Thread: Windows Phone op HTC M8
-
19-08-2014, 19:46 #1
Windows Phone op HTC M8
Hallo!
Enige tijd geleden heb ik een HTC One M8 gekocht, ik was eigelijk op zoek naar wat ik het beste Mobile OS vond, maar Android valt mij eigelijk nogal tegen, vooral voor zo'n duur toestel te zijn. Ik heb ook al een IOS en WP gehad. Nu keek ik onlangs op een "techsite" en zag ik dat de M8 gelanceerd werd met Windows Phone 8.1, er is geen fysiek verschil tussen de Android en WP telefoon, exact dezelfde hardware. Dus zou het in principe toch mogelijk moeten zijn om Android ervan te verwijderen, en Windows Phone er op te zetten? Dus was mijn vraag eigelijk wat jullie mening hierover is, en of er iemand ervaring met dit soort zaken heeft. (Hoe zou ik dat moeten doen)
Alvast bedankt voor jullie tijd!
Alexander.no votes
-
-
21-08-2014, 13:27 #2Approved 9-lifer
- Registered
- 30/09/03
- Location
- Merchtem
- Posts
- 4,908
- iTrader
- 32 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/13
het zal niet zo eenvoudig zijn als "efkes android eraf en wp8 erop"
maar hou zeker xda-developers in het oog, daar zitten zowat de beste mobile hackers/devs die krijgen dat vroeg of laat wel voor elkaarMetro App Developer Network (wp8 / win8 dev User Group) founder & board member
Microsoft MVP Windows Platform Development
Blogno votes
-
21-08-2014, 16:10 #3
Ik had wel verwacht dat het niet zo simpel ging zijn
, toch bedankt! Ik zal ze zeker in de gaten blijven houden.
no votes
-
21-08-2014, 20:34 #4Approved 9-lifer
- Registered
- 30/09/03
- Location
- Merchtem
- Posts
- 4,908
- iTrader
- 32 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/13
dit ziet er de thread uit die ge int oog moet houden

HTC One (M8) for Windows | HTC One (M8) | XDA ForumMetro App Developer Network (wp8 / win8 dev User Group) founder & board member
Microsoft MVP Windows Platform Development
Blogno votes
-
21-08-2014, 22:35 #5Deactivated user
- Registered
- 14/08/10
- Location
- Diest
- Posts
- 2,419
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/16
Het zal wachten zijn tot het toestel (en bijgeleverde firmware) uit is natuurlijk. Daarna zie ik, zoals spikie zegt, een of andere creatievelingen nog wel iets verzinnen. Misschien zelfs dualboot!
no votes
-
22-08-2014, 13:11 #6
Bedankt voor de link!
no votes
-
22-08-2014, 23:21 #7
Het zal afhangen van de dev community, zo n dingen worden daar het meest op voorbereid om op mobieltjes en tablets te zetten.
Het zou mooi zijn als je zou kunnen kiezen tussen een android OS en een Windows Phone OS.
De GeekPhone was al dualboot, mogelijk lukt dat ook met een M8
Je huidige android buttons werken dan als een windows phone.
Ik had het andersom gewild voor mijn stokoude HTC Titan, daar android op
Windows Phone 7 is zo passé, wie gebruikt nog windows phone 7 ?no votes
-
23-08-2014, 08:12 #8
Wel, ik heb windows phone 7.5 gehad op een oude acer allegro, en ik vond dat op zo'n goedkope smartphone beter runnen dan Android op mijn huidige €700 smartphone. In het algemeen vind ik het ook een leuker OS om mee te werken, maar dat is gewoon een mening ;p.
no votes
