Thread: iPhone - HTC
-
10-06-2011, 07:40 #16Member
- Registered
- 06/11/03
- Location
- Riemst
- Posts
- 2,306
- iTrader
- 13 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/3
Goede argumenten.... Bij mij was het andersom. Kheb mijne iphone na 4 weken buiten gezwierd. Een ontzettend saai toestel imo... schermkwaliteit was ook niet echt Wow ( iphone 3gs ) en nog meet dingen ze ( camera, woordenboek, niks aan te passen, traag, ... )
Maja, dat pas mijn mening...no votes
-
-
10-06-2011, 09:36 #17Approved 9-lifer
- Registered
- 21/08/08
- Location
- Hasselt
- Posts
- 2,653
- iTrader
- 8 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 3/46
Mannen, "ik kwam van een Android en da suckte". Ge hebt ook - in tegenstelling tot bij Apple - verschillende keuzes he. Ik kan u ook een Android geven die op de ballen trekt, als ge zo een low-end model pakt. Ma ik kan u ook een high-end model in uw handen steken, en die is dan wellicht weer beter dan iPhone. Ge moet een beetje in dezelfde prijsklasse blijven he. Enfin, bij Android iets onder die van iPhone, want een Android zo duur als de iPhone bestaat niet eens...
o/'no votes
-
10-06-2011, 10:12 #18Approved 9liver
- Registered
- 21/08/02
- Location
- Lokeren
- Posts
- 5,926
- iTrader
- 153 (98%)
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 6/66
Kom kom, dat is een beetje kort door de bocht. Zoals Gurdt reeds aanhaalde je hebt immense verschillen in Android Phones. Een HTC wildfire loopt imo soepel,mooi en gesmeerd.
Bon, nu ga ik nog nen boterham smeren.Xbox Live: kTs Yonesno votes
-
10-06-2011, 10:49 #19
wat mij wel nog altijd stoort aan android, of eerder de fabrikanten, is de fragmentatie op de markt van toestellen. Alle fabrikanten proberen tegen elkaar op te boksen en uit te pakken met allerlei specificaties, waardoor er weinig zin is voor een echte visie. Dat heb ik bij apple dan wel. Zij gaan niet mee in de oorlog om het grootste scherm of de beste camera. Zij kiezen bewust hun hardware want ze stemmen die ook op de hun iOS af. Als je ziet dat er dual core-toestellen zijn van android terwijl android nog niet volledige dual core ondersteuning heeft... Ik vind dat softwar en hardware volledig op elkaar moeten afgestemd zijn, en dat maakt de iphone zo goed en succesvol en kunnen ze het zich veroorloven bepaalde functies in te perken, wat voor de leek nooit een probleem zal vormen.
We live in a mess-age, because the medium is the message - Marshall McLuhan (1911-1980)no votes
-
10-06-2011, 16:04 #20Member
- Registered
- 07/02/06
- Location
- Montréal, QC
- Posts
- 3,910
- iTrader
- 10 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/25
Little minds let little pain burn big old dreams with little flames.no votes
-
10-06-2011, 16:23 #21
toch grappig dat fanboys alleen zwart-wit kunnen denken e

ik wou graag een iPhone omdat die er inderdaad afgelikt uitziet (de 4 dan toch) maar ben toch voor een htc desire gegaan. waarom?
- mijn gsm is geen mp3speler (daar heb ik mijn ipod voor)
- om uw goesting te kunnen doen op een iPhone moet je hem beginnen jailbraken, begin ik niet aan..
- hoe ge het draait of keert... kost belachelijk veel ivm gelijkaardige toestellen (qua hardware, niet qua OS)
qua apps ben ik nog maar 1 iets tegen gekomen dat ik niet vind op android en dat is tomtom, en de rest is inderdaad mss niet zo afgelikt als op de iPhone, so what? als het werkt is het toch goed?
en mijn gsm is al zeker geen gameconsole, dus qua spelletjes boeit het me gewoon niet..
voordeel van een iPhone is dan natuurlijk wel, het OS en de telefoon zijn perfect op elkaar afgestemd, in tegenstelling tot android... maar daar heb je dan weer custom roms voor
no votes
-
10-06-2011, 18:21 #22Member
- Registered
- 15/04/09
- Location
- Francorchamps
- Posts
- 200
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/2
@ Stanny, TomTom komt weldra met een android versie
hebben ze 2 weken geleden bekend gemaakt, ik gebruik nu Sygic Mobile Maps, wat een prima navigatie systeem is imo.
en zucht @quest1: wat voor een omhoog gevallen apple fanboy gedoe is dat nu? beiden hebben hun voordelen en nadelen. ikzelf heb een android toestel (een htc desire hd) en ik heb nog geen seconde spijt over mijn aakoop. Android op zich is een prima besturingssysteem. iphone biedt in mijn opinie weinig meer dan een degelijk android toestel. je moet natuurlijk geen goedkope android gsm van 150 euro gaan vergelijken met een high-end toestel als een iphone, gelieve appels met appels te vergelijken! waarschijnlijk zag alles er bij u lelijk uit omdat ge een kak gsm had met een kak resolutie/scherm? ik ben trouwens ook totaal niet overtuigd door het scherm van de iphone, vind het maar matig. en iedereen die er iets van af weet, beseft maar al te goed dat je hardware-matig gezien veel meer voor je geld hebt bij bv. htc of samsung. iphone is gewoon belachelijk duur imo, end of the story!no votes
-
10-06-2011, 19:11 #23
het is ook niet de eerste keer dat quest1 een topic komt vervuilen mt nietsinhoudende praat...
no votes
-
10-06-2011, 19:13 #24no votes
-
12-06-2011, 20:32 #25no votes
-
12-06-2011, 20:41 #26
vanwaar de hmm?
no votes
-
12-06-2011, 21:06 #27Member
- Registered
- 06/06/04
- Location
- Bilzen
- Posts
- 8,805
- iTrader
- 18 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/128
Lol, vrij obvious niet?
Om op de iPhone te doen wat ge wilt moet ge em jailbreaken en daar wilt ge niet aan beginnen. Maar om op Android uw goesting te doen moet ge rooten en custom roms installeren en dat is wel ok.
In the end blijft het toch to each his own. Ik heb ze allebei graag en zou graag als volgend toestel een Android kopen, maar tegelijk ben ik als developer eerder geïnteresseerd in het iOS platform en als Mac gebruiker bevalt de geïntegreerde werking met mijn systeem mij ook wel.
De nood aan het jailbreaken is vrij overrated. Voor 3rd party skins en launchers zal ik het persoonlijk niet doen, die zijn in 99% van de gevallen op beide platformen even lelijk. En voor de rest is het enige dat ik echt mis op iOS het feit dat er geen widgets voor bestaan (iets wat nu wel in de jailbreakscene begint te komen met iOS5, maar zoals gewoonlijk zijn die schijtlelijk en wil ik ze dus ook niet op mijn toestel). Ik denk ook niet dat veel mensen echt jailbreaken omwille van de extra applicaties, maar eerder om minder eervolle redenen. Maar dat is nergens op gebaseerd dan eigen ervaringen.
Nu, de iPhone blijft natuurlijk veel te duur. Ik twijfel dan ook al letterlijk jaren wat ik als volgend toestel ga nemen en zal zelfs na effectieve aankoop altijd deels teleurgesteld zijn in ze allebei (iOS omdat ik al 4 jaar een iPhone 2G heb die praktisch volledig hetzelfde is en Android omdat het doorgaans lelijker is, minder uniform en niet altijd even afgewerkt aanvoelt).
Het enige argument dat ik echt valide vind om aan te brengen is dat ik 4 jaar geleden een iPhone heb gekocht en er tot de dag van vandaag nog steeds tevreden mee ben. Ik mis er wel eens wat dingen aan, met name GPS en 3G, maar de meeste dingen zijn in de huidige generatie wel opgelost. Maar wat ik mis heeft elk Android toestel ook wel. Qua snelheid is dat natuurlijk niet meer te vergelijken met wat ge vandaag vindt, maar voor die iPhone kocht ik wel minstens één keer per jaar een nieuw toestel terwijl ik dat nu niet meer echt nodig vind.
En vergeet Windows Phone 7 niet, mijn eeuwige liefde qua minimalist interface.
Last edited by Zero Grav; 12-06-2011 at 21:22.
no votes
-
12-06-2011, 21:34 #28
mja die zin is inderdaad met de haren er bij gesleurd
wat ik er eigenlijk mee bedoel is dat bij android eens geroot altijd geroot, bij ios moet je elke update terug jailbraken als ik me niet vergis. Als dit niet zo blijkt te zijn is de waarde van deze post buiten de eerste zin nul
no votes
-
12-06-2011, 21:47 #29Approved 9-lifer
- Registered
- 21/08/08
- Location
- Hasselt
- Posts
- 2,653
- iTrader
- 8 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 3/46
Zelf nooit Android geroot wegens het niet nodig vinden, maar volgens mij moet je dan bij elke update opnieuw rooten. Denk ik he?
o/'no votes
-
12-06-2011, 21:49 #30
neuh... men desire is geroot en een nieuwe update flash je gewoon...
no votes

Precies terug in de kleuterklas. But carry on!
