-
17-08-2020, 10:39 #901The channel hoarder
- Registered
- 10/11/09
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 13,698
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 87 Post(s)
- Reputation
- 1364/2153
(jij zei "die eraan begonnen waren", niet "die eraan meedoen")
Ik ga de zwartepietendiscussie hier niet voeren. Maar als het gaat over een cultureel element die de overgrote meerderheid van de bevolking aanhoudt, kan dat alleen maar veranderen door die meerderheid. Dat wil daarom niet zeggen dat het protest niet legitiem is, integendeel. Dat bewijst dat het protest net wél legitiem is, als leden uit verschillende bevolkingsgroepen het vinden, toch?
Neem nu het kiesrecht voor vrouwen. Als er geen man was die vond dat dat nodig was, was het er niet gekomen. Vrouwen hebben het kiesrecht gekregen van de heersende meerderheid, want daarvoor is er tegen het heersende systeem in moeten gaan. Dat kan alleen maar door mensen die deel uitmaken van het systeem. Betekent dat dat die mannen allemaal wilden laten zien dat ze "woke" waren, of dat het protest misschien wel degelijk legitiem was?no votes
Reply With Quote
-
-
17-08-2020, 10:39 #902Member
- Registered
- 02/06/04
- Location
- de boerebuite
- Posts
- 9,103
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 14 Post(s)
- Reputation
- 1519/1783
Dat is nu net tegenovergestelde van wat de studieresultaten en integratierapporten van het Nederlandse SCP die de link tussen criminaliteit en migratieachtergrond leggen ons leren.
Zelfs als je enkel individuen van dezelfde 'sociaal-economische klasse' met elkaar vergelijk, zijn er zeer grote verschillen naargelang etniciteit.First the dodo died, then Dodi died, Di's dead, and Dando died. I bet Dido is crapping herself!no votes
Reply With Quote
-
17-08-2020, 10:39 #9032 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
17-08-2020, 10:43 #904Approved 9liver
- Registered
- 26/01/09
- Location
- Limburg
- Posts
- 19,124
- iTrader
- 37 (100%)
- Mentioned
- 38 Post(s)
- Reputation
- 533/1689
In Brussel hebben ze met 100 man de politie aangevallen en ene in zijn rug gestoken. 600 allochtonen gaan bewust op zoek naar holebis, transgenders en zwarten om af te slaan.
Wat in Blankenberge gebeurde is gewoon maar de zoveelste uitspatting van de straffeloosheid van criminele allochtonen uit Brussel die al jaren zwemvijvers, zwembaden,... onveilig maken.
En het zoveelste geval waar de politie zich in de steek gelaten voelt door de overheid en het gerecht.
Dat zijn fundamentele zaken van onze rechtstaat. Als je niet snapt wat de gevolgen daarvan zijn zou ik maar es als blanke vrouw of transgender in Molenbeek gaan rondlopen.#red9lives
Niet opgeven mannen
1 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
17-08-2020, 10:45 #905
Er stonden in mijn post aanhalingstekens en werkwoorden zoals voorgesteld denk ik. Dus neen, dat was niet wat ik zei. Ik zei dat in elk debat over dit soort thema's het "linkse" (aanhalingstekens) standpunt nogal snel als intellectueler of moreel beter wordt voorgesteld. Iets dat de tegenstanders gewoon in de hand werken. Dus ja, ik zei dat "links" met intellectualisme werd geassocieerd en "rechts" met dommekloten, maar ik zei niet dat ik dat vond of dat dit ook werkelijk zo was. Mijn 2de post deze morgen was op dat vlak waarschijnlijk duidelijker dan mijn zondagspost op de GSM. Nu goed, van iemand die hier al jaren zit had ik ook verwacht dat hij mij niet bij zijn "linkse vijanden" ging steken.
Verder waren die lacherige posts over een komkommertijdartikel voor mij gewoon weer een symptoom van dat soort gedrag. "HeT rAcIsMe iS oPgElOst11", maar soit. Insert random zever over hoe vanalles niet mag gezegd worden, terwijl het hier de hele nacht de toog van een café leek. En zo willen voorzichtige mensen niet geassocieerd worden met "rechtsere" standpunten, en zijn zaken zaken zoals kritisch zijn voor migratie of je vragen stellen bij ons integratiebeleid iets voor het uitschot. Ik vind dat een spijtige zaak.
Dat is hetzelfde als het VB die dat imago van zich probeert af te schudden, waarna nonkel De Winter in het parlement nog eens een tirade afsteekt.Time is the school in which we learn, time is the fire in which we burn.1 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
17-08-2020, 10:45 #906Member
- Registered
- 19/12/13
- Location
- Ieper
- Posts
- 5,473
- iTrader
- 10 (100%)
- Mentioned
- 4 Post(s)
- Reputation
- 27/508
Het gaat niet over geduwd of getrokken op een lap zand. Het gaat erom dat 1 van die gasten nog geen week later een agent neer steekt. Terwijl hij de week ervoor op die lap zand ook al agenten aangevallen heeft en eigenlijk niet eens vrij zou moeten rondlopen.
Als dat allemaal zomaar kan dan gaan we mooie tijden tegemoet. Moet er dan nog wel politie zijn? Die 2 uur dat ze aangehouden zijn gaan dan ook het verschil niet meer maken. Laat iedereen dan maar gewoon mekaar neersteken en in elkaar slaan. Zolang er geen dode is mag het allemaal.
Verstuurd vanaf mijn AC2003 met Tapatalkno votes
Reply With Quote
-
17-08-2020, 10:47 #907The channel hoarder
- Registered
- 10/11/09
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 13,698
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 87 Post(s)
- Reputation
- 1364/2153
Er is letterlijk niemand die zegt dat er geen problemen zijn, dus hou daar alsjeblieft eens mee op.
Maar jij gooit de ene keer die 600 allochtonen bij op de groep, en dan de andere keer weer niet. De ene keer gaat het om "hun cultuur" en zeker niet over hun socio-economische situatie, en de andere keer gooi je Centraal-Afrikanen, Tsjetsjenen en Marokkanen op dezelfde hoop (waarbij alleen hun socio-economische situatie overeenkomt, want je kunt moeilijk zeggen dat er een gedeelde cultuur is). Daarnaast negeer je een heleboel andere problemen, bijvoorbeeld met wel-Europese migratie, omdat het beter uitkomt als we niet-Europese migratie kunnen aanduiden. Maar dat zijn schijnoorzaken en dus schijnoplossingen.1 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
17-08-2020, 10:52 #908Approved 9liver
- Registered
- 26/01/09
- Location
- Limburg
- Posts
- 19,124
- iTrader
- 37 (100%)
- Mentioned
- 38 Post(s)
- Reputation
- 533/1689
Ik vraag mij af waar jij hier die "toogpraat" ziet en wat daar overigens uberhaupt mee mis zou zijn.
Ik denk dat hier alleen maar de problemen benoemt zijn de voorbije nacht zoals ze ook echt zijn. En dat zonder één racistische opmerking.
Want als het ook maar een klein beetje naar racisme zou ruiken dan was dat het argument om de discussie te klasseren als irrelevant, nu je daar geen enkele reden toe hebt is het maar "toogpraat".
Vind dat een ongelooflijk jammere manier om een discussie dood te willen doen.
En die discussie draait er rond dat:
- De ongenaakbare VRT het niet de moeite vindt om een groep van 600 allochtone homohatende racisten die bewust mensen omwille van hun geaarheid of ras in elkaar slaan te vermelden in hun nieuws. Maar wel als bewijs aanhalen dat het racisme is toegenomen omdat een Spanjaard zich anders bekeken voelt.
- In Nederland allochtone bendes aan het rellen zijn, met vuurwapens schieten, mensen neersteken,... en dat de VRT in dat artikel dat toeschrijft aan verveling
- In Brussel 100 allochtonen blanke politie-agenten omsingelen en neersteken
Daar gingen er zo een 200-tal (?) posts over, maar jij pikt er enkele posts uit over zigeneursaus.#red9lives
Niet opgeven mannen
no votes
Reply With Quote
-
17-08-2020, 10:55 #909Approved 9liver
- Registered
- 26/01/09
- Location
- Limburg
- Posts
- 19,124
- iTrader
- 37 (100%)
- Mentioned
- 38 Post(s)
- Reputation
- 533/1689
Sorry de topic is vechtpartijen in Blankenberge en Knokke, dit zijn dan ook allemaal niet-Europese criminelen die daar aan deelnemen. Ik heb de voorbije dagen dan ook geen massale vechtpartijen gezien van genaturaliseerde Belgen van Zweedse afkomst die de Belgische bevolking in elkaar komen meppen.
Dus nogal logisch dat als het over allochtoon geweld gaat tegen vnl blanken dat ik daar Tsjestjenen bij aanhaal die homo's in elkaar gaan timmeren voor de fun.
En ik heb nog altijd geen enkele logische verklaring waarom dit voor de VRT niet nieuwswaardig is, jij wel?#red9lives
Niet opgeven mannen
no votes
Reply With Quote
-
17-08-2020, 10:57 #910The channel hoarder
- Registered
- 10/11/09
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 13,698
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 87 Post(s)
- Reputation
- 1364/2153
Maar lees eens wat ik zeg: De ene keer heb je het over de "cultuur" als oorzaak van alle problemen, en de andere keer gooi je Centraal-Afrikanen, Tsjetsjenen en Marokkanen op één hoop als "problemen met die allochtonen". Dus hoe kan dan "cultuur" nog altijd de oorzaak zijn?
En ik denk dat je de krant eens verder moet lezen, over Roemeense, Bulgaarse en Hongaarse bendes.no votes
Reply With Quote
-
17-08-2020, 11:03 #911Approved 9liver
- Registered
- 19/07/02
- Location
- murp
- Posts
- 12,819
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 290/317
no votes
Reply With Quote
-
17-08-2020, 11:04 #912Approved 9liver
- Registered
- 19/07/02
- Location
- murp
- Posts
- 12,819
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 290/317
no votes
Reply With Quote
-
17-08-2020, 11:06 #913Approved 9liver
- Registered
- 26/01/09
- Location
- Limburg
- Posts
- 19,124
- iTrader
- 37 (100%)
- Mentioned
- 38 Post(s)
- Reputation
- 533/1689
Met cultuur bedoel ik het leven in de eigen gemeenschap/cultuur en de gezamenlijk cultuur van geweld die bij dat soort criminelen leeft die zich bewust buiten de maatschappij zet.
Ah die vallen ook jaarlijks mensen lastig aan zwemvijvers, stranden of hebben chatgroepen waarin ze homo's aanvallen? Dat moet ik gemist hebben de voorbije week.En ik denk dat je de krant eens verder moet lezen, over Roemeense, Bulgaarse en Hongaarse bendes.
Die vallen ook met 100 een groep agenten aan op strand of Brussel.
Kijk wat je hier weer netjes probeert de doen is rond de pot draaien.
Het gaat hier over een bepaalde groep allochtonen die zich niet Belg voelen en met alles wegkomen omdat ze de dag erna toch terug vrij gelaten worden.
Het gaat over groepen die al JAREN dezelfde problemen veroorzaken en nu wagens in brand steken in NL, mensen neerschieten, politie neersteken,...
En waar jij het dan wil over hebben is dat ik het woord cultuur misschien wat breed interpreteer. En dan gaan we daar weer wat posts over vol lullen.
Guess what? Dat gaat het probleem niet oplossen of laten verdwijnen hoor.
Ga je mij nu ook nog antwoorden of je eigenlijk een deftige reden hebt waarom de VRT in alle talen zwijgt over een groep allochtonen die homo's, transgenders en zwart in elkaar slaat met racistische beledigingen erbij?
Of gaat het weer zover moeten komen zoals bij de rellen in Brussel dat ze wachten tot de social media vol staan en ze niet anders kunnen.
Ik snap echt niet hoe ver je je kop in het zand moet hebben steken om te zien wat er hier gebeurt en dan met argumenten afkomst als socio-economische zaken of dan valt over het breed gebruik van het woord cultuur.#red9lives
Niet opgeven mannen
1 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
17-08-2020, 11:09 #914The channel hoarder
- Registered
- 10/11/09
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 13,698
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 87 Post(s)
- Reputation
- 1364/2153
Wacht, denk je dat je in de Poolse wijk op applaus wordt onthaald als homokoppel?
Maar goed, als je cultuur zo breed maakt dat je het hebt over "cultuur van geweld die bij criminelen leeft", ja, dan is het inderdaad een probleem van de cultuur. Maar daarmee heb je toch totaal geen oplossing gevonden of zelfs een oorzaak? Bij alle criminelen is hun cultuur van geweld een probleem, dat is logisch.
Tussen Tsjetsjenen en Marokkanen misschien, maar ook alweer niet meer met die Centraal-Afrikanen. Dus nee, nog altijd geen gemeenschappelijke deler. Behalve de socio-economische achtergrond, maar hé, dat is zéker niet de achterliggende oorzaak.no votes
Reply With Quote
-
17-08-2020, 11:14 #915Approved 9liver
- Registered
- 26/01/09
- Location
- Limburg
- Posts
- 19,124
- iTrader
- 37 (100%)
- Mentioned
- 38 Post(s)
- Reputation
- 533/1689
#red9lives
Niet opgeven mannen
no votes
Reply With Quote

