-
12-04-2020, 15:29 #2551Member
- Registered
- 29/11/06
- Location
- Zuid-Limburg
- Posts
- 6,704
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 11 Post(s)
- Reputation
- 1228/1549
Op z'n minst een rubberkogel waar ze een paar stevige blauwe plakken aan overhouden. Wat traangas gaan ze ook niet van dood.
En voor de rest kindergeld inhouden bij de ouders om het ze financieel te laten voelen, of als ze meerderjarig zijn: stevig beboeten via een snelrechtprocedure en indien ze niet betalen wegens zogezegd "onvermogend" - lees: geen officiële job - met de politie bezittingen in beslag gaan nemen.
Onze samenleving is op dit vlak véél te soft geworden. Respect voor de arm der wet is een vereiste voor een beschaafde samenleving. Het behoeft dan ook geen verbazing dat er in veel van diezelfde delen van Brussel waar deze problemen vaak opduiken, de (Europese) beschaving ver zoek is.1 members found this post helpful.
-
-
12-04-2020, 15:35 #2552Member
- Registered
- 24/12/05
- Location
- Gent
- Posts
- 12,113
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 17 Post(s)
- Reputation
- 499/1234
Op angst spelen en met geweld reageren haalt geen zak uit bij die gasten, die families nog meer in de armoede duwen al evenmin.
Ik ben het ermee eens dat sommigen het weliswaar zouden verdienen om eens goed op hun kas te krijgen, maar de maatschappelijke kost daarvan is te groot.
Het enige wat je eigenlijk écht kan doen is zo goed als mogelijk trachten om die sociale onderlaag uit het moeras te trekken.
Hoeft geen betoog dat dat in Brussel geweldig hard mislukt is, en ik denk eerlijk gezegd niet dat er nu nog veel aan te doen valt.
Echt hardhandig optreden zal enkel maar veel meer geweld uitlokken tot je Venezolaanse toestanden krijgt, zever als #justiceforadil geeft dat perfect aan.
Dat is gewoon een hele gemeenschap die alles en iedereen als de vijand ziet, en het is die voedingsbodem die ge moet zien weg te nemen.
Dat doet ge niet door dat vijandbeeld te bevestigen, maar door perspectieven te creëren.
Maar zoals gezegd, er valt imo niet echt meer aan te beginnen.Last edited by Nahrtent; 12-04-2020 at 15:41.
2 members found this post helpful.
-
12-04-2020, 16:09 #2553Approved 9liver
- Registered
- 19/07/02
- Location
- murp
- Posts
- 12,819
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 290/317
Kindergeld zou zelfs niet bij de ouders mogen komen in de eerste plek. Maar onrechtstreeks bij het kind door volledig gratis onderwijs. Iedereen een laptop aan zijn 12 jaar, 2 maaltijden per dag enzo....
When in trouble, fear or doubt, run in circles, scream and shoutno votes
-
12-04-2020, 16:32 #2554Member
- Registered
- 06/04/03
- Location
- Lochristi
- Posts
- 1,119
- iTrader
- 59 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 46/46
Dus concreet :
Gevangenisstraf haalt niets uit want er is in de gevangenis geen plaats meer en dat crapuul ligt niet wakker van een strafblad want ze zullen toch nooit 1 dag werken in hun leven ( toch niet officieel )
Werkstraf haalt niets uit want die doen ze toch niet
Boete geven haalt niets uit want die leven toch van het OCWM en zullen nooit 1 euro betalen
Boete geven aan de ouders haalt niets uit want ge moogt die dutsen toch niet in de armoede duwen.
Conclusie : we laten die belhamels maar begaan Mooie vooruitzichten nietwaar ????????
We classeren ze als verloren generatie en gaan rustig met ons leven verder.1 members found this post helpful.
-
12-04-2020, 17:00 #2555Member
- Registered
- 04/07/19
- Location
- ledegem
- Posts
- 3,312
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 20 Post(s)
- Reputation
- 145/675
Waar spreek ik van afknallen? Er zijn manieren genoeg om streng te straffen. Zware boetes, verplichte gemeenschapsdienst (maar dan geen paar uurkes he maar enkele jaartjes), werkstraffen, probatietijden enz.
Verstuurd vanaf mijn SM-G390F met TapatalkOok na 9lives gaat dit mooie forum verder, registreer je nu op https://www.beyondgaming.be/forum/no votes
-
12-04-2020, 17:01 #2556Member
- Registered
- 24/12/05
- Location
- Gent
- Posts
- 12,113
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 17 Post(s)
- Reputation
- 499/1234
In ons huidige gevangenissysteem werkt een celstraf voor dergelijk crapuul alleen als je ze nooit meer vrijlaat.
Op zich al moeilijk te verdedigen, maar bovendien compleet onhaalbaar.
Simpele oplossingen voor complexe problemen bestaan enkel in simpele geesten, maar je hebt gelijk dat de vooruitzichten hoe dan ook niet mooi zijn.no votes
-
12-04-2020, 17:05 #2557Member
- Registered
- 25/11/11
- Location
- Heist-op-den-Berg
- Posts
- 20,821
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 48 Post(s)
- Reputation
- 296/814
Toch een beetje raar dat boetes hier als oplossing worden voorgeschreven tegen de typische criminaliteit in Brussel. Daarmee ga je toch gewoon meer inbraken en overvallen krijgen?
Verstuurd vanaf mijn ONEPLUS A5010 met Tapatalkno votes
-
12-04-2020, 17:09 #2558Member
- Registered
- 07/07/04
- Location
- Ajoin City
- Posts
- 3,642
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 6 Post(s)
- Reputation
- 67/488
Zag al een eerste post op mijn fb passeren over wat een braaf engeltje die adil toch wel was.
Coronamaatregelen hebben hem de dood ingejaagd!no votes
-
12-04-2020, 18:26 #2559Member
- Registered
- 27/04/09
- Location
- Rumia, Polen
- Posts
- 5,879
- iTrader
- 13 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 218/407
Dat is wat er gebeurt als je bespaart op justitie, op politie en op onderwijs.
Gaat alleen maar erger worden, blij dat ik niet meer in Belgie woon.le Général Zantas, dictateur de Palombieno votes
-
12-04-2020, 18:27 #2560
Dat is waar het de laatste decennia op neer komt ja, en dat is een probleem. We zijn weer een generatie verder, en we hebben stilaan een verloren stad ipv een verloren generatie. Onze hoofdstad: kwijt.
Politiek is Brussel te hard verloren om daar nog iets aan te doen. De enige optie zal zijn vlaanderen afsplitsen, en een muur aan de grens met Brussel, dat dit zich niet verspreidt. Of het heel moeilijk maken voor een brusselaar om de vlaamse nationaliteit te krijgen. Het is spijtig, maar weldra hebben we een buurland erbij, met de mentaliteit van een land uit het middenoosten, waar ze voor het minste met kasseien beginnen gooien. Dus als ze die grens op minder dan 50m van de ring leggen, zal Carglass nog goede zaken doen. Als we de rest van ons land willen behoeden van regelmatig wat Palenstijnse toestanden, is een mooie muur helaas de beste keuze. Hopelijk heeft COVID wat ogen geopend, dat een grens dicht doen soms het slimste is om miserie buiten te houden. En dat die beslissing op tijd moet komen. Wacht je daarmee te lang door naar slome figuren zoals Van Ranst te luisteren, zit je toch met de miserie. En hij wordt er elke dag nog voor bedankt ook, dat is het zotste.
En zo lopen er ook nog veel mensen rond dat niet beschaamd zijn om op sossen te stemmen, en is Geens nog steeds populair (goeie politicus, maar foute kleur, en hij maakt dit de laatste jaren mee mogelijk).
Onbegrijpelijk. De gemiddelde belg is blijkbaar niet veel slimmer meer dan de gemiddelde amerikaan, dus we mogen alvast stoppen met hen te lachen als ze Parijs in Australie aanduiden op een blinde kaart.Last edited by Gonzo the Great; 12-04-2020 at 18:41.
1 members found this post helpful.
-
12-04-2020, 20:22 #2561Approved 9liver
- Registered
- 23/11/08
- Location
- Tessenderlo
- Posts
- 22,572
- iTrader
- 71 (100%)
- Mentioned
- 26 Post(s)
- Reputation
- 346/2948
“We hebben meer dan 70 personen opgepakt”, maar de meesten zijn terug vrij. “Maar volgende keer gaan we hard optreden hoor!”
Ohja, en dan nog altijd een dienstwapen dat verdwenen is. Ik vraag mij af, hebben die gastjes geen ouders ofzo? Of kan het die ook gewoon geen sikkepit boeien?Last edited by Carrion; 13-04-2020 at 10:47.
9lives stopt op 31/01 -> BeyondGaming neemt de fakkel over
https://www.9lives.be/forum/algemene...12-2020-a.html1 members found this post helpful.
-
12-04-2020, 20:52 #2562Member
- Registered
- 04/07/19
- Location
- ledegem
- Posts
- 3,312
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 20 Post(s)
- Reputation
- 145/675
Ja want dat is het grote probleem natuurlijk . Toch wel raar dat de plaatselijke kenty en kiana daar geen last van hebben en voor de lol wat brandjes stichten. Want ouders moeten natuurlijk niet meer instaan voor de opvoeding van hun kinderen.
Verstuurd vanaf mijn SM-G390F met TapatalkOok na 9lives gaat dit mooie forum verder, registreer je nu op https://www.beyondgaming.be/forum/no votes
-
12-04-2020, 21:02 #2563Member
- Registered
- 29/11/06
- Location
- Zuid-Limburg
- Posts
- 6,704
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 11 Post(s)
- Reputation
- 1228/1549
Dus jouw oplossing zou zijn het opgeven? Zoals je zelf zegt: sommigen verdienen het om een goed pak rammel te krijgen. Het doel van justitie moet heus niet alleen een afschrikking effect op potentiële criminelen zijn, of om criminelen terug op het rechte pad te brengen, maar ook retributie/vergelding voor de gepleegde feiten. Als gerechtvaardigd politiegeweld hen niet afschrikt, laat het dan maar goed pijn doen. Laat er maar een paar voor mijn part de rest van hun leven er littekens aan overhouden. Eens zien of het dan nog niet afschrikt. Jij ziet een opbod van geweld en een risico dat dat escaleert. Ik zie één partij, nl. de politie die het recht heeft desnoods met geweld op te treden, en een andere partij - Brusselse "jongeren" of zullen we het gewoon tuig noemen? - die dat recht absoluut niet heeft, en daarvoor gestraft dient te worden.
Een voedingsbodem kan je ook met de harde hand wegnemen. Waarmee ik niet gezegd wil hebben dat ik de softe aanpak achterwege zou laten. Maar het is én én, niet enkel dat laatste zoals nu.
Grotendeels eens, ik zou kindergeld ook verlagen ten koste van volledig gratis opvang, onderwijs, warm eten op school, ... die laptop vind ik al behoorlijk verregaand (vooral omdat ik schrik heb van de technologische implementatie want ik ben het niet eens met het adagio wat Vlaanderen doet, doet het beter) maar dat krijg je er in België/Vlaanderen niet door vrees ik.
België/Vlaanderen investeert wél - en dat is positief - véél geld in zijn jeugd, maar helaas gebeurt dat op te veel vlakken inefficiënt: verschillende onderwijskoepels/netten die dubbel werk doen, kindergeldkassen met elk hun eigen administratie die nog budget hebben om reclame te maken ook, hoog kindergeld voor mensen die het eigenlijk niet nodig hebben, ...
Sowieso vind ik dat ouders die hun minderjarige kinderen niet naar behoren opvoeden, daar een boete voor moeten krijgen zolang die kinderen nog minderjarig zijn. Geen gemakzuchtige lage GAS-boetes of werkstraffen enkel en alleen voor de minderjarigen. Straf ook de ouders maar die aan hun ouderlijke plicht verzaken.1 members found this post helpful.
-
12-04-2020, 22:29 #2564Approved 9liver
- Registered
- 19/07/02
- Location
- murp
- Posts
- 12,819
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 290/317
Bah de laptop mag zelfs via de school worden "uitgeleend". Dan heeft de school nog een keuze of ze linux/chromebooks/windows of zo willen gebruiken. Want nu "dankzij" corona komt tenminste aan het licht hoe weinig studenten een pc thuis staan hebben.
Kinderen mogen niet het product zijn van hun marginale ouders (of zoiets) en als je als maatschappij al de onderste lagen van de maslow pyramide kunt voldoen, dan staan weal een stap verderLast edited by SithCloud; 12-04-2020 at 22:34.
When in trouble, fear or doubt, run in circles, scream and shout1 members found this post helpful.
-
12-04-2020, 23:02 #2565
Allee, het is de schuld van de politie blijkbaar...
https://m.nieuwsblad.be/cnt/dmf20200412_04920980no votes

