Thread: Smartphone?
-
20-11-2011, 16:53 #1Member
- Registered
- 14/08/04
- Location
- Beerse
- Posts
- 1,769
- iTrader
- 18 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Smartphone?
Beste jongens en meisjes
Ik ben dringend op zoek naar een nieuwe GSM aangezien mijn huidige Nokia niet meer deftig werkt. Wat zoek ik?
- Deftige batterij
- Vlot bellen en sms'en
- Snelle en efficiënte werking in het algemeen
- Deftig geluid
- Mogelijk heid tot snel internet (moet je hier altijd voor betalen of kan je bijvoorbeeld gratis je mails checken? Ik ben niet echt op de hoogte van de mogelijkheden)
- Goed en duidelijk beeld
- Budget = max 200 euro
Ik heb momenteel een generation MTV abo.
Ik ben er ook niet echt uit of ik een touchscreen of toetsenbord wil. Momenteel heb ik een touchscreen en hoewel dit wel leuk is, is het met momenten ook zeer onhandig. Ik heb nu wel geen hoogstaand toestel, dus daar zal het ook wel aan liggen. En zou ik een gewone gsm kopen of een smartphone? Ik heb ook geen voorkeur voor een merk. Momenteel heb ik wel enkel een Nokia en Sony Ericson gehad.
De Blackberry Curve 8520 krijgt zo te zien wel overal goede reacties?no votes
-
-
20-11-2011, 17:25 #2
met de Generation MTV 25 kan je voor 50mb interneten per maand, wat voor mails checken enzo genoeg moet zijn. De goedkopere Generation MTV abonnementen moet je best veel betalen volgens mij.
Als je een contract hebt om op te zeggen kan je dus overwegen om over te stappen naar mobile vikings ofzo.PSN: Shaddix-beno votes
-
23-11-2011, 16:28 #3Member
- Registered
- 14/08/04
- Location
- Beerse
- Posts
- 1,769
- iTrader
- 18 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Dat zou ik eens moeten opzoeken. Geen idee hoe lang ik nog zou vasthangen aan dit abo! De overstap naar Mobile Vikings ga ik wrs zowieso wel maken in de toekomst!
Iemand nog voorstellen voor gsm's/smartphones van max 200 euro?no votes
-
23-11-2011, 18:31 #4Member
- Registered
- 03/02/04
- Location
- Hever
- Posts
- 916
- iTrader
- 47 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/4
Voor een budget van €200 zal je niet zo snel een smartphone met een deftige batterij vinden denk ik (is sowieso moeilijk bij smartphones). Ik weet wel niet veel van BlackBerry dus het is goed mogelijk dat dat bij dat model wel dik inorde is.
no votes
