-
02-08-2020, 13:19 #1126Member
- Registered
- 24/12/05
- Location
- Gent
- Posts
- 12,113
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 17 Post(s)
- Reputation
- 499/1234
Zo is het maar net. Het is dan ook geen toeval dat je Joe Biden niet hoort zeggen dat hij de aartsmoeilijke alzheimertest heeft doorstaan.
Person, woman, man, camera, tv. Wedden dat hij het niet kan? #MAGA #SleepyJoeExposed
no votes
-
-
02-08-2020, 13:20 #1127Member
- Registered
- 30/11/03
- Location
- Tielt
- Posts
- 10,249
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 8 Post(s)
- Reputation
- 455/481
Ik volg je hierin voor een stuk. Tegen een Yang of Gabbard had Trump gewoon geen kans gehad. Maar Biden, zeker als hij ook nog eens een slechte VP kiest is wederom de enige kandidaat aan democratische zijde waartegen Trump een realistische kans heeft.
no votes
-
02-08-2020, 13:38 #1128Crew Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 6,807
- iTrader
- 10 (100%)
- Mentioned
- 6 Post(s)
- Reputation
- 91/231
Tobias Fünke: "Are you forgetting that I was a professional twice over - an analyst and a therapist?
The world's first analrapist."
PSN: De_Lemmeno votes
-
02-08-2020, 13:48 #1129Member
- Registered
- 26/09/15
- Location
- Kortrijk
- Posts
- 1,233
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 49/115
https://www.google.be/amp/s/thehill....-need-to%3famp
Over de fitheid van Biden wordt al lang gesproken en niet enkel in de ‘conservatieve media’.no votes
-
02-08-2020, 13:51 #1130Crew Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 6,807
- iTrader
- 10 (100%)
- Mentioned
- 6 Post(s)
- Reputation
- 91/231
Tobias Fünke: "Are you forgetting that I was a professional twice over - an analyst and a therapist?
The world's first analrapist."
PSN: De_Lemmeno votes
-
02-08-2020, 13:51 #1131Member
- Registered
- 11/11/03
- Location
- Brussel
- Posts
- 4,195
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 9 Post(s)
- Reputation
- 526/629
Er is hier op het forum ook al gepraat over het feit dat de Amerikaanse overheid de rapportering van de cijfers naar zich toe heeft getrokken en dat Trump de overlijdensstatistieken zou willen verlagen. Geen idee hoe groot dat verhaal in de VS is maar waarom kunnen de mensen die denken dat het aantal doden onderschat worden dan ook niet als conspiracy theoristen gezien worden? Op basis van exact dezelfde redenering waarmee men de andere zijde zo'n label wordt opgeplakt?
Ik acht het ook waarschijnlijker dat de kant die denkt dat het aantal doden overdreven wordt dat waarschijnlijker doet omdat ze denken dat de cijfers moedwillig worden vervalst maar die poll bewijst niets. Misschien denken ze dat omwille van het feit dat er gewoon fouten in die richting gemaakt worden, iets waar we in België ook discussiues over gehad hebben. Dit is gekleurde journalistiek. Je zou de titel "Nearly A Third Of Americans Believe Covid-19 Death Toll Conspiracy Theory" evengoed kunnen uitleggen alsof dit op de andere zijde slaat en je zou net zoveel bewijs hebben voor die stelling.no votes
-
02-08-2020, 13:57 #1132Member
- Registered
- 18/09/12
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 1,467
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 284/292
Ik ben het ermee akkoord dat Biden een zwakke kandidaat is. Hij heeft vroeger veel last gehad van stotteren en dat merk je nog wel. Ook verdwaalt hij regelmatig in zijn zinsconstructies en zegt hij soms dingen die nergens op slaan.
Of dat bewijs is dat hij last heeft van dementie vind ik vrij onzinnig. Bij Trump kan je ook enkele gedragsstoornissen vaststellen, de duidelijkste waar hij onder lijdt is narcisme. En dat Biden enkel aanslaat bij senioren is ook grote onzin natuurlijk. Scoort heel goed bij zwart Amerika, heeft niet de baggage van Hillary Clinton en doet het zeer goed in alle polls.no votes
-
02-08-2020, 14:00 #1133no votes
-
02-08-2020, 14:21 #1134Member
- Registered
- 27/06/10
- Location
- Oost Eeklo
- Posts
- 15,139
- iTrader
- 53 (100%)
- Mentioned
- 12 Post(s)
- Reputation
- 202/1155
Maar wat vind je van de rest van de video.
Ten tweede : trump is vier jaar aan de macht. 2dollar extra aan het min. loon had toch moeten lukken. Het lukte om autobouwers te verplichten meer loon uit te laten betalen.
Ten derde: het gaat er vooral dat die pee dat allemaal als positief beschrijft. Vind je de regel positief?Smart enough to know I`m not smart enough.no votes
-
02-08-2020, 14:33 #1135Member
- Registered
- 27/06/10
- Location
- Oost Eeklo
- Posts
- 15,139
- iTrader
- 53 (100%)
- Mentioned
- 12 Post(s)
- Reputation
- 202/1155
Daar heb je gelijk in. Forbes is normaal gezien wel centrum gerichte media, maar eigenlijk zou je beide groepen conspiracy aanhangers kunnen noemen.
Langs de andere kant: dat Trump het registreren van die cijfers naar zichzelf wil toetrekken is pas recent (is dat al in werking?) en ook de anderen blijven de cijfers weergeven, dus dat verhaal leeft nog niet in die mate als Trump die al zes maanden Corona probeert te downplayen.Smart enough to know I`m not smart enough.no votes
-
02-08-2020, 15:10 #1136Member
- Registered
- 15/08/16
- Location
- Brabant
- Posts
- 2,113
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 18 Post(s)
- Reputation
- 126/481
Op dit ogenblik is de oversterfte 20% groter dan het aantal geregistreerde slachtoffers.
In Texas was er twee weken geleden beroering in de pers, toen bleek dat er officieel geen mensen onder de 25 jaar gestorven waren, terwijl er op zijn minst één geval in mei in de pers is gekomen. Een week later wijzigt de staat Texas zijn manier van rapporteren en worden in één keer meer dan 400 extra doden toegevoegd, waarvan 8 onder de 25 jaar.
Ook in Florida is er heel wat discussie geweest over het dodental, met de chief data scientist die ontslag heeft genomen omdat ze volgens haar moest sjoemelen met data.
Dus denken dat het aantal slachtoffers 'onderschat' wordt, is niet direct samenzweringsdenken
Biden doet het vooral goed bij vrouwen, zwarten en blanke mannen die gestudeerd hebben. Biden is verre van seniel, in de het debat met Sanders heeft hij dat duidelijk laten blijken.
Kijk ook eens naar dit filmpje, dat is iets wat Trump gewoon nooit zou kunnen (en dat is recent opgenomen).
https://www.youtube.com/watch?v=nGrB-5ieeMU
Die kerel is in dat filmpje gewoon een aangename kerel waarmee ik een pint zou willen drinken. Trump? Never.
Trump heeft veel grotere psychologische problemen, volgens sommige vertoont hij ook duidelijk tekenen van seniliteit.
De democraten zouden trouwens aangegeven hebben dat ze geen debat willen met Trump tenzij er in real-time fact checking is.1 members found this post helpful.
-
02-08-2020, 16:28 #1137Member
- Registered
- 11/11/03
- Location
- Brussel
- Posts
- 4,195
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 9 Post(s)
- Reputation
- 526/629
Maar ik ben zeker dat er vrij zeker van dat ook in de omgekeerde richting zo'n voorbeelden te vinden vallen, dat niet iedereen die als corona dode is geregistreerd ook werkelijk aan corona is gestorven. In België hebben we die discussie ook gehad. Misschien dat de Amerikanen die antwoordden dat ze denken dat er een overschatting is gehoord hadden dat alle oversterfte aan corona wordt toegewezen terwijl het niet zeker dat ook al die mensen ook echt aan corona gestorven is. Da's misschien verkeerd van hen, maar net zoals jij nu verdedigt dat onderrapportering geen samenzwering is wil het niet automatisch zeggen dat geloven in overrapportering, geloven in een samenzwering is.
no votes
-
02-08-2020, 16:38 #1138Member
- Registered
- 26/09/15
- Location
- Kortrijk
- Posts
- 1,233
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 49/115
Niet vergeten dat 1 op de 6 Amerikanen is getest op Covid-19. Black Lives Matter protesten zijn een van de grote oorzaken van de verspreiding van het virus. Zolang anarchisten samentroepen in bepaalde steden wint het virus aan terrein. Trump heeft serieus actie genomen tegen Corona met z’n taskforce. Fauci heeft tijdens een hoorzitting niet expliciet gezegd dat het door BLM protest is, maar sowieso moeten grote groepen mensen vermeden worden.
no votes
-
02-08-2020, 16:39 #1139Member
- Registered
- 30/11/03
- Location
- Tielt
- Posts
- 10,249
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 8 Post(s)
- Reputation
- 455/481
no votes
-
02-08-2020, 17:40 #1140Member
- Registered
- 18/09/12
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 1,467
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 284/292
Klopt niet.
https://www.nber.org/papers/w27408.pdf
Sparked by the killing of George Floyd in police custody, the 2020 Black Lives Matter protests have brought a new wave of attention to the issue of inequality within criminal justice. However, many public health officials have warned that mass protests could lead to a reduction in social distancing behavior, spurring a resurgence of COVID-19. This study uses newly collected data on protests in 315 of the largest U.S. cities to estimate the impacts of mass protests on social distancing and COVID-19 case growth. Event-study analyses provide strong evidence that net stay-at-home behavior increased following protest onset, consistent with the hypothesis that nonprotesters’ behavior was substantially affected by urban protests. This effect was not fully explained by the imposition of city curfews. Estimated effects were generally larger for persistent protests and those accompanied by media reports of violence. Furthermore, we find no evidence that urban protests reignited COVID-19 case growth during the more than three weeks following protest onset. We conclude that predictions of broad negative public health consequences of Black Lives Matter protests were far too narrowly conceived.no votes

