Moest NVA nu een federale regering vormen en justitie aan PS laten ofzo, dat zou echt heeeel dom zijn.
Maar een oud vrouwtje dat een roofoverval meemaakt zal daar wel een veel groter trauma aan overhouden dan van de bankencrisis. En neen, de lafaard dat ze overviel blijft laf, ook al riskeert hij toek als hij betrapt wordt door omstaanders. Een man aggresseert geen vrouwen om te beginnen, zeker geen zwakke vrouwen.
Dat we nu met een "brusselse realiteit" zitten is dus deels te danken aan een lakse justitie, maar vooral ook door het wegzetten van elke kritiek op het migratie en integratiebeleid als racistisch of populistisch, of komende van kiezers die ofwel racist zijn, dom zijn, of wat in de war en zich vergist hebben in het stemhokje.
Sommige politieke partijen hebben van het "laissez faire" beleid zelfs hun programmapunt gemaakt, en er veel succes mee gehaald in Brussel. Niet letterlijk natuurlijk, maar een goede verstaander weet direct welke partijen ik bedoel, ze hebben daar alles in handen. Of net compleet alles uit handen gegeven, het is maar hoe je het bekijkt.
En een bank blijft een privebedrijf, dat daar geldwolven bijzitten die constant op de rand van het legale gaan balanceren om u te pluimen moet je op voorhand beseffen. Je kan je geld ook gewoon in een kous steken als dat je niet zint.
En qua accent op rehabilitatie: 5 sociale assistenten en 3 psy's per gedetineerde zou tof zijn, maar gewoon te duur. En eer je in ons land effectief krijgt moet je het echt al uithangen en heb je al meerdere kansen gekregen om je te herpakken of hulp te zoeken.
Voor elke crimineel lopen er nog meerdere rond die niet gevat worden, want je moet bij een inbraak al bijna je ID verliezen of ze pakken ze niet. Die maken dus vele slachtoffers he. Enig afschrikeffect mag er dus ook nog zijn. Onze justitie is al zo soft dat dat afschrikeffect al wat ontbreekt.
Als je ziet voor wat een vergrijpen men in de rechtbank nu al wegkomt met een paar weken werkstraf, dat is nu al belachelijk soms. Nog softer zou helemaal ridicuul zijn, dan moet je ze bijna gaan betalen als ze iets uitsteken.
Als alle politiediensten klagen dat ze niet genoeg volk hebben om criminelen te vangen, dan is de pakkans heel klein. Bijgevolg moet je de straffen net verzwaren, want je moet dan meer rekenen op het afschrikeffect.
Want nu is dit helaas de realiteit.
https://m.hln.be/in-de-buurt/brussel...den~a6ce3ea8d/
Mensen worden dat beu. En ze hebben gelijk. En dit is al 10 of 15 jaar aan de gang, en wordt steeds erger. En men doet niets. Nul. Integendeel, men laat zelfs sporenonderzoek achterwege. Men doet zelfs niet meer alsof, en de politie zegt je vlakaf dat dit het nieuwe normaal is. Besef goed dat deze realiteit gaat uitzaaien, eens iedereen met een inkomen of deftige wagen uit brussel is weggevlucht. In de brusselse rand zijn woninginbraken ook al jarenlang een plaag. Dat er op dit vlak iets beweegt, is al wat men vraagt. Dat we daardoor met het label racist moeten rondlopen, het zij zo. Fuck it. Andere partijen kan dit fenomeen blijkbaar geen zak schelen, dus de keuze qua hoop op verandering is zeer beperkt.Last edited by Gonzo the Great; 25-09-2019 at 19:10.
1 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
25-09-2019, 18:53 #3355Member
- Registered
- 02/06/04
- Location
- de boerebuite
- Posts
- 9,103
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 14 Post(s)
- Reputation
- 1519/1783
Onderzoek ... je komt hier af met een meningen bevraging uit 1997 wat infeite niet meer is dan een 22-jaar gedateerde momentopname.
Kijk naar diezelfde EU- eurobarometer voor 06/2019 hoe Belgie en Nederland scoren qua opinie over non-EU immigranten en we zitten op dezelfde hoogte qua negativiteit. Zelfs als je de buurlanden Frankrijk en Duitsland bijhaalt zitten we gewoon in de middenmoot.
https://ec.europa.eu/commfrontoffice...59/groupKy/279
Daar heb je je onderzoek dan.First the dodo died, then Dodi died, Di's dead, and Dando died. I bet Dido is crapping herself!no votes
Reply With Quote
-
26-09-2019, 14:52 #3356Crew Member
- Registered
- 13/02/04
- Location
- Leuven
- Posts
- 10,203
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 4 Post(s)
- Reputation
- 218/318
Vlaanderen liep gewoon voorop in de opkomst van extreem rechtse partijen en het verdwijnen van de taboe's daarrond! 20 jaar later heeft Nederland die achterstand wel ingehaald hoor, de tijd van Nederland Gidsland is al lang voorbij. Je moet voor de lol eens een kwartiertje scrollen op geenstijl.nl
Maar serieus, dat Vlaanderen wat kleingeestiger, provincialer ook is dan Nederland, daar zijn zinnige historische verklaringen voor en dat zal nog steeds wel een beetje doorwerken.no votes
Reply With Quote
-
27-09-2019, 11:13 #3357Member
- Registered
- 17/10/04
- Location
- Mechelen
- Posts
- 13,176
- iTrader
- 21 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 68/220
PS: ik wissel regelmatig letters van plaats, mijn excuses hiervoor!no votes
Reply With Quote
-
27-09-2019, 13:30 #3358Crew Member
- Registered
- 13/02/04
- Location
- Leuven
- Posts
- 10,203
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 4 Post(s)
- Reputation
- 218/318
Geen idee waar je naar refereert m.b.t. Niveau vier...
Geenstijl vind ik een duidelijk symptoom van de opkomst van de rechtse identiteitspolitiek a la LPF, FvD en VVD die in Nederland de laatste twee decennia opgang heeft gemaakt. Het imago van Nederland als open, kosmopolitisch en progressief land heeft daarmee toch een deuk gekregen.no votes
Reply With Quote
-
28-09-2019, 14:56 #3359Banned
- Registered
- 27/12/18
- Location
- Wetteren
- Posts
- 825
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 5 Post(s)
- Reputation
- 12/37
Mss moet NVA een minister leveren voor justitie en minder zagen? Het is sowieso een ministerpost waarin iedere partij haar vingers gaat verbranden. NVA weet dit toch. Ze durven er ook niet aan komen. Tis makkelijker roepen
no votes
Reply With Quote
-
30-10-2019, 09:45 #3360Member
- Registered
- 06/11/03
- Location
- Borgloon
- Posts
- 3,469
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 7 Post(s)
- Reputation
- 287/428
Walter De Donder (CD&V): “Er zijn wijken in Antwerpen die volledig ontvolkt zijn van onze eigen mensen”
https://www.hln.be/binnenland/walter...nsen~a767f705/
Eens iemand van andere signature die zegt hie de vork aan de steel zit. Uiteraard is dat nu ook een vuile racist. Blijven ontkennen jongens.
There is no spoon.2 members found this post helpful.
Reply With Quote

