-
05-06-2019, 23:06 #1666Member
- Registered
- 08/12/17
- Location
- antwerpen
- Posts
- 206
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 16/18
Omdat, als je het lief vraagt, ik het je zal uitleggen hoe het wel in mekaar steekt

Nogmaals, dit:zuig je uit je duimen. Dan hoef ik toch niet te bewijzen dat dat niet zo is? De bewijslast ligt bij jou.Als men zegt dat moslims de islaam boven de wet stellen, dan betekent dit dat zij geen enkel moreel bezwaar hebben, geen wroeging bij het overtreden van de wetno votes
Reply With Quote
-
-
06-06-2019, 07:38 #1667Banned
- Registered
- 04/04/17
- Location
- Deinze
- Posts
- 752
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 103/117
Er wordt bv veel onverdoofd en illegaal geslacht bij moslims.
Homohaat in Brussel is reëel
En honderden Belgen zijn gaan moorden en verkrachten. En zelf al was het in een ander land. Is ook hier illegaal.
Ze plegen hier aanslagen, om hun 72 maagden te krijgen (aanslagen hier en Parijs waren Belgen)
Er wordt salafisme in moskees geleerd ook al mag dat niet. Men moet zelf al gaan infiltreren van staatsveiligheid om dit in het oog te houden.
Het verbaasd mij nog iedere dag dat mensen na al die aanslagen en islamitische strijders van eigen bodem, staatsveiligheid die bezorgd is, je toch zo een probleem kan negeren en minimaliseren.
Stel u voor dat 2 jongens van schild en vrienden naar nieuw Zeeland gaan om daar moslims af te gaan schieten. Die org wordt terecht meteen verboden, en die mannen komen de bak nooit meer uit. Salafisme leeft hier nog steeds, strijders worden geherintegreerd en lopen vrij rond. Het is bijna ondenkbaar dat je Massamoordenaars, verkrachters vrij zou laten maar zie...
PS iedere aanslag ooit gepleegd in Europa is wel degelijk omdat ze hun 72 maagden zouden krijgen, hoe blind kan je zijn?2 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
06-06-2019, 07:46 #1668Banned
- Registered
- 04/04/17
- Location
- Deinze
- Posts
- 752
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 103/117
Uhu en ook het christendom past hier niet
Het kan enkel hier bestaan omdat het klein is en 80% van de christenen hier niet eens echt gelovig is.
Maar kijk naar Amerika en ja ook daar zorgt het voor problemen
Religies botsen met een vrije wereld. Religie is oud achtergesteld zeg maar. Leuk sprookje meer nietno votes
Reply With Quote
-
06-06-2019, 10:30 #1669The channel hoarder
- Registered
- 10/11/09
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 13,698
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 87 Post(s)
- Reputation
- 1364/2153
Ik heb de twee zinnen waar ik een probleem mee heb vetjes gezet.
Ik begin graag met de laatste. Ik zou het probleem minimaliseren door te stellen dat "elke crimineel een probleem is, heeft niks met godsdienst te maken." Dat klopt niet volgens jou? Ik zou nog verder gaan: Ik vind het omgekeerde ontzettend veel problematischer: "Niet elke crimineel is een probleem, alleen die van bepaalde godsdiensten." Dat kan toch niet? Dat is toch een ondergraving van de rechtstaat?
En de eerste, iedereen stelt weleens zijn eigen ideeën boven de wet. "Ik mag hier oversteken, want er komt toch niemand aan". Elke moordenaar heeft zijn drang boven de wet gesteld. Het maakt niet uit wat personen al dan niet boven de wet stellen. Zolang onze wet dicteert wat hier mag gebeuren, en zolang er bij ons een scheiding is van kerk en staat, zolang staat wet boven geloof. Dan mogen mensen nog altijd vinden van niet, maar als ze zich groeperen en oproepen tot het overtreden van de wet, zijn ze illegaal bezig.
Ik snap niet waarom je die vergelijking zou willen maken. Natuurlijk hebben mensen ook last van de "foute en zelfs strafbare dingen in die duistere chatrooms" van S&V? Of ben je de knokploegen vergeten die ze gingen opzetten? Of de raids in supermarkten? Of het weghalen van de spandoeken? Het zijn net strafbare dingen omdat mensen er wél last van hebben. Ik zou zelfs durven zeggen dat een normaliseren van racisme schade toebrengt aan de maatschappij. Dus eigenlijk totaal geen groot verschil, nee.
Hier lees je al eens iets, zeg. Gaat het nu over België of gaat het over de Europese Waarden waar het eigenlijk al het hele topic om gaat? Het Christendom is klein "hier", en 80% van de christenen is niet gelovig...
Voor ik cijfers ga opzoeken die het tegendeel bewijzen, zou ik graag weten waar jouw cijfers vandaan komen, met zo'n boude uitspraak.no votes
Reply With Quote
-
06-06-2019, 11:30 #1670Member
- Registered
- 08/12/17
- Location
- antwerpen
- Posts
- 206
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 16/18
Onverdoofd is niet gelijk aan illegaal. In Brussel is het namelijk nog toegestaan en dus legaal. Bovendien hoe weet je dat het veel gebeurt?
Jup, en homohaat bij rechtse conservatieve Vlamingen (de hoek Vlaams Belang/Schild&vrienden) is evenzeer reëel.Homohaat in Brussel is reëel
Heb je het over de Belgische Joden die in het leger van Israël oorlogsmisdaden verrichten?En honderden Belgen zijn gaan moorden en verkrachten. En zelf al was het in een ander land. Is ook hier illegaal.
Die aanslagen werden inderdaad verricht. Maar dat het om de 72 maagden te doen was, klopt natuurlijk niet.Ze plegen hier aanslagen, om hun 72 maagden te krijgen (aanslagen hier en Parijs waren Belgen)
Natuurlijk mag dat wel. Salafisme was en is helemaal niet strafbaar. Het is een zeer conservatieve stroming binnen de islam.Er wordt salafisme in moskees geleerd ook al mag dat niet. Men moet zelf al gaan infiltreren van staatsveiligheid om dit in het oog te houden.
Als je de problemen wilt benoemen, doe het dan ook juist. Uw onwetendheid over bepaalde zaken kan ik gewoon niet negeren of minimaliseren.Het verbaasd mij nog iedere dag dat mensen na al die aanslagen en islamitische strijders van eigen bodem, staatsveiligheid die bezorgd is, je toch zo een probleem kan negeren en minimaliseren.1 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
06-06-2019, 11:53 #1671Approved 9liver
- Registered
- 27/01/03
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 4,838
- iTrader
- 12 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 198/304
Ik vraag me ook oprecht af of die reactie op homo's die hand in hand lopen komen vanuit een gelovige reflex of vanuit de macho cultuur die meestal bij die bevolkingsgroep hoort.
“Honor: if you need it defined, you don’t have it.”
-
Ron Swansonno votes
Reply With Quote
-
06-06-2019, 14:14 #1672Member
- Registered
- 30/11/03
- Location
- Tielt
- Posts
- 10,249
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 8 Post(s)
- Reputation
- 455/481
no votes
Reply With Quote
-
24-06-2019, 10:21 #1673
Arabs are increasingly saying they are no longer religious
Uiteraard geen onverwachte ontwikkeling..no votes
Reply With Quote
-
24-06-2019, 11:05 #1674Member
- Registered
- 08/12/17
- Location
- antwerpen
- Posts
- 206
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 16/18
no votes
Reply With Quote
-
01-12-2019, 20:19 #1675Member
- Registered
- 06/11/03
- Location
- Borgloon
- Posts
- 3,469
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 7 Post(s)
- Reputation
- 287/428
https://m.hln.be/nieuws/binnenland/i...even~af3cc283/
Wat hadden we anders verwacht. Het arm schaap. Ze is een slachtoffer. Ze heeft alle hulp en steun nodig die we maar kunnen geven.
De vergeetput ermee in ffs. Of euthanasie om haar ongeneeslijk psychisch lijden te stoppen.4 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
06-01-2020, 20:12 #1676
Wel apart, aangezien arabieren(nu goed, noord-afrikanen, maar die worden vaak tot de arabische wereld gerekend) in deze contreien eerder religieuzer lijken te worden
Bij dezenno votes
Reply With Quote
-
07-01-2020, 14:01 #1677Member
- Registered
- 30/11/03
- Location
- Tielt
- Posts
- 10,249
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 8 Post(s)
- Reputation
- 455/481
no votes
Reply With Quote
-
07-01-2020, 14:23 #1678Approved 9liver
- Registered
- 29/09/02
- Location
- Brugge
- Posts
- 15,520
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 688/953
Het is iets dan hen verbindt ruimer dan louter afkomst, vermoed ik. En niet noodzakelijk een reactie op de westerse tendens om religie minder en minder belang te geven, maar ik denk eerder als reactie op de 'aanvallen' op hun geloofsovertuiging en gebruiken. Ik ben bijvoorbeeld absoluut tegen de hoofddoek, maar ik sta niet noodzakelijk achter een verbod omdat ik vrees dat dat contraproductief werkt. Ik denk dat "we" door zélf zo vaak te focussen op de religieuze identiteit van allochtonen, dat we net helpen met die identiteit bij hen te versterken in plaats van ze te doen afnemen.
no votes
Reply With Quote
-
21-01-2020, 18:01 #1679
Het verbaast me dat je het verschil niet ziet tussen homos die effectief in mekaar geslagen worden, en iemand die in de chat praat dat hij een knokploeg ZOU oprichten.
Het eerste is concreet, het andere niet.
Door het eerste moet men echt naar het ziekenhuis, worden mensen van hun vrijheid beroofd omdat ze worden verplicht te verhuizen uit angst, weg van de plek waar ze het liefst zouden wonen.
Van het 2e heb je zelfs geen weet als je nooit op zoek gaat naar die chat, laat staan dat je er last van kan hebben.
Beiden in de letter strafbaar, maar toch een wereld van verschil, en jij tracht dat gelijk te stellen. Heel vreemd.
En over strafbaar of niet ging het niet, maar over "spanning met de maatschappij" wel. En als je naar dat gedrag tov homos kijkt is er wel een vermoeden dat zoiets religieus geinspireerd is, en dat men daarom kan overwegen die religie een sekte te noemen. Om dat te voorkomen zou islam beter een duidelijk standpunt innemen en uitdragen dat geweld tov homos niet OK is, en dat men die moet respecteren.
En verder is stoere uitspraken in een gesloten chatroom waar je echt niet per ongeluk in kan terechtkomen de naam "normaliseren van racisme" geven vrij belachelijk. Net zoals een darkroom over SM niet het "normaliseren van biljartballen in je mond" is. Jan met de pet komt dat echt niet tegen als je dat zelf niet gaat opzoeken.2 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
22-01-2020, 12:19 #1680The channel hoarder
- Registered
- 10/11/09
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 13,698
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 87 Post(s)
- Reputation
- 1364/2153
Amai, kwestie van even terug te gaan. 9 juni, dus. Ik weet niet meer wat de context was, maar jij precies ook niet meer.
Blijkbaar heb jij gezegd dat de Islam een sekte is, omdat er "spanning is met de externe wereld". Dat is niet de definitie van een sekte, en die spanning is er niet met de hele Islam.
Daarnaast maakte jij de vergelijking met S&V, niet ik. En die spanning met de externe wereld is daar ook gewoon aanwezig.
Spanningen met de maatschappij waar wij wel last van hebben zonder ze op te zoeken: Raids in supermarkten. Weghalen van spandoeken van goedgekeurde protestacties. Het gaat niet om het strafbare, maar om de spanning met de externe wereld. JOUW criterium, nota bene.
Maar sorry, je hebt op nog geen enkel moment kunnen bewijzen dat de Islam een sekte is, volgens geen enkele definitie. Alleen als je de criteria zo oprekt dat S&V er blijkbaar ook onder valt, maar dan is het plots niet meer waar.
Kortom: Ik vind S&V geen sekte. Door te "bewijzen" dat S&V geen sekte is, bewijs je niet dat de Islam dat wel is.no votes
Reply With Quote

